PAVEL SYNEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Synek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 9 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 16 existujících společnostech a má celkem 10 aktuálních záznamů a celkem 50 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 7 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Synek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 13 různých osob.
PAVEL SYNEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Synek
okres Blansko |
Firmy: Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov |
| 2. |
Pavel Synek
Praha |
Živnost a firmy: Farma Polabí s.r.o. | Společenství vlastníků Kostomlatská, Terezínská 684, Praha |
| 3. |
Pavel Synek
Brno |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků jednotek domu Soběšická 128a, Brno | STAVOSERVIS BRNO spol. s r.o. v likvidaci |
| 4. |
Pavel Synek
Zlín |
Živnost a firmy: CGF, spol. s r.o. v likvidaci | Forest Agro Servis a.s. | ZSO STEEL s.r.o. v likvidaci |
| 5. |
Pavel Synek
okres Brno-venkov |
Živnost a firmy: FESTIVITY, s.r.o. | KAVRO KAFE s.r.o. | Společenství vlastníků domu Jungmannova č. p. 907, Kuřim | |
| 6. |
Mgr. Pavel Synek
Rychnov nad Kněžnou |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1339 na adrese Anatola Provazníka, Rychnov nad Kněžnou | Spolek Velká Deštná |
| 7. |
Pavel Synek
Česká Třebová |
Firmy: Bytové družstvo Pod lípou |
| 8. |
Bc. PAVEL SYNEK
okres Znojmo |
Firmy: Spolek Suchohrdly-Sadová |
| 9. |
Pavel Synek
okres Šumperk |
Firmy: Myslivecké sdružení Krchleby, z.s. |
| 10. |
Pavel Synek
Louny |
Živnost |
| 11. |
Pavel Synek
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 12. |
Pavel Synek
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 13. |
Pavel Synek
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 14. |
Pavel Synek
okres Teplice |
Živnost |
| 15. |
Ing. Mgr. Pavel Synek
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 16. |
Pavel Synek
okres Zlín |
Živnost |
| 17. |
Pavel Synek
okres Louny |
Živnost |
| 18. |
Pavel Synek
Brumov-Bylnice |
Živnost |
| 19. |
Pavel Synek
okres Praha-západ |
Živnost |
| 20. |
Pavel Synek
okres Ústí nad Labem |
Živnost |
| 21. |
Pavel Synek
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 22. |
Pavel Synek
okres Hodonín |
Živnost |
| 23. |
Pavel Synek
Brno |
Firmy: BLC TRADING, s.r.o. v likvidaci | GSP rafinerie s.r.o. | PREMIUM TRADE s.r.o. v likvidaci | |
| 24. |
Pavel Synek
Kadaň |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Komenského č.p. 1187-1189, Kadaň |
| 25. |
Ing. Pavel Synek
Kadaň |
Firmy: SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK KOŽELUŽSKÁ 1503-1504 KADAŇ |
Detaily PAVEL SYNEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Synek, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov
Neumannova 438/4, 679 04 Adamov |
4.12.2022 | |
| Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov
Neumannova 438/4, 679 04 Adamov |
18.12.2017 23.11.2022 |
|
| Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov
Neumannova 438/4, 679 04 Adamov |
6.1.2013 23.11.2017 |
|
| Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov
Neumannova 438/4, 679 04 Adamov |
8.1.2008 6.1.2013 |
Pavel Synek okres Blansko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.5.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov |
| 26.5.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov (vymazáno) |
| 14.3.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Neumannova 4, Adamov |
2. Pavel Synek, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Farma Polabí s.r.o.
Podvinný mlýn 2283/18, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha |
14.2.2011 9.7.2011 |
|
| Farma Polabí s.r.o.
Podvinný mlýn 2283/18, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha |
24.2.2010 14.2.2011 |
|
| Farma Polabí s.r.o.
Podvinný mlýn 2283/18, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha |
23.10.2008 24.2.2010 |
|
| Farma Polabí s.r.o.
Podvinný mlýn 2283/18, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha |
24.6.2008 23.10.2008 |
|
| Farma Polabí s.r.o.
Podvinný mlýn 2283/18, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha |
23.11.2007 26.5.2011 |
|
| Farma Polabí s.r.o.
Podvinný mlýn 2283/18, Libeň (Praha 9), 190 00 Praha |
23.11.2007 24.6.2008 |
|
| Společenství vlastníků Kostomlatská, Terezínská 684, Praha
Kostomlatská 684/2, Letňany, 190 00 Praha |
16.11.2017 16.6.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení |
24.8.1998 |
3. Pavel Synek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu Soběšická 128a, Brno
Soběšická 1472/128A, Husovice, 638 00 Brno |
19.2.2009 19.2.2014 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Soběšická 128a, Brno
Soběšická 1472/128A, Husovice, 638 00 Brno |
19.2.2009 20.9.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Soběšická 128a, Brno
Soběšická 1472/128A, Husovice, 638 00 Brno |
18.12.2002 19.2.2009 |
|
| STAVOSERVIS BRNO spol. s r.o. v likvidaci
Traťová 574/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.8.2013 |
22.1.2013 16.8.2013 |
|
| STAVOSERVIS BRNO spol. s r.o. v likvidaci
Traťová 574/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.8.2013 |
25.11.2003 22.1.2013 |
|
| STAVOSERVIS BRNO spol. s r.o. v likvidaci
Traťová 574/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.8.2013 |
6.10.1997 25.11.2003 |
|
| STAVOSERVIS BRNO spol. s r.o. v likvidaci
Traťová 574/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.8.2013 |
26.4.1994 16.8.2013 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
29.1.1991
Zaniklý subjekt: 31.7.2019 |
4. Pavel Synek, Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CGF, spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Práce 2512, 760 01 Zlín Zaniklý subjekt: 5.11.2020 |
29.5.2007 29.5.2007 |
|
| CGF, spol. s r.o. v likvidaci
náměstí Práce 2512, 760 01 Zlín Zaniklý subjekt: 5.11.2020 |
26.6.2001 4.8.2005 |
|
| Forest Agro Servis a.s.
Na křečku 365/5, Horní Měcholupy, 109 00 Praha Zaniklý subjekt: 21.11.2015 |
23.10.1997 21.4.1998 |
|
| ZSO STEEL s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.11.2020 |
8.3.2008 31.12.2009 |
|
| ZSO STEEL s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.11.2020 |
26.7.2000 14.12.2009 |
|
| ZSO STEEL s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.11.2020 |
26.7.2000 31.12.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
2.8.1995 |
5. Pavel Synek, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FESTIVITY, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
21.5.2022 | |
| FESTIVITY, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
23.4.2009 | |
| FESTIVITY, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
23.7.2014 21.5.2022 |
|
| FESTIVITY, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
23.4.2009 23.7.2014 |
|
| FESTIVITY, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
23.4.2009 23.7.2014 |
|
| FESTIVITY, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
23.4.2009 21.5.2022 |
|
| KAVRO KAFE s.r.o.
č.p. 128, 666 01 Lomnička |
21.3.2016 22.8.2017 |
|
| KAVRO KAFE s.r.o.
č.p. 128, 666 01 Lomnička |
7.3.2016 22.8.2017 |
|
| Společenství vlastníků domu Jungmannova č. p. 907, Kuřim
Jungmannova 907/61, 664 34 Kuřim |
10.12.2007 23.7.2014 |
|
| Společenství vlastníků domu Jungmannova č. p. 907, Kuřim
Jungmannova 907/61, 664 34 Kuřim |
10.12.2007 10.12.2012 |
|
| Společenství vlastníků domu Jungmannova č. p. 907, Kuřim
Jungmannova 907/61, 664 34 Kuřim |
12.6.2001 10.12.2007 |
|
| SteSy Corporation, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
21.5.2022 | |
| SteSy Corporation, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
9.4.2009 | |
| SteSy Corporation, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
23.7.2014 21.5.2022 |
|
| SteSy Corporation, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
9.4.2009 23.7.2014 |
|
| SteSy Corporation, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
9.4.2009 21.5.2022 |
|
| SteSy Corporation, s.r.o.
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 619 00 Brno |
9.4.2009 23.7.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Podpůrné činnosti pro scénická umění |
18.4.2001 |
Pavel Synek okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.5.2022 | Společník s vkladem FESTIVITY, s.r.o. |
| 21.5.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel FESTIVITY, s.r.o., zmenil adresu. |
| 21.5.2022 | Společník s vkladem SteSy Corporation, s.r.o. |
6. Mgr. Pavel Synek, Rychnov nad Kněžnou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1339 na adrese Anatola Provazníka, Rychnov nad Kněžnou
Anatola Provazníka 1339, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
15.6.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1339 na adrese Anatola Provazníka, Rychnov nad Kněžnou
Anatola Provazníka 1339, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
1.12.2015 1.12.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1339 na adrese Anatola Provazníka, Rychnov nad Kněžnou
Anatola Provazníka 1339, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
13.9.2007 10.9.2010 |
|
| Spolek Velká Deštná
Leštinská 2020, 549 01 Nové Město nad Metují |
21.1.2016 |
Mgr. Pavel Synek Rychnov nad Kněžnou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.8.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1339 na adrese Anatola Provazníka, Rychnov nad Kněžnou |
| 26.8.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1339 na adrese Anatola Provazníka, Rychnov nad Kněžnou |
| 12.7.2018 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Velká Deštná |
7. Pavel Synek, Česká Třebová
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Pod lípou
Habrmanova 1766, 560 02 Česká Třebová |
31.10.2023 | |
| Bytové družstvo Pod lípou
Habrmanova 1766, 560 02 Česká Třebová |
1.6.2017 31.10.2023 |
Pavel Synek Česká Třebová - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.12.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo Pod lípou |
| 21.12.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Bytové družstvo Pod lípou |
| 5.7.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Bytové družstvo Pod lípou |
8. Bc. PAVEL SYNEK, okres Znojmo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Spolek Suchohrdly-Sadová
Větrná 541/3, Přímětice, 669 04 Znojmo |
30.9.2015 | |
| Spolek Suchohrdly-Sadová
Větrná 541/3, Přímětice, 669 04 Znojmo |
30.9.2015 6.9.2023 |
Bc. PAVEL SYNEK okres Znojmo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.9.2023 | Člen představenstva „Občanské sdružení Suchohrdly-Sadová” |
| 6.9.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva „Občanské sdružení Suchohrdly-Sadová” |
9. Pavel Synek, okres Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecké sdružení Krchleby, z.s.
č.p. 80, 789 01 Krchleby |
10.4.2015 |
Pavel Synek okres Šumperk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.11.2015 |
10. Pavel Synek, Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
26.10.2012 |
11. Pavel Synek, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Malířské a natěračské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Velkoobchod a maloobchod |
12.11.2013 |
12. Pavel Synek, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií |
14.3.2016 |
13. Pavel Synek, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku |
22.6.2016 |
14. Pavel Synek, okres Teplice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace |
2.5.2018 |
15. Ing. Mgr. Pavel Synek, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti v oblasti informačních technologií Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur Výzkum a vývoj Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání |
12.12.2019 |
16. Pavel Synek, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
10.10.2022 |
17. Pavel Synek, okres Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
1.7.1991 |
18. Pavel Synek, Brumov-Bylnice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
8.4.1992 |
19. Pavel Synek, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Truhlářské práce |
15.2.1996 |
20. Pavel Synek, okres Ústí nad Labem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Velkoobchod a maloobchod |
7.8.2000 |
21. Pavel Synek, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
1.12.2007 |
22. Pavel Synek, okres Hodonín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kompletační a dokončovací práce Truhlářské práce |
1.4.2008 |
23. Pavel Synek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BLC TRADING, s.r.o. v likvidaci
Martinická 987/3, Kbely, 197 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.7.2021 |
25.7.2012 21.6.2019 |
|
| BLC TRADING, s.r.o. v likvidaci
Martinická 987/3, Kbely, 197 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.7.2021 |
12.7.2012 1.6.2019 |
|
| GSP rafinerie s.r.o.
Příkop 834/8, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
4.10.2017 18.12.2017 |
|
| PREMIUM TRADE s.r.o. v likvidaci
Smetanovo nábřeží 327/14, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.9.2023 |
19.8.2017 21.6.2019 |
|
| PREMIUM TRADE s.r.o. v likvidaci
Smetanovo nábřeží 327/14, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.9.2023 |
1.6.2017 1.6.2019 |
|
| TROJA Catering, s.r.o. v likvidaci
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 10.9.2020 |
18.10.2018 22.5.2019 |
|
| TROJA Catering, s.r.o. v likvidaci
Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 10.9.2020 |
21.8.2018 1.3.2019 |
24. Pavel Synek, Kadaň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Komenského č.p. 1187-1189, Kadaň
Komenského 1189, 432 01 Kadaň |
21.6.2006 18.7.2009 |
25. Ing. Pavel Synek, Kadaň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK KOŽELUŽSKÁ 1503-1504 KADAŇ
Koželužská 1504, 432 01 Kadaň |
14.5.2021 27.6.2024 |
|
| SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK KOŽELUŽSKÁ 1503-1504 KADAŇ
Koželužská 1504, 432 01 Kadaň |
14.4.2016 14.5.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL SYNEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL SYNEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL SYNEK?
Jméno PAVEL SYNEK je uvedeno v 16 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL SYNEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 12 osoby jménem PAVEL SYNEK.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci