Karel Szajna - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Karel Szajna v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 6 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Karel Szajna není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Karel Szajna - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Karel Szajna
Odry |
Živnost a firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Odry | Společnost 55 - veřejná obchodní společnost v likvidaci |
| 2. |
Karel Szajna
Odry |
Firmy: KAMASONNI, s.r.o. v likvidaci | Společnost 55 - veřejná obchodní společnost v likvidaci |
Detaily Karel Szajna - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Karel Szajna, Odry
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Odry
Komenského 517/2, 742 35 Odry |
9.2.2025 | |
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Odry
Komenského 517/2, 742 35 Odry |
29.1.2023 9.2.2025 |
|
| Společnost 55 - veřejná obchodní společnost v likvidaci
Odry, Odry Zaniklý subjekt: 1.3.2017 |
23.9.2015 1.3.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti reklamních agentur Ostatní vzdělávání Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. Velkoobchod a maloobchod |
5.8.2009 |
Karel Szajna Odry - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.4.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Odry |
| 9.4.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Odry |
| 19.4.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Odry |
2. Karel Szajna, Odry
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KAMASONNI, s.r.o. v likvidaci
Soukenická 1187/29, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 27.1.2018 |
8.10.1992 25.2.1993 |
|
| Společnost 55 - veřejná obchodní společnost v likvidaci
Odry, Odry Zaniklý subjekt: 1.3.2017 |
7.3.2002 27.6.1993 |
|
| Společnost 55 - veřejná obchodní společnost v likvidaci
Odry, Odry Zaniklý subjekt: 1.3.2017 |
13.9.1990 7.3.2002 |
|
| Společnost 55 - veřejná obchodní společnost v likvidaci
Odry, Odry Zaniklý subjekt: 1.3.2017 |
13.9.1990 23.9.2015 |
Souhrnné informace ke jménu "Karel Szajna"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Karel Szajna – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Karel Szajna?
Jméno Karel Szajna je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Karel Szajna je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Karel Szajna.
