ROMAN VELÍNSKÝ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Roman Velinsky v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 67 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Roman Velinsky není zapsáno v živnostenském rejstříku.
ROMAN VELÍNSKÝ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Roman Velínský
Ústí nad Orlicí |
Podnikatel fyz. osoba a firmy:
AUTOMYČKA-UO s.r.o. |
EKO s.r.o. |
MAT - UO s.r.o. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 2. |
ROMAN VELÍNSKÝ
okres Ústí nad Orlicí |
Firmy: ZEWELL s.r.o. v likvidaci |
Detaily ROMAN VELÍNSKÝ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Roman Velínský, Ústí nad Orlicí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
4.10.2017 | |
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
4.10.2017 | |
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
12.7.2014 4.10.2017 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
12.7.2014 4.10.2017 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
1.2.2007 12.7.2014 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
1.2.2007 12.7.2014 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
25.4.2003 1.2.2007 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
23.1.2002 25.4.2003 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
23.1.2002 1.2.2007 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.3.2000 23.1.2002 |
|
| AUTOMYČKA-UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.3.2000 23.1.2002 |
|
| EKO s.r.o.
Brno Zaniklý subjekt: 19.2.2019 |
5.1.2002 22.9.2004 |
|
| EKO s.r.o.
Brno Zaniklý subjekt: 19.2.2019 |
5.1.2002 30.8.2005 |
|
| EKO s.r.o.
Brno Zaniklý subjekt: 19.2.2019 |
8.12.1997 5.1.2002 |
|
| EKO s.r.o.
Brno Zaniklý subjekt: 19.2.2019 |
8.12.1997 5.1.2002 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
4.10.2017 | |
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
4.10.2017 | |
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
10.7.2014 4.10.2017 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
10.7.2014 4.10.2017 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
8.8.2012 10.7.2014 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
8.8.2012 10.7.2014 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
1.2.2007 8.8.2012 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
1.2.2007 8.8.2012 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
25.4.2003 1.2.2007 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
25.1.2002 25.4.2003 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
25.1.2002 1.2.2007 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.3.2000 25.1.2002 |
|
| MAT - UO s.r.o.
Lochmanova 420, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.3.2000 25.1.2002 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
12.7.2014 14.12.2016 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
31.1.2007 12.7.2014 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
9.6.2005 31.1.2007 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
31.12.2002 9.6.2005 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
28.12.2001 31.12.2002 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
30.3.2000 31.1.2007 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
30.3.2000 12.7.2014 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
30.3.2000 28.12.2001 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
30.3.2000 30.11.2016 |
|
| SA-MAPA spol. s r.o.
K Řece 304, Poříčí, 541 03 Trutnov |
30.3.2000 28.12.2001 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
4.10.2017 15.7.2022 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
4.10.2017 3.8.2022 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
12.7.2014 4.10.2017 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
12.7.2014 4.10.2017 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
1.2.2007 12.7.2014 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
1.2.2007 12.7.2014 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
30.11.2005 1.2.2007 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
11.6.2005 30.11.2005 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
26.9.2002 11.6.2005 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
1.3.2002 26.9.2002 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
1.3.2002 1.2.2007 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
30.3.2000 1.3.2002 |
|
| SEDAFORM s.r.o.
Svratecká 989, 664 42 Modřice |
30.3.2000 1.3.2002 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
4.10.2017 9.11.2018 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
7.7.2014 4.10.2017 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
22.1.2007 7.7.2014 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
3.4.2002 22.1.2007 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
8.4.1999 3.4.2002 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
30.8.1994 3.4.2002 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
30.8.1994 22.1.2007 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
30.8.1994 7.7.2014 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
30.8.1994 4.10.2017 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
30.8.1994 9.11.2018 |
|
| SLON spol. s r.o.
Peliny 297, 565 01 Choceň |
30.8.1994 8.4.1999 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
1.2.2007 24.8.2009 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
1.2.2007 15.10.2009 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
28.2.2003 1.2.2007 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.8.2002 28.2.2003 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.8.2002 1.2.2007 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.3.2000 30.8.2002 |
|
| Verva racing s.r.o., v likvidaci
Tyršova 606, 562 01 Ústí nad Orlicí |
30.3.2000 30.8.2002 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Kompletační a dokončovací práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod Výroba elektřiny |
13.9.1990 |
Ing. Roman Velínský Ústí nad Orlicí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.8.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (SEDAFORM s.r.o. ) |
| 3.8.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel CATTEX spol. s r.o. . |
| 9.11.2018 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel SLON spol. s r.o. . |
2. ROMAN VELÍNSKÝ, okres Ústí nad Orlicí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZEWELL s.r.o. v likvidaci
Roudničská 258/47a, Roudnička, 500 02 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 13.2.2018 |
7.1.2013 13.2.2018 |
|
| ZEWELL s.r.o. v likvidaci
Roudničská 258/47a, Roudnička, 500 02 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 13.2.2018 |
24.11.2012 13.2.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "ROMAN VELÍNSKÝ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ROMAN VELÍNSKÝ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ROMAN VELÍNSKÝ?
Jméno ROMAN VELÍNSKÝ je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem ROMAN VELÍNSKÝ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem ROMAN VELÍNSKÝ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci