MILAN JANOŠÍK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Milan Janosik v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 17 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Milan Janosik bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
MILAN JANOŠÍK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
MILAN JANOŠÍK
okres Praha-východ |
Firmy: TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
MILAN JANOŠÍK
Aš |
Živnost a firmy: Autoservis Milan Janošík s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
Milan Jánošík
Frýdek-Místek |
Živnost |
| 4. |
Milan Janošík
okres Trutnov |
Živnost |
| 5. |
Milan Jánošík
Bruntál |
Firmy: KALUS spol. s r. o. | MORAVOLEN TRADE a.s. | Společenství vlastníků jednotek Bruntál, J.E.Purkyně 1268/3 | |
| 6. |
Ing. Milan Janošík
Praha |
Firmy: DW Forklift s.r.o. |
Detaily MILAN JANOŠÍK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. MILAN JANOŠÍK, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o. v likvidaci
Obecní 80, 251 62 Louňovice |
24.1.2024 | |
| TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o. v likvidaci
Obecní 80, 251 62 Louňovice |
2.1.2015 | |
| TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o. v likvidaci
Obecní 80, 251 62 Louňovice |
2.1.2015 26.1.2023 |
MILAN JANOŠÍK okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.1.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o.) |
| 26.1.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o. ) |
| 2.1.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (TRANSPORT JANOŠÍK s.r.o.) |
2. MILAN JANOŠÍK, Aš
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Autoservis Milan Janošík s.r.o. v likvidaci
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 17.10.2025 |
27.11.2015 13.2.2019 |
|
| Autoservis Milan Janošík s.r.o. v likvidaci
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 17.10.2025 |
27.11.2015 12.3.2019 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
31.7.1991 |
3. Milan Jánošík, Frýdek-Místek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Velkoobchod a maloobchod |
1.5.1995 |
4. Milan Janošík, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Příprava staveniště Velkoobchod a maloobchod |
1.4.2008 |
5. Milan Jánošík, Bruntál
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KALUS spol. s r. o.
Žerotínova 400/87, 787 01 Šumperk |
3.3.1995 8.3.1996 |
|
| KALUS spol. s r. o.
Žerotínova 400/87, 787 01 Šumperk |
6.9.1993 3.3.1995 |
|
| KALUS spol. s r. o.
Žerotínova 400/87, 787 01 Šumperk |
18.12.1992 6.9.1993 |
|
| MORAVOLEN TRADE a.s.
č.p. 293, 788 21 Sudkov |
19.1.1998 29.8.2000 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Bruntál, J.E.Purkyně 1268/3
J. E. Purkyně 1268/3, 792 01 Bruntál |
25.9.2003 12.7.2008 |
|
| VRSAN spol. s r.o.
Baška Zaniklý subjekt: 5.1.2008 |
3.7.2000 1.2.2003 |
|
| VRSAN spol. s r.o.
Baška Zaniklý subjekt: 5.1.2008 |
24.3.1997 7.11.1997 |
|
| VRSAN spol. s r.o.
Baška Zaniklý subjekt: 5.1.2008 |
20.8.1993 24.3.1997 |
|
| VRSAN spol. s r.o.
Baška Zaniklý subjekt: 5.1.2008 |
17.9.1992 20.8.1993 |
6. Ing. Milan Janošík, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DW Forklift s.r.o.
Na Radosti 184/59, Zličín, 155 21 Praha |
7.12.2016 12.12.2023 |
|
| DW Forklift s.r.o.
Na Radosti 184/59, Zličín, 155 21 Praha |
11.10.2010 7.12.2016 |
|
| DW Forklift s.r.o.
Na Radosti 184/59, Zličín, 155 21 Praha |
23.4.2001 9.1.2024 |
|
| DW Forklift s.r.o.
Na Radosti 184/59, Zličín, 155 21 Praha |
23.4.2001 6.12.2002 |
|
| DW Forklift s.r.o.
Na Radosti 184/59, Zličín, 155 21 Praha |
23.4.2001 7.12.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "MILAN JANOŠÍK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu MILAN JANOŠÍK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno MILAN JANOŠÍK?
Jméno MILAN JANOŠÍK je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem MILAN JANOŠÍK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem MILAN JANOŠÍK.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface