Vít Hrubý - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vit Hruby v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 9 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 9 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Vit Hruby bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Vít Hrubý - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Vít Hrubý
Klatovy |
Živnost a firmy: QUOVADIS Technology s.r.o. |
| 2. |
Vít Hrubý
Brno |
Firmy:
DigiEnt s.r.o. |
Společenství vlastníků Údolní 6, Brno |
Tech4Bet Games, s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 3. |
Vít Hrubý
okres Karlovy Vary |
Živnost |
| 4. |
Mgr. Vít Hrubý
okres Brno-město |
Živnost |
| 5. |
Vít Hrubý
okres Olomouc |
Živnost |
| 6. |
Ing. Vít Hrubý
Karlovy Vary |
Firmy: ESO s.r.o. |
| 7. |
Vít Hrubý
okres Český Krumlov |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Masarykova 596 a 597, Kutná Hora |
| 8. |
Vít Hrubý
okres Ostrava-město |
Firmy: ELSA Brno, z.s. |
Detaily Vít Hrubý - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Vít Hrubý, Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| QUOVADIS Technology s.r.o.
Kryštofa Haranta 518, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
11.11.2020 | |
| QUOVADIS Technology s.r.o.
Kryštofa Haranta 518, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
4.3.2010 | |
| QUOVADIS Technology s.r.o.
Kryštofa Haranta 518, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
23.4.2010 11.11.2020 |
|
| QUOVADIS Technology s.r.o.
Kryštofa Haranta 518, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
4.3.2010 11.11.2020 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce Malířské a natěračské práce Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní úklidové činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
21.1.2002 |
Vít Hrubý Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.11.2020 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel HPZ ELEKTRO s.r.o., zmenil adresu. |
| 11.11.2020 | Společník s vkladem QUOVADIS Technology s.r.o. |
| 11.11.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (HPZ ELEKTRO s.r.o.) |
2. Vít Hrubý, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DigiEnt s.r.o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
8.11.2018 | |
| Společenství vlastníků Údolní 6, Brno
Údolní 387/6, Veveří, 602 00 Brno |
7.6.2021 | |
| Tech4Bet Games, s.r.o.
č.p. 71, 506 01 Kacákova Lhota |
31.12.2021 | |
| Tech4Bet Group, s.r.o.
č.p. 71, 506 01 Kacákova Lhota |
8.12.2021 | |
| Tech4Bet, s.r.o.
č.p. 71, 506 01 Kacákova Lhota |
22.3.2021 |
Vít Hrubý Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.12.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Tech4Bet Games, s.r.o.) |
| 17.12.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Údolní 6, Brno |
| 8.12.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 700,-Kč, podíl: 7 % (Tech4Bet Group, s.r.o.) |
3. Vít Hrubý, okres Karlovy Vary
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
4.3.2015 |
4. Mgr. Vít Hrubý, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Informační a komunikační činnosti |
26.8.2019 |
5. Vít Hrubý, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Ostatní pozemní osobní doprava j. n. Silniční nákladní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
22.9.2021 |
6. Ing. Vít Hrubý, Karlovy Vary
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ESO s.r.o.
Nad motolskou nemocnicí 1055/28, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
9.2.1996 29.5.2001 |
7. Vít Hrubý, okres Český Krumlov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Masarykova 596 a 597, Kutná Hora
Masarykova 597, Hlouška, 284 01 Kutná Hora |
25.5.2016 15.4.2018 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Masarykova 596 a 597, Kutná Hora
Masarykova 597, Hlouška, 284 01 Kutná Hora |
17.5.2014 25.5.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Masarykova 596 a 597, Kutná Hora
Masarykova 597, Hlouška, 284 01 Kutná Hora |
26.7.2013 17.5.2014 |
8. Vít Hrubý, okres Ostrava-město
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ELSA Brno, z.s.
Veveří 158/70, Veveří, 602 00 Brno |
1.8.2023 31.7.2024 |
|
| ELSA Brno, z.s.
Veveří 158/70, Veveří, 602 00 Brno |
1.8.2022 31.7.2023 |
|
| ELSA Brno, z.s.
Veveří 158/70, Veveří, 602 00 Brno |
1.8.2021 31.7.2022 |
Souhrnné informace ke jménu "Vít Hrubý"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Vít Hrubý – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Vít Hrubý?
Jméno Vít Hrubý je uvedeno v 9 společnostech.
Kolik osob se jménem Vít Hrubý je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Vít Hrubý.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Praktické srovnání bankovních a nebankovních hypoték bez nebezpečných mýtů

Týna Kaucká, Software602
27 000 HR formulářů elektronicky. V Metrostavu digitalizaci vítají

Jaroslav Rada, Česká síť

Rudolf Kypta, Coface