Josef Kloz - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Josef Kloz v rejstřících
Jméno Josef Kloz není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 8 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.
Jméno Josef Kloz bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Josef Kloz - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Josef Kloz
okres Jičín |
Živnost |
| 2. |
Josef Kloz
okres Jičín |
Živnost |
| 3. |
Josef KLOZ
Praha |
Živnost |
| 4. |
Josef Kloz
Pardubice |
Firmy: SYSTEMA Pardubice s.r.o. |
Detaily Josef Kloz - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Josef Kloz, okres Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení Příprava staveniště Velkoobchod a maloobchod |
30.8.2021 |
2. Josef Kloz, okres Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Velkoobchod a maloobchod |
7.8.2000 |
3. Josef KLOZ, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení |
22.3.2000 |
4. Josef Kloz, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
29.3.1999 10.3.2000 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
29.3.1999 10.3.2000 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
27.3.1995 27.3.1995 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
27.3.1995 29.3.1999 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
14.7.1994 27.3.1995 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
13.10.1992 29.3.1999 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
14.3.1991 14.7.1994 |
|
| SYSTEMA Pardubice s.r.o.
Smilova 704, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
14.3.1991 13.10.1992 |
Souhrnné informace ke jménu "Josef Kloz"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Josef Kloz – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Josef Kloz?
Jméno Josef Kloz je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Josef Kloz je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Josef Kloz.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface