Radek Pavelka - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Radek Pavelka v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 15 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 36 existujících společnostech a má celkem 32 aktuálních záznamů a celkem 94 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Radek Pavelka bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 15 různých osob.
Radek Pavelka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Radek Pavelka
okres Praha-východ |
Firmy: CANDLES CZ s.r.o. |
| 2. |
Radek Pavelka
Litvínov |
Firmy: Společenství vlastníků č.p. 835 ulice U Zámeckého parku v Litvínově |
| 3. |
Radek Pavelka
okres Pardubice |
Živnost a firmy: MONTY TE s.r.o. | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přelovice | Společenství vlastníků jednotek Přelouč, Edvarda Beneše 1635 | |
| 4. |
Radek Pavelka
Liberec |
Firmy:
Accu - Tech s.r.o. |
ESELIX s.r.o. |
KOVÁRNA a.s. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 5. |
Ing. Radek Pavelka
Praha |
Firmy:
Centrum ALMA, z.ú. |
EZ Kladno, spol. s r.o. |
GERCEN, spol.s r.o. v likvidaci |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 6. |
Radek Pavelka
Zlín |
Živnost a firmy: GROOT FOOD s.r.o. | RAINER CZ, s.r.o. | ZAPA GASTRO s.r.o. |
| 7. |
Radek Pavelka
Praha |
Firmy: FUJIFILM Sericol CZ, s.r.o. v likvidaci | Společenství vlastníků jednotek Luhovská č.p. 1728 - 1731, Praha 8 | Tauer computer, s.r.o. |
| 8. |
Radek Pavelka
okres Brno-venkov |
Živnost a firmy: ANDALUSSPED s.r.o. |
| 9. |
Radek Pavelka
okres Zlín |
Živnost a firmy: FORESTA SG, a.s. | Společenství vlastníků jednotek pro dům Nový Hrozenkov 683 | taneco a. s. |
| 10. |
Radek Pavelka
Kunovice |
Živnost a firmy: Palivové dřevo Bzenec, s.r.o. |
| 11. |
Radek Pavelka
okres Benešov |
Firmy: ICETECHNIK.CZ, s.r.o. |
| 12. |
Radek Pavelka
okres Ústí nad Labem |
Firmy: Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec |
| 13. |
Ing. Radek Pavelka
Hodonín |
Firmy: Visimatic s.r.o. |
| 14. |
Ing. Radek Pavelka
Chrudim |
Firmy: Renover s.r.o. |
| 15. |
Radek Pavelka
Strakonice |
Firmy: Společenství vlastníků domu Ellerova 1100, Strakonice |
| 16. |
Radek Pavelka
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 17. |
Radek Pavelka
okres Uherské Hradiště |
Živnost |
| 18. |
Radek Pavelka
okres Olomouc |
Živnost |
| 19. |
Ing. Radek Pavelka
|
Živnost |
| 20. |
Radek Pavelka
okres Beroun |
Živnost |
| 21. |
Bc. Radek Pavelka
okres Vsetín |
Živnost |
| 22. |
Radek Pavelka
Brno |
Živnost |
| 23. |
Radek Pavelka
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 24. |
Radek Pavelka
okres Olomouc |
Živnost |
| 25. |
Radek Pavelka
okres Benešov |
Živnost |
| 26. |
Radek Pavelka
okres Kroměříž |
Živnost |
| 27. |
Radek Pavelka
Brno |
Živnost |
| 28. |
MVDr. Radek Pavelka
okres Bruntál |
Podnikatel fyz. osoba |
| 29. |
Radek Pavelka, DiS.
okres Pardubice |
Živnost |
| 30. |
Radek Pavelka
Olomouc |
Živnost |
| 31. |
Radek Pavelka
okres Šumperk |
Firmy: Agroenergie s.r.o. | JACKPOT ČECHY s.r.o. | Portal Marketing s.r.o. |
| 32. |
Radek Pavelka
Brno |
Firmy: Společenství vlastníků Merhautova 174, Brno |
| 33. |
Radek Pavelka
okres Vsetín |
Firmy: Studijní nadace CS Cabot |
| 34. |
Radek Pavelka
okres Havlíčkův Brod |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradec |
Detaily Radek Pavelka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Radek Pavelka, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
19.9.2025 | |
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
19.9.2025 | |
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
18.11.2016 19.9.2025 |
|
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
18.11.2016 19.9.2025 |
|
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
9.1.2014 18.11.2016 |
|
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
2.7.2013 9.1.2014 |
|
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
17.5.1999 2.7.2013 |
|
| CANDLES CZ s.r.o.
Vlastina 889/23, Ruzyně, 161 00 Praha |
17.5.1999 18.11.2016 |
Radek Pavelka okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.9.2025 | Společník s vkladem CANDLES CZ s.r.o. |
| 19.9.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel CANDLES CZ s.r.o., zmenil adresu. |
| 19.9.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (CANDLES CZ s.r.o.) |
2. Radek Pavelka, Litvínov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků č.p. 835 ulice U Zámeckého parku v Litvínově
Litvínov, ul.U Zámeckého parku čp. 835, PSČ 43601 |
6.10.2015 | |
| Společenství vlastníků č.p. 835 ulice U Zámeckého parku v Litvínově
Litvínov, ul.U Zámeckého parku čp. 835, PSČ 43601 |
22.10.2012 6.10.2015 |
|
| Společenství vlastníků č.p. 835 ulice U Zámeckého parku v Litvínově
Litvínov, ul.U Zámeckého parku čp. 835, PSČ 43601 |
15.12.2006 22.10.2011 |
Radek Pavelka Litvínov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.4.2017 | |
| 4.4.2017 | |
| 22.1.2013 |
3. Radek Pavelka, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MONTY TE s.r.o.
č.p. 46, 533 41 Přelovice |
24.9.2014 | |
| MONTY TE s.r.o.
č.p. 46, 533 41 Přelovice |
14.4.2011 | |
| MONTY TE s.r.o.
č.p. 46, 533 41 Přelovice |
14.4.2011 24.9.2014 |
|
| MONTY TE s.r.o.
č.p. 46, 533 41 Přelovice |
14.4.2011 24.9.2014 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přelovice
č.p. 87, 533 41 Přelovice |
3.1.2026 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přelovice
č.p. 87, 533 41 Přelovice |
10.1.2020 3.1.2026 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přelovice
č.p. 87, 533 41 Přelovice |
2.10.2015 10.1.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Přelouč, Edvarda Beneše 1635
Edvarda Beneše 1635, 535 01 Přelouč |
1.6.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek Přelouč, Edvarda Beneše 1635
Edvarda Beneše 1635, 535 01 Přelouč |
2.6.2016 31.5.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek, Na Lužci 511, Lázně Bohdaneč
Na Lužci 511, 533 41 Lázně Bohdaneč |
25.6.2024 | |
| Společenství vlastníků jednotek, Na Lužci 511, Lázně Bohdaneč
Na Lužci 511, 533 41 Lázně Bohdaneč |
24.5.2022 25.6.2024 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Výstavba bytových a nebytových budov Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Sklenářské, malířské a natěračské práce Pokrývačské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
14.3.1995 |
Radek Pavelka okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přelovice |
| 29.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přelovice |
| 12.11.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek, Na Lužci 511, Lázně Bohdaneč |
4. Radek Pavelka, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Accu - Tech s.r.o.
U Nisy 116, Dolní Chrastava, 463 31 Chrastava |
1.8.2014 | |
| Accu - Tech s.r.o.
U Nisy 116, Dolní Chrastava, 463 31 Chrastava |
30.12.2014 28.4.2020 |
|
| Accu - Tech s.r.o.
U Nisy 116, Dolní Chrastava, 463 31 Chrastava |
1.8.2014 30.12.2014 |
|
| Accu - Tech s.r.o.
U Nisy 116, Dolní Chrastava, 463 31 Chrastava |
1.8.2014 30.12.2014 |
|
| Accu - Tech s.r.o.
U Nisy 116, Dolní Chrastava, 463 31 Chrastava |
1.8.2014 2.9.2023 |
|
| Accu - Tech s.r.o.
U Nisy 116, Dolní Chrastava, 463 31 Chrastava |
1.8.2014 27.5.2023 |
|
| ESELIX s.r.o.
Nad lesním divadlem 1113/18, Braník, 142 00 Praha |
5.6.2000 2.2.2001 |
|
| ESELIX s.r.o.
Nad lesním divadlem 1113/18, Braník, 142 00 Praha |
5.6.2000 12.10.2001 |
|
| KOVÁRNA a.s.
Za Škodovkou 893, Kukleny, 500 04 Hradec Králové |
1.8.1997 28.12.2002 |
|
| KOVÁRNA a.s.
Za Škodovkou 893, Kukleny, 500 04 Hradec Králové |
1.5.1995 1.8.1997 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
1.9.2026 | |
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
6.2.2026 | |
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
2.9.2023 6.2.2026 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
13.1.2015 6.2.2026 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
13.1.2015 2.9.2023 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
14.4.2014 13.1.2015 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
14.4.2014 13.1.2015 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
2.6.2010 14.4.2014 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
2.6.2010 2.6.2010 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
22.11.2007 2.6.2010 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
23.6.2003 2.6.2010 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
23.6.2003 14.4.2014 |
|
| PUR - Tech, k.s. v likvidaci
Na zámkách 675/4, Čimice, 181 00 Praha |
23.6.2003 22.11.2007 |
|
| Scandinavian Ecotechnologies X-works s.r.o.
třída T. G. Masaryka 1078, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
2.9.2023 | |
| Scandinavian Ecotechnologies X-works s.r.o.
třída T. G. Masaryka 1078, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
13.12.2007 | |
| Scandinavian Ecotechnologies X-works s.r.o.
třída T. G. Masaryka 1078, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
25.2.2015 2.9.2023 |
|
| Scandinavian Ecotechnologies X-works s.r.o.
třída T. G. Masaryka 1078, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
4.1.2008 25.2.2015 |
|
| Scandinavian Ecotechnologies X-works s.r.o.
třída T. G. Masaryka 1078, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
13.12.2007 2.9.2023 |
|
| Scandinavian Ecotechnologies X-works s.r.o.
třída T. G. Masaryka 1078, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
13.12.2007 25.2.2015 |
|
| STROJEXPORT ENGINEERING a.s. v likvidaci
Komunardů 1052/3, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.5.2018 |
25.2.2015 16.5.2018 |
|
| STROJEXPORT ENGINEERING a.s. v likvidaci
Komunardů 1052/3, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.5.2018 |
20.5.1993 25.2.2015 |
Radek Pavelka Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.9.2026 | Zapsán(-a) jako likvidátor PUR - Tech, k.s. v likvidaci |
| 6.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva PUR - Tech, k.s. |
| 6.2.2026 | Vymazán(-a) jako Komplementář PUR - Tech, k.s. |
5. Ing. Radek Pavelka, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Centrum ALMA, z.ú.
Jankovcova 864/45, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
25.1.2017 | |
| EZ Kladno, spol. s r.o.
gen. Eliáše 986, Dubí, 272 03 Kladno |
5.6.2013 | |
| EZ Kladno, spol. s r.o.
gen. Eliáše 986, Dubí, 272 03 Kladno |
29.3.1996 | |
| EZ Kladno, spol. s r.o.
gen. Eliáše 986, Dubí, 272 03 Kladno |
3.6.1994 29.3.1996 |
|
| GERCEN, spol.s r.o. v likvidaci
Ondříčkova 2417/44, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.2.2026 |
18.9.2016 24.2.2026 |
|
| GERCEN, spol.s r.o. v likvidaci
Ondříčkova 2417/44, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.2.2026 |
18.9.2016 24.2.2026 |
|
| GERCEN, spol.s r.o. v likvidaci
Ondříčkova 2417/44, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.2.2026 |
10.6.2013 18.9.2016 |
|
| GERCEN, spol.s r.o. v likvidaci
Ondříčkova 2417/44, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.2.2026 |
22.4.1992 10.6.2013 |
|
| GERCEN, spol.s r.o. v likvidaci
Ondříčkova 2417/44, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.2.2026 |
22.4.1992 18.9.2016 |
|
| KOMPEX, s.r.o.
Slavojova 101/18, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
30.9.2016 | |
| KOMPEX, s.r.o.
Slavojova 101/18, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
30.9.2016 | |
| KOMPEX, s.r.o.
Slavojova 101/18, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
20.5.1996 30.9.2016 |
|
| KOMPEX, s.r.o.
Slavojova 101/18, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
15.2.1993 20.5.1996 |
|
| KOMPEX, s.r.o.
Slavojova 101/18, Nusle (Praha 2), 128 00 Praha |
15.2.1993 30.9.2016 |
|
| Společenství pro dům v Plzni, Nad Týncem 164/20
Nad Týncem 164/20, Doubravka, 312 00 Plzeň |
20.9.2016 | |
| Společenství pro dům v Plzni, Nad Týncem 164/20
Nad Týncem 164/20, Doubravka, 312 00 Plzeň |
13.8.2010 20.9.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Podolské nábřeží 251, Praha 4
Podolské nábřeží 251/12, Podolí, 147 00 Praha |
24.6.2024 | |
| Společenství vlastníků jednotek Podolské nábřeží 251, Praha 4
Podolské nábřeží 251/12, Podolí, 147 00 Praha |
16.12.2013 13.6.2024 |
Ing. Radek Pavelka Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.8.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Podolské nábřeží 251, Praha 4 |
| 10.8.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Podolské nábřeží 251, Praha 4 |
| 30.9.2016 | Společník s vkladem KOMPEX, s.r.o. |
6. Radek Pavelka, Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GROOT FOOD s.r.o.
Sokolská 3938, 760 01 Zlín |
8.11.2022 | |
| GROOT FOOD s.r.o.
Sokolská 3938, 760 01 Zlín |
12.10.2016 | |
| GROOT FOOD s.r.o.
Sokolská 3938, 760 01 Zlín |
4.5.2017 8.11.2022 |
|
| GROOT FOOD s.r.o.
Sokolská 3938, 760 01 Zlín |
12.10.2016 4.5.2017 |
|
| GROOT FOOD s.r.o.
Sokolská 3938, 760 01 Zlín |
12.10.2016 4.5.2017 |
|
| RAINER CZ, s.r.o.
Moravní 958, 765 02 Otrokovice |
21.11.2016 21.11.2016 |
|
| RAINER CZ, s.r.o.
Moravní 958, 765 02 Otrokovice |
21.11.2016 4.5.2017 |
|
| RAINER CZ, s.r.o.
Moravní 958, 765 02 Otrokovice |
21.11.2016 31.5.2018 |
|
| ZAPA GASTRO s.r.o.
Lešetín II 7147, 760 01 Zlín |
4.5.2017 6.9.2018 |
|
| ZAPA GASTRO s.r.o.
Lešetín II 7147, 760 01 Zlín |
15.8.2014 4.5.2017 |
|
| ZAPA GASTRO s.r.o.
Lešetín II 7147, 760 01 Zlín |
31.12.2009 15.8.2014 |
|
| ZAPA GASTRO s.r.o.
Lešetín II 7147, 760 01 Zlín |
31.12.2009 4.5.2017 |
|
| ZAPA GASTRO s.r.o.
Lešetín II 7147, 760 01 Zlín |
31.12.2009 5.9.2018 |
|
| ZAPA GASTRO s.r.o.
Lešetín II 7147, 760 01 Zlín |
31.12.2009 15.8.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
20.10.2005 |
Radek Pavelka Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.11.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (GROOT FOOD s.r.o.) |
| 8.11.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (GROOT FOOD s.r.o. ) |
| 6.9.2018 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ZAPA GASTRO s.r.o. . |
7. Radek Pavelka, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FUJIFILM Sericol CZ, s.r.o. v likvidaci
U nákladového nádraží 1949/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.12.2014 |
9.11.2011 18.12.2014 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Luhovská č.p. 1728 - 1731, Praha 8
Luhovská 1728/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
3.2.2022 | |
| Tauer computer, s.r.o.
Soukenická 1193/15, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
18.12.2000 3.8.2002 |
|
| Tauer computer, s.r.o.
Soukenická 1193/15, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
18.12.2000 31.5.2002 |
|
| Tauer computer, s.r.o.
Soukenická 1193/15, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.3.2000 18.12.2000 |
|
| Tauer computer, s.r.o.
Soukenická 1193/15, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.3.2000 18.12.2000 |
Radek Pavelka Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.3.2022 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Společenství vlastníků jednotek Luhovská č.p. 1728 - 1731, Praha 8 |
| 19.12.2011 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (FUJIFILM Sericol CZ, s.r.o.) |
| 19.12.2011 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel FUJIFILM Sericol CZ, s.r.o. v likvidaci . |
8. Radek Pavelka, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ANDALUSSPED s.r.o.
Řepka 21, 679 23 Lomnice Zaniklý subjekt: 27.11.2020 |
16.2.2016 27.11.2020 |
|
| ANDALUSSPED s.r.o.
Řepka 21, 679 23 Lomnice Zaniklý subjekt: 27.11.2020 |
27.6.2012 16.2.2016 |
|
| ANDALUSSPED s.r.o.
Řepka 21, 679 23 Lomnice Zaniklý subjekt: 27.11.2020 |
2.11.2011 27.6.2012 |
|
| ANDALUSSPED s.r.o.
Řepka 21, 679 23 Lomnice Zaniklý subjekt: 27.11.2020 |
2.11.2011 16.2.2016 |
|
| ANDALUSSPED s.r.o.
Řepka 21, 679 23 Lomnice Zaniklý subjekt: 27.11.2020 |
2.11.2011 27.6.2012 |
|
| ANDALUSSPED s.r.o.
Řepka 21, 679 23 Lomnice Zaniklý subjekt: 27.11.2020 |
2.11.2011 27.11.2020 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
15.11.1996
Zaniklý subjekt: 25.3.2026 |
9. Radek Pavelka, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FORESTA SG, a.s.
Horní náměstí 1, 755 01 Vsetín |
30.8.2019 | |
| FORESTA SG, a.s.
Horní náměstí 1, 755 01 Vsetín |
9.2.2015 30.8.2019 |
|
| FORESTA SG, a.s.
Horní náměstí 1, 755 01 Vsetín |
18.2.2010 9.2.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Nový Hrozenkov 683
č.p. 683, 756 04 Nový Hrozenkov |
28.12.2006 1.8.2007 |
|
| taneco a. s.
nám. Minoritů 128/18, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
29.5.2019 | |
| taneco a. s.
nám. Minoritů 128/18, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
2.6.2014 29.5.2019 |
|
| taneco a. s.
nám. Minoritů 128/18, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
2.6.2014 12.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií |
21.4.2000 |
Radek Pavelka okres Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.1.2020 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady FORESTA SG, a.s. |
| 4.1.2020 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady FORESTA SG, a.s. |
| 30.5.2019 | Člen dozorčí rady taneco a. s. |
10. Radek Pavelka, Kunovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Palivové dřevo Bzenec, s.r.o.
Veselská 630, 696 81 Bzenec |
10.6.2014 15.2.2021 |
|
| Palivové dřevo Bzenec, s.r.o.
Veselská 630, 696 81 Bzenec |
11.11.2013 10.6.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Malířské a natěračské práce Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
13.11.1995 |
11. Radek Pavelka, okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ICETECHNIK.CZ, s.r.o.
č.p. 133, 277 44 Hostín u Vojkovic |
27.2.2020 |
Radek Pavelka okres Benešov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.2.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 66 000,-Kč, podíl: 33 % (ICETECHNIK.CZ, s.r.o.) |
12. Radek Pavelka, okres Ústí nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec
Metodějova 187, 403 39 Chlumec |
6.12.2022 | |
| Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec
Metodějova 187, 403 39 Chlumec |
22.10.2017 30.6.2021 |
|
| Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec
Metodějova 187, 403 39 Chlumec |
30.6.2016 22.10.2017 |
Radek Pavelka okres Ústí nad Labem - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.3.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec |
| 9.3.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec (vymazáno) |
| 14.3.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Metodějova 186, 187, 188, 189, Chlumec |
13. Ing. Radek Pavelka, Hodonín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Visimatic s.r.o.
Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno |
26.1.2021 | |
| Visimatic s.r.o.
Purkyňova 649/127, Medlánky, 612 00 Brno |
26.1.2021 |
Ing. Radek Pavelka Hodonín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.1.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 11 340,-Kč, podíl: 50 % (Visimatic s.r.o.) |
| 26.1.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Visimatic s.r.o.) |
14. Ing. Radek Pavelka, Chrudim
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Renover s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
24.10.2022 | |
| Renover s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
24.10.2022 | |
| Renover s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
24.10.2022 29.11.2022 |
Ing. Radek Pavelka Chrudim - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.11.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Renover s.r.o., zmenil adresu. |
| 29.11.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Renover s.r.o.) |
| 24.10.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč (Renover s.r.o.) |
15. Radek Pavelka, Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu Ellerova 1100, Strakonice
Ellerova 1100, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
25.5.2025 |
Radek Pavelka Strakonice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.7.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Ellerova 1100, Strakonice |
16. Radek Pavelka, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti |
24.9.2018 |
17. Radek Pavelka, okres Uherské Hradiště
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Velkoobchod a maloobchod |
8.9.2016 |
18. Radek Pavelka, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
17.3.2017 |
19. Ing. Radek Pavelka,
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Malířské a natěračské práce |
2.11.2021 |
20. Radek Pavelka, okres Beroun
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Ostatní úklidové činnosti Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
16.4.1991 |
21. Bc. Radek Pavelka, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Informační a komunikační činnosti |
1.1.2026 |
22. Radek Pavelka, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
10.7.1995 |
23. Radek Pavelka, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště |
29.1.1996 |
24. Radek Pavelka, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Velkoobchod a maloobchod |
7.10.1996 |
25. Radek Pavelka, okres Benešov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba strojů a zařízení j. n. Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní sportovní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
22.10.1997 |
26. Radek Pavelka, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
23.9.1998 |
27. Radek Pavelka, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční nákladní doprava |
24.6.2002 |
28. MVDr. Radek Pavelka, okres Bruntál
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Veterinární činnosti |
1.2.1999 |
29. Radek Pavelka, DiS., okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Truhlářské práce Specializované návrhářské činnosti |
12.2.2003 |
30. Radek Pavelka, Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba zámků a kování |
2.7.2003 |
31. Radek Pavelka, okres Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Agroenergie s.r.o.
Olomoucká 1693/17, 789 01 Zábřeh |
3.8.2009 19.2.2014 |
|
| JACKPOT ČECHY s.r.o.
Za Hládkovem 680/12, Střešovice, 169 00 Praha |
15.10.2007 15.10.2007 |
|
| Portal Marketing s.r.o.
Stolařská 490, 688 01 Uherský Brod |
15.10.2007 16.10.2007 |
32. Radek Pavelka, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Merhautova 174, Brno
Merhautova 1038/174, Černá Pole (Brno-sever), 614 00 Brno |
7.5.2015 6.11.2019 |
33. Radek Pavelka, okres Vsetín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Studijní nadace CS Cabot
Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí |
9.8.2017 31.3.2019 |
34. Radek Pavelka, okres Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradec
č.p. 54, 584 01 Hradec |
18.1.2020 20.4.2024 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradec
č.p. 54, 584 01 Hradec |
18.1.2020 19.10.2022 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradec
č.p. 54, 584 01 Hradec |
18.1.2020 10.2.2024 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradec
č.p. 54, 584 01 Hradec |
30.6.2015 21.11.2019 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradec
č.p. 54, 584 01 Hradec |
2.1.2015 18.1.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "Radek Pavelka"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Radek Pavelka – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Radek Pavelka?
Jméno Radek Pavelka je uvedeno v 36 společnostech.
Kolik osob se jménem Radek Pavelka je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 19 osoby jménem Radek Pavelka.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod