Zdeněk Šilar - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Zdenek Silar v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Zdenek Silar bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Zdeněk Šilar - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Zdeněk Šilar
okres Nymburk |
Firmy: DAGROS, s.r.o. |
| 2. |
Ing. Zdeněk Šilar
okres Pardubice |
Firmy: Zemědělské družstvo Severka se sídlem v Končicích |
| 3. |
Zdeněk Šilar
okres Šumperk |
Firmy: Pávek a syn s.r.o. |
| 4. |
Zdeněk Šilar
okres Šumperk |
Firmy: Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - okresní myslivecký spolek Šumperk | Myslivecký spolek Králec Dolní Studénky "v likvidaci" | Pávek a syn s.r.o. |
| 5. |
Ing. Zdeněk Šilar
Ústí nad Orlicí |
Firmy: STABYT, bytové družstvo v Ústí nad Orlicí |
| 6. |
Zdeněk Šilar
okres Ústí nad Orlicí |
Živnost |
| 7. |
Ing. Zdeněk Šilar
Choceň |
Živnost |
| 8. |
Ing. Zdeněk Šilar
okres Ústí nad Orlicí |
Živnost |
Detaily Zdeněk Šilar - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Zdeněk Šilar, okres Nymburk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
1.7.2023 | |
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
19.5.2003 | |
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
15.4.2021 1.7.2023 |
|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
28.12.2009 15.4.2021 |
|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
29.9.2005 28.12.2009 |
|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
19.5.2003 1.7.2023 |
|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
19.5.2003 29.9.2005 |
|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
19.5.2003 15.4.2021 |
|
| DAGROS, s.r.o.
K Přejezdu 509, 289 21 Kostomlaty nad Labem |
19.5.2003 28.12.2009 |
Ing. Zdeněk Šilar okres Nymburk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2023 | Společník s vkladem DAGROS, s.r.o. |
| 1.7.2023 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel DAGROS, s.r.o., zmenil adresu. |
| 1.7.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 105 000,-Kč, podíl: 50 % (DAGROS, s.r.o.) |
2. Ing. Zdeněk Šilar, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Severka se sídlem v Končicích
Končice 41, 281 29 Žiželice |
26.4.1996 |
Ing. Zdeněk Šilar okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.4.1996 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Zemědělské družstvo Severka se sídlem v Končicích |
3. Zdeněk Šilar, okres Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Pávek a syn s.r.o.
č.p. 539, 788 03 Nový Malín |
5.11.2015 | |
| Pávek a syn s.r.o.
č.p. 539, 788 03 Nový Malín |
30.4.2012 | |
| Pávek a syn s.r.o.
č.p. 539, 788 03 Nový Malín |
25.5.2012 5.11.2015 |
|
| Pávek a syn s.r.o.
č.p. 539, 788 03 Nový Malín |
30.4.2012 5.11.2015 |
Zdeněk Šilar okres Šumperk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.11.2015 | Člen statutárního orgánu Pávek a syn s.r.o. |
| 5.11.2015 | Společník s vkladem Pávek a syn s.r.o. |
| 5.11.2015 | Člen statutárního orgánu Pávek a syn s.r.o. |
4. Zdeněk Šilar, okres Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - okresní myslivecký spolek Šumperk
Nemocniční 1852/53, 787 01 Šumperk |
18.6.2020 4.6.2025 |
|
| Myslivecký spolek Králec Dolní Studénky "v likvidaci"
č.p. 539, 788 03 Nový Malín Zaniklý subjekt: 20.6.2026 |
29.8.2025 20.6.2026 |
|
| Myslivecký spolek Králec Dolní Studénky "v likvidaci"
č.p. 539, 788 03 Nový Malín Zaniklý subjekt: 20.6.2026 |
6.11.2015 20.6.2026 |
|
| Pávek a syn s.r.o.
č.p. 539, 788 03 Nový Malín |
30.4.2012 | |
| Pávek a syn s.r.o.
č.p. 539, 788 03 Nový Malín |
30.4.2012 5.11.2015 |
Zdeněk Šilar okres Šumperk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.9.2025 | |
| 29.8.2025 | Zapsán(-a) jako likvidátor Myslivecký spolek Králec Dolní Studénky v likvidaci |
| 4.11.2020 |
5. Ing. Zdeněk Šilar, Ústí nad Orlicí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| STABYT, bytové družstvo v Ústí nad Orlicí
Letohradská 1359, 562 06 Ústí nad Orlicí |
1.1.2022 | |
| STABYT, bytové družstvo v Ústí nad Orlicí
Letohradská 1359, 562 06 Ústí nad Orlicí |
1.1.2022 28.4.2023 |
Ing. Zdeněk Šilar Ústí nad Orlicí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.4.2023 | Člen statutárního orgánu STABYT, bytové družstvo v Ústí nad Orlicí |
| 28.4.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu STABYT, bytové družstvo v Ústí nad Orlicí |
6. Zdeněk Šilar, okres Ústí nad Orlicí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
14.2.1996 |
7. Ing. Zdeněk Šilar, Choceň
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií Překladatelské a tlumočnické činnosti |
17.11.1998 |
8. Ing. Zdeněk Šilar, okres Ústí nad Orlicí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
26.7.2006 |
Souhrnné informace ke jménu "Zdeněk Šilar"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Zdeněk Šilar – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Zdeněk Šilar?
Jméno Zdeněk Šilar je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Zdeněk Šilar je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Zdeněk Šilar.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod