Lubomír Hrabal - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lubomir Hrabal v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 31 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 6 zaniklých společnostech.Jméno Lubomir Hrabal bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Lubomír Hrabal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Lubomír Hrabal
Praha |
Živnost a firmy: HVtronix s.r.o. | Logomotion,a.s. | TS-Brno s.r.o. |
| 2. |
Lubomír Hrabal
okres Jablonec nad Nisou |
Živnost |
| 3. |
Mgr. Lubomír Hrabal
Brno |
Živnost |
| 4. |
Lubomír Hrabal
Tišnov |
Firmy:
DHP s.r.o. v likvidaci |
FULGUR MORAVIA, s.r.o. - v likvidaci |
FUZZY CZ, a.s. v likvidaci |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 5. |
Lubomír Hrabal
Ústí nad Labem |
Firmy: STUHA spol. s r.o. v likvidaci |
| 6. |
Lubomír Hrabal
Jablonec nad Nisou |
Firmy: Společenství vlastníků domu č.p. 2207, Jablonec n. Nisou |
Detaily Lubomír Hrabal - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Lubomír Hrabal, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HVtronix s.r.o.
Holšická 1403, Újezd nad Lesy, 190 16 Praha |
2.12.2016 | |
| HVtronix s.r.o.
Holšická 1403, Újezd nad Lesy, 190 16 Praha |
2.12.2016 | |
| Logomotion,a.s.
Vlašská 330/24, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
30.6.2008 26.6.2015 |
|
| TS-Brno s.r.o.
Karásek 2245/1f, Řečkovice, 621 00 Brno |
6.11.2015 | |
| TS-Brno s.r.o.
Karásek 2245/1f, Řečkovice, 621 00 Brno |
21.10.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba sportovních potřeb Opravy elektronických a optických přístrojů a zařízení Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Nespecializovaný velkoobchod Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti Činnosti v oblasti informačních technologií Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Reklamní činnosti Fotografické činnosti Překladatelské a tlumočnické činnosti Provozování kulturních zařízení Provozování sportovních zařízení |
1.8.2008 |
Ing. Lubomír Hrabal Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.12.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (HVtronix s.r.o.) |
| 2.12.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (HVtronix s.r.o.) |
| 6.11.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (TS-Brno s.r.o.) |
2. Lubomír Hrabal, okres Jablonec nad Nisou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení |
13.10.1993 |
3. Mgr. Lubomír Hrabal, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
12.10.1994 |
4. Lubomír Hrabal, Tišnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
29.12.2017 1.9.2021 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
29.12.2017 8.6.2019 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
5.11.2015 29.12.2017 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
5.11.2015 29.12.2017 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
22.9.2004 5.11.2015 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
22.9.2004 5.11.2015 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
5.4.1996 22.9.2004 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
17.2.1994 22.9.2004 |
|
| DHP s.r.o. v likvidaci
Tyršova 265, 595 01 Velká Bíteš Zaniklý subjekt: 27.2.2024 |
17.2.1994 5.4.1996 |
|
| FULGUR MORAVIA, s.r.o. - v likvidaci
Slovákova 355/6, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 8.6.2022 |
3.6.1998 20.4.1999 |
|
| FULGUR MORAVIA, s.r.o. - v likvidaci
Slovákova 355/6, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 8.6.2022 |
3.6.1998 20.4.1999 |
|
| FUZZY CZ, a.s. v likvidaci
Za Poříčskou bránou 390/18, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 21.11.2023 |
8.7.1996 5.1.1999 |
|
| GlobalTech, s.r.o.
Veveří 486/57, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 8.4.2016 |
12.3.2003 17.1.2006 |
|
| GlobalTech, s.r.o.
Veveří 486/57, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 8.4.2016 |
3.1.2003 12.3.2003 |
|
| GlobalTech, s.r.o.
Veveří 486/57, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 8.4.2016 |
29.5.2000 3.1.2003 |
|
| I.M.S. Technologies, a.s.
Brno Zaniklý subjekt: 8.11.2011 |
30.5.1995 19.5.1997 |
|
| MIDITEX s.r.o. v likvidaci
Skryjova 1606/8, Husovice, 614 00 Brno |
29.12.2017 1.9.2021 |
|
| MIDITEX s.r.o. v likvidaci
Skryjova 1606/8, Husovice, 614 00 Brno |
14.5.2013 29.12.2017 |
|
| MIDITEX s.r.o. v likvidaci
Skryjova 1606/8, Husovice, 614 00 Brno |
29.4.2013 29.12.2017 |
|
| MIDITEX s.r.o. v likvidaci
Skryjova 1606/8, Husovice, 614 00 Brno |
29.4.2013 8.6.2019 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
29.12.2017 22.3.2018 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
13.11.2015 29.12.2017 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
23.10.2012 13.11.2015 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
7.6.2011 23.10.2012 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
10.9.2004 7.6.2011 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
10.9.2004 22.3.2018 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
10.9.2004 13.11.2015 |
|
| NIXOR, spol. s r.o.
U vodárny 3032/2a, Královo Pole, 616 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.3.2018 |
10.9.2004 29.12.2017 |
5. Lubomír Hrabal, Ústí nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| STUHA spol. s r.o. v likvidaci
č.p. 27, 411 87 Krabčice |
31.3.1993 16.3.1994 |
6. Lubomír Hrabal, Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu č.p. 2207, Jablonec n. Nisou
Střelecká 2207/27, 466 01 Jablonec nad Nisou |
25.11.2002 20.11.2003 |
Souhrnné informace ke jménu "Lubomír Hrabal"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Lubomír Hrabal – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Lubomír Hrabal?
Jméno Lubomír Hrabal je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Lubomír Hrabal je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Lubomír Hrabal.
