PAVEL VÁVERKA - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Vaverka v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 8 aktuálních záznamů a celkem 22 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Vaverka bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 6 různých osob.
PAVEL VÁVERKA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
PaedDr. Pavel Vaverka
Brno |
Živnost a firmy: DRAK TOUR, s.r.o. v likvidaci | Společenství vlastníků Ramešova 1537/3, Brno | Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace |
| 2. |
Pavel Vaverka
Vyškov |
Živnost a firmy: JANATEX spol. s r.o. v likvidaci | P.L. MANcar, s.r.o., v likvidaci | VAMA s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
Pavel Vaverka
Frenštát pod Radhoštěm |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm |
| 4. |
Pavel Vaverka
Kladno |
Firmy: LUCERN development s.r.o. |
| 5. |
PAVEL VÁVERKA
okres Strakonice |
Firmy: PV Písek s.r.o. |
| 6. |
Pavel Váverka
okres Prostějov |
Podnikatel fyz. osoba |
| 7. |
Pavel Vaverka
Komořany |
Živnost |
| 8. |
Bc. Pavel Vaverka
okres Brno-město |
Živnost |
| 9. |
Pavel Vaverka
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 10. |
Pavel Vaverka
okres Kladno |
Živnost |
| 11. |
Pavel Váverka
okres Písek |
Živnost |
| 12. |
Pavel Vaverka
Vyškov |
Firmy: P.L. MANcar, s.r.o., v likvidaci |
Detaily PAVEL VÁVERKA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. PaedDr. Pavel Vaverka, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DRAK TOUR, s.r.o. v likvidaci
Božetěchova 2826/36, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 7.11.2018 |
3.1.2018 7.11.2018 |
|
| DRAK TOUR, s.r.o. v likvidaci
Božetěchova 2826/36, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 7.11.2018 |
7.1.2008 3.1.2018 |
|
| DRAK TOUR, s.r.o. v likvidaci
Božetěchova 2826/36, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 7.11.2018 |
7.1.2008 7.11.2018 |
|
| DRAK TOUR, s.r.o. v likvidaci
Božetěchova 2826/36, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 7.11.2018 |
7.1.2008 3.1.2018 |
|
| Společenství vlastníků Ramešova 1537/3, Brno
Ramešova 1537/3, Královo Pole, 612 00 Brno |
20.11.2025 | |
| Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace
Dlouhá 279, 679 02 Ráječko |
1.8.2014 31.7.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur Činnosti cestovních agentur Ostatní vzdělávání |
27.6.1991 |
PaedDr. Pavel Vaverka Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.3.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Ramešova 1537/3, Brno |
| 25.10.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace |
| 3.1.2018 | Společník s vkladem DRAK TOUR, s.r.o. v likvidaci |
2. Pavel Vaverka, Vyškov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JANATEX spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Svobody 86/14, Dědice, 682 01 Vyškov Zaniklý subjekt: 23.12.2024 |
13.9.2010 30.12.2022 |
|
| JANATEX spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Svobody 86/14, Dědice, 682 01 Vyškov Zaniklý subjekt: 23.12.2024 |
13.9.2010 23.12.2024 |
|
| JANATEX spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Svobody 86/14, Dědice, 682 01 Vyškov Zaniklý subjekt: 23.12.2024 |
13.9.2010 11.6.2015 |
|
| JANATEX spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Svobody 86/14, Dědice, 682 01 Vyškov Zaniklý subjekt: 23.12.2024 |
21.2.2001 31.8.2002 |
|
| JANATEX spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Svobody 86/14, Dědice, 682 01 Vyškov Zaniklý subjekt: 23.12.2024 |
21.2.2001 6.11.2001 |
|
| P.L. MANcar, s.r.o., v likvidaci
Sochorova č.ev. 596, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
12.6.2012 | |
| P.L. MANcar, s.r.o., v likvidaci
Sochorova č.ev. 596, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
4.2.1998 | |
| VAMA s.r.o. v likvidaci
Mezníkova 137/8, Žabovřesky, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 4.6.2015 |
27.5.2015 4.6.2015 |
|
| VAMA s.r.o. v likvidaci
Mezníkova 137/8, Žabovřesky, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 4.6.2015 |
6.3.2000 27.5.2015 |
|
| VAMA s.r.o. v likvidaci
Mezníkova 137/8, Žabovřesky, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 4.6.2015 |
9.11.1992 6.3.2000 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů Truhlářské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
1.1.2007 |
Pavel Vaverka Vyškov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.12.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel JANATEX spol.s r.o., zmenil adresu. |
| 30.12.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JANATEX spol.s r.o.) |
| 11.6.2015 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel JANATEX spol. s r.o. v likvidaci . |
3. Pavel Vaverka, Frenštát pod Radhoštěm
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm
Horní 212, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm |
1.1.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm
Horní 212, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm |
7.7.2022 1.1.2026 |
|
| Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm
Horní 212, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm |
28.5.2017 28.5.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm
Horní 212, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm |
20.10.2016 6.11.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm
Horní 212, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm |
29.12.2011 20.10.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm
Horní 212, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm |
8.6.2006 29.12.2011 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
12.8.1996 |
Pavel Vaverka Frenštát pod Radhoštěm - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.1.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm |
| 6.1.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm (vymazáno) |
| 1.10.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek na ul. Horní 211, 212 a 213 ve Frenštátě pod Radhoštěm |
4. Pavel Vaverka, Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LUCERN development s.r.o.
Na Vyhlídce 470, Levín, 267 01 Králův Dvůr |
19.11.2024 | |
| LUCERN development s.r.o.
Na Vyhlídce 470, Levín, 267 01 Králův Dvůr |
26.7.2022 |
Pavel Vaverka Kladno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.11.2024 | Zapsán(-a) jako prokurista LUCERN development s.r.o. |
| 26.7.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 32 000,-Kč, podíl: 16 % (LUCERN development s.r.o.) |
5. PAVEL VÁVERKA, okres Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PV Písek s.r.o.
Smetanovo nám. 2488, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek |
26.7.2022 | |
| PV Písek s.r.o.
Smetanovo nám. 2488, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek |
8.3.2019 | |
| PV Písek s.r.o.
Smetanovo nám. 2488, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek |
8.3.2019 26.7.2022 |
|
| PV Písek s.r.o.
Smetanovo nám. 2488, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek |
8.3.2019 26.7.2022 |
PAVEL VÁVERKA okres Strakonice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.7.2022 | Společník s vkladem PV Písek s.r.o. |
| 26.7.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel PV Písek s.r.o., zmenil adresu. |
| 26.7.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PV Písek s.r.o.) |
6. Pavel Váverka, okres Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba elektřiny |
21.12.2012 |
7. Pavel Vaverka, Komořany
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní úklidové činnosti |
24.7.2013 |
8. Bc. Pavel Vaverka, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání Informační a komunikační činnosti |
25.3.2020 |
9. Pavel Vaverka, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
4.1.2021 |
10. Pavel Vaverka, okres Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Kompletační a dokončovací práce Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Univerzální administrativní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
26.11.1997 |
11. Pavel Váverka, okres Písek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti související s provozem bezpečnostních systémů Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
2.11.2011 |
12. Pavel Vaverka, Vyškov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| P.L. MANcar, s.r.o., v likvidaci
Sochorova č.ev. 596, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
14.8.1995 4.2.1998 |
|
| P.L. MANcar, s.r.o., v likvidaci
Sochorova č.ev. 596, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov |
14.8.1995 16.5.2001 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL VÁVERKA"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL VÁVERKA – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL VÁVERKA?
Jméno PAVEL VÁVERKA je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL VÁVERKA je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem PAVEL VÁVERKA.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod