Luboš Lébl - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lubos Lebl v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 6 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Lubos Lebl není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Luboš Lébl - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Luboš Lébl
okres Praha-západ |
Živnost a firmy: A.K.SERVIS s.r.o. | LEREKS - Bau s.r.o. | MOEHR Systems Ltd. - organizační složka | |
Detaily Luboš Lébl - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Luboš Lébl, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| A.K.SERVIS s.r.o.
Livornská 424, Horní Měcholupy, 109 00 Praha |
25.1.2017 21.6.2022 |
|
| A.K.SERVIS s.r.o.
Livornská 424, Horní Měcholupy, 109 00 Praha |
8.1.1998 20.2.2004 |
|
| LEREKS - Bau s.r.o.
Livornská 424, Horní Měcholupy, 109 00 Praha |
18.9.2014 | |
| MOEHR Systems Ltd. - organizační složka
Zaniklý subjekt: 28.3.2012 |
4.3.2008 23.2.2008 |
|
| MOEHR Systems Ltd. - organizační složka
Zaniklý subjekt: 28.3.2012 |
4.3.2008 28.3.2012 |
|
| MOEHR Systems Ltd. - organizační složka
Zaniklý subjekt: 28.3.2012 |
12.11.2007 28.3.2012 |
|
| MOEHR,s.r.o.
Kladenská 90, 252 18 Úhonice |
24.3.2011 | |
| MOEHR,s.r.o.
Kladenská 90, 252 18 Úhonice |
1.2.2011 | |
| MOEHR,s.r.o.
Kladenská 90, 252 18 Úhonice |
1.2.2011 25.2.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Rozmnožování nahraných nosičů Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zkoušky a analýzy vyhrazených technických zařízení |
3.11.1992 |
Luboš Lébl okres Praha-západ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.6.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel A.K.SERVIS s.r.o. . |
| 25.2.2017 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel EKPRAN, s.r.o., zmenil adresu. |
| 25.2.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (EKPRAN, s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Luboš Lébl"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Luboš Lébl – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Luboš Lébl?
Jméno Luboš Lébl je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Luboš Lébl je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Luboš Lébl.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Evropská digitální peněženka přichází. Firmy čeká práce s novým typem dokladů

Jakub Nečas, ZOXO Financial
RPSN je číslo, které nakukuje půjčce pod make-up. Jak jej číst?