Pavel Sarka - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Sarka v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 11 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Sarka bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Pavel Sarka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Šárka
Praha |
Firmy: BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci | Fibur a.s. |
| 2. |
Pavel Sarka
Jičín |
Živnost a firmy: BS - TILIA s.r.o. v likvidaci | SAPA - Atelier s.r.o. v likvidaci | zMASIVU s.r.o. |
| 3. |
Pavel Šárka
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
| 4. |
Pavel Šárka
okres Praha-západ |
Firmy: Stavební bytové družstvo Dobřichovice - v likvidaci |
Detaily Pavel Sarka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Šárka, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci
Kolbenova 886/9A, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
10.12.2022 | |
| BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci
Kolbenova 886/9A, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
10.12.2022 | |
| BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci
Kolbenova 886/9A, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
6.6.1995 10.12.2022 |
|
| BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci
Kolbenova 886/9A, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
6.6.1995 10.12.2022 |
|
| Fibur a.s.
Na vysoké I 501/1, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha Zaniklý subjekt: 5.10.2016 |
23.5.2001 17.7.2003 |
Pavel Šárka Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.12.2022 | Společník s vkladem BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci |
| 10.12.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci, zmenil adresu. |
| 10.12.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč (BEST - PRAHA, spol. s r.o., v likvidaci) |
2. Pavel Sarka, Jičín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BS - TILIA s.r.o. v likvidaci
č.p. 15, 506 01 Ohaveč Zaniklý subjekt: 24.12.2020 |
7.2.2003 25.1.2006 |
|
| BS - TILIA s.r.o. v likvidaci
č.p. 15, 506 01 Ohaveč Zaniklý subjekt: 24.12.2020 |
7.2.2003 9.1.2006 |
|
| SAPA - Atelier s.r.o. v likvidaci
Železná 146, 507 13 Železnice Zaniklý subjekt: 30.6.2020 |
22.1.2009 16.10.2012 |
|
| SAPA - Atelier s.r.o. v likvidaci
Železná 146, 507 13 Železnice Zaniklý subjekt: 30.6.2020 |
13.10.2008 30.6.2020 |
|
| SAPA - Atelier s.r.o. v likvidaci
Železná 146, 507 13 Železnice Zaniklý subjekt: 30.6.2020 |
13.10.2008 25.7.2014 |
|
| SAPA - Atelier s.r.o. v likvidaci
Železná 146, 507 13 Železnice Zaniklý subjekt: 30.6.2020 |
13.10.2008 13.9.2017 |
|
| zMASIVU s.r.o.
Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové |
23.9.2022 | |
| zMASIVU s.r.o.
Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové |
15.8.2018 23.9.2022 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
25.5.1995
Zaniklý subjekt: 18.5.2018 |
Pavel Sarka Jičín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.9.2022 | Prokurista zMASIVU s.r.o. |
| 23.9.2022 | Zapsán(-a) jako prokurista zMASIVU s.r.o. |
| 13.9.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (C & E REALITY, s.r.o.) |
3. Pavel Šárka, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Řízení a správa finančních trhů |
13.12.2013 |
4. Pavel Šárka, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Stavební bytové družstvo Dobřichovice - v likvidaci
Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice Zaniklý subjekt: 12.12.2024 |
20.12.2004 29.6.2010 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Sarka"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Sarka – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Sarka?
Jméno Pavel Sarka je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Sarka je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Pavel Sarka.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod