Daniel Holuša - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Daniel Holusa v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Daniel Holusa bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Daniel Holuša - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Daniel Holuša
Opava |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A |
| 2. |
Daniel Holuša
okres Bruntál |
Živnost |
| 3. |
Daniel Holuša
okres Brno-venkov |
Živnost |
Detaily Daniel Holuša - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Daniel Holuša, Opava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A
Hlavní 857/97A, Kylešovice, 747 06 Opava |
4.9.2023 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A
Hlavní 857/97A, Kylešovice, 747 06 Opava |
27.11.2017 27.11.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A
Hlavní 857/97A, Kylešovice, 747 06 Opava |
15.2.2016 27.11.2017 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A
Hlavní 857/97A, Kylešovice, 747 06 Opava |
11.10.2010 11.10.2015 |
Daniel Holuša Opava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.2.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A |
| 16.2.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A (vymazáno) |
| 3.3.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu v Opavě-Kylešovicích, Hlavní 857/97A |
2. Daniel Holuša, okres Bruntál
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
30.6.2023 |
3. Daniel Holuša, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
11.2.2004 |
Souhrnné informace ke jménu "Daniel Holuša"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Daniel Holuša – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Daniel Holuša?
Jméno Daniel Holuša je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Daniel Holuša je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Daniel Holuša.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Podepisovali jsme kamenem. Dnes stačí dotyk prstu. A jak to bude dál?