Vladimír Lopour - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vladimir Lopour v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Vladimir Lopour není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Vladimír Lopour - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Vladimír Lopour
Praha |
Živnost a firmy: Atix obchod, s.r.o. | Atix tisk, s.r.o. |
| 2. |
Vladimír Lopour
okres Havlíčkův Brod |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků jednotek Přibyslav, Husova 306 |
Detaily Vladimír Lopour - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Vladimír Lopour, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Atix obchod, s.r.o.
Martinská 360/2, Staré Město, 110 00 Praha |
7.12.2016 | |
| Atix tisk, s.r.o.
Martinská 360/2, Staré Město, 110 00 Praha |
7.12.2016 | |
| Atix tisk, s.r.o.
Martinská 360/2, Staré Město, 110 00 Praha |
7.12.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční nákladní doprava Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
22.9.2003 |
Vladimír Lopour Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.12.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Atix obchod, s.r.o.) |
| 7.12.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Atix tisk, s.r.o.) |
| 7.12.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Atix tisk, s.r.o.) |
2. Vladimír Lopour, okres Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Přibyslav, Husova 306
Husova 306, 582 22 Přibyslav |
13.12.2010 13.12.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Přibyslav, Husova 306
Husova 306, 582 22 Přibyslav |
13.12.2010 14.11.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
1.2.1996
Zaniklý subjekt: 31.10.2024 |
Souhrnné informace ke jménu "Vladimír Lopour"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Vladimír Lopour – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Vladimír Lopour?
Jméno Vladimír Lopour je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Vladimír Lopour je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Vladimír Lopour.
