Václav Šidlo - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Sidlo v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Vaclav Sidlo bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Václav Šidlo - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Václav Šidlo
Brno |
Živnost a firmy: ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci | ELAS-krimi s.r.o. | Společenství vlastníků pro dům Bylinková 3062/16 v Brně |
| 2. |
Václav Šídlo
okres Strakonice |
Firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Vodňany | Společenství vlastníků bytových jednotek č.p. 650, Družstevní, Protivín | Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín |
| 3. |
Václav Šídlo
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 4. |
Václav Šidlo
okres Uherské Hradiště |
Živnost |
| 5. |
Václav Šídlo
Karviná |
Firmy: LOMBARDIA v.o.s. v likvidaci |
Detaily Václav Šidlo - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Václav Šidlo, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
20.12.2022 14.8.2025 |
|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
18.10.2016 14.8.2025 |
|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
18.10.2016 14.8.2025 |
|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
3.4.1997 18.10.2016 |
|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
3.4.1997 18.10.2016 |
|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
18.6.1996 3.4.1997 |
|
| ELAS Brno, v.o.s. v likvidaci
Hudcova 367/78, Medlánky, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 14.8.2025 |
18.6.1996 3.4.1997 |
|
| ELAS-krimi s.r.o.
Bylinková 3062/18, Líšeň, 628 00 Brno |
8.3.2023 | |
| ELAS-krimi s.r.o.
Bylinková 3062/18, Líšeň, 628 00 Brno |
8.3.2023 | |
| Společenství vlastníků pro dům Bylinková 3062/16 v Brně
Bylinková 3062/16, Líšeň, 628 00 Brno |
8.6.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
25.2.1991
Zaniklý subjekt: 3.12.2025 |
Ing. Václav Šidlo Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.1.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům Bylinková 3062/16 v Brně |
| 8.3.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, splaceno: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (ELAS-krimi s.r.o.) |
| 8.3.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ELAS-krimi s.r.o.) |
2. Václav Šídlo, okres Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Vodňany
Pohorovice 30, 389 01 Pohorovice |
9.3.2025 | |
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Vodňany
Pohorovice 30, 389 01 Pohorovice |
9.2.2020 9.2.2025 |
|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Vodňany
Pohorovice 30, 389 01 Pohorovice |
15.3.2015 9.2.2020 |
|
| Společenství vlastníků bytových jednotek č.p. 650, Družstevní, Protivín
Družstevní 650, 398 11 Protivín |
26.3.2008 15.2.2012 |
|
| Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín
Komenského 583, 398 11 Protivín |
26.10.2025 | |
| Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín
Komenského 583, 398 11 Protivín |
10.10.2019 26.10.2025 |
|
| Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín
Komenského 583, 398 11 Protivín |
20.3.2009 12.10.2015 |
|
| Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín
Komenského 583, 398 11 Protivín |
20.3.2009 30.11.2015 |
Václav Šídlo okres Strakonice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín |
| 4.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Komenského 583, Protivín (vymazáno) |
| 22.7.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Vodňany |
3. Václav Šídlo, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
19.7.2017 |
4. Václav Šidlo, okres Uherské Hradiště
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Kompletační a dokončovací práce |
10.9.2021 |
5. Václav Šídlo, Karviná
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LOMBARDIA v.o.s. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 30.5.2012 |
6.4.1999 30.5.2012 |
Souhrnné informace ke jménu "Václav Šidlo"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Václav Šidlo – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Václav Šidlo?
Jméno Václav Šidlo je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Václav Šidlo je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Václav Šidlo.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?