René Vachta - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Rene Vachta v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 12 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Rene Vachta není zapsáno v živnostenském rejstříku.
René Vachta - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
René Vachta
okres Prachatice |
Živnost a firmy:
DARD s.r.o. |
FASHIONHAND s.r.o. |
FOTOVIDEX společnost s ručením omezeným /s.r.o., L.t.d., G.m.b.H./ v likvidaci |
... Celkem záznam u 7 firem. |
Detaily René Vachta - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. René Vachta, okres Prachatice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DARD s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
24.12.2015 | |
| DARD s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
23.10.2000 24.12.2015 |
|
| FASHIONHAND s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
24.12.2015 | |
| FASHIONHAND s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
25.5.2010 | |
| FASHIONHAND s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
25.5.2010 24.12.2015 |
|
| FASHIONHAND s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
25.5.2010 24.12.2015 |
|
| FOTOVIDEX společnost s ručením omezeným /s.r.o., L.t.d., G.m.b.H./ v likvidaci
Pštrossova 207/1, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.3.2018 |
24.12.2015 19.3.2018 |
|
| FOTOVIDEX společnost s ručením omezeným /s.r.o., L.t.d., G.m.b.H./ v likvidaci
Pštrossova 207/1, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.3.2018 |
15.10.1992 24.12.2015 |
|
| PROWA spol. s r.o. v likvidaci
Lipenská 1904/13, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice Zaniklý subjekt: 10.9.2019 |
18.10.1991 20.3.2012 |
|
| SCOT s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
24.12.2015 | |
| SCOT s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
1.3.2005 | |
| SCOT s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
13.8.2005 24.12.2015 |
|
| SCOT s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
1.3.2005 24.12.2015 |
|
| SCOT s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
24.11.2000 13.8.2005 |
|
| SECOND IMAGE s.r.o. v likvidaci
Hlubočepská 28/48, Hlubočepy, 152 00 Praha Zaniklý subjekt: 27.10.2025 |
12.11.2005 27.4.2009 |
|
| SECOND IMAGE s.r.o. v likvidaci
Hlubočepská 28/48, Hlubočepy, 152 00 Praha Zaniklý subjekt: 27.10.2025 |
7.10.1998 12.11.2005 |
|
| ZLATÁ HUSA s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
24.12.2015 | |
| ZLATÁ HUSA s.r.o.
Pražská 147, Pražské Předměstí, 397 01 Písek |
25.10.2000 24.12.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Silniční nákladní doprava Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
20.9.1994 |
René Vachta okres Prachatice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.12.2015 | Společník s vkladem FOTOVIDEX společnost s ručením omezeným /s.r.o., L.t.d., G.m.b.H./ |
| 24.12.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel SCOT s.r.o., zmenil adresu. |
| 24.12.2015 | Společník s vkladem FASHIONHAND s.r.o. |
Souhrnné informace ke jménu "René Vachta"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu René Vachta – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno René Vachta?
Jméno René Vachta je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem René Vachta je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem René Vachta.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci