LUKÁŠ MARŠÁLEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lukas Marsalek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 8 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 19 existujících společnostech a má celkem 15 aktuálních záznamů a celkem 31 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Lukas Marsalek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 9 různých osob.
LUKÁŠ MARŠÁLEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Lukáš Maršálek
okres Brno-venkov |
Firmy:
Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci |
EOP Distribuce, a.s. |
EP Cargo Trucking CZ s.r.o. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 2. |
Ing. Lukáš Maršálek
Teplice |
Firmy: PROREKA CZ s.r.o. |
| 3. |
Mgr. LUKÁŠ MARŠÁLEK
Praha |
Živnost a firmy: Eyen Life Sciences s.r.o. | Eyen SE |
| 4. |
Lukáš Maršálek
Praha |
Firmy: Agroservis Bohemian, s.r.o. | Butcher Base s.r.o. | Butcher Point s.r.o. |
| 5. |
Lukáš Maršálek
Karlovy Vary |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu 515/12, 524/14 a 2065/12A v ulici Vítězná v Karlových Varech |
| 6. |
Lukáš Maršálek
okres Přerov |
Firmy: MLT Forest s.r.o. |
| 7. |
Lukáš Maršálek
okres Nymburk |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1935,Nymburk |
| 8. |
Lukáš Maršálek
okres Praha-východ |
Firmy: Všetatská zemědělská s.r.o. | ZD Dřísy a.s. |
| 9. |
Lukáš Maršálek
Brno |
Živnost |
| 10. |
Lukáš Maršálek
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 11. |
Lukáš Maršálek
okres Kladno |
Živnost |
| 12. |
Lukáš Maršálek
okres Frýdek-Místek |
Živnost |
| 13. |
Lukáš Maršálek
okres Blansko |
Živnost |
| 14. |
Lukáš Maršálek
okres Přerov |
Živnost |
| 15. |
Lukáš Maršálek
okres Brno-město |
Živnost |
| 16. |
Lukáš Maršálek
okres Praha-západ |
Živnost |
| 17. |
Lukáš Maršálek
okres Litoměřice |
Živnost |
| 18. |
Ing. Lukáš Maršálek
okres Brno-venkov |
Firmy:
Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci |
EBEH Opatovice, a.s. v likvidaci |
Footballmania, a.s. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
Detaily LUKÁŠ MARŠÁLEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Lukáš Maršálek, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci
Pobřežní 297/14, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.4.2014 |
10.5.2011 23.8.2013 |
|
| Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci
Pobřežní 297/14, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.4.2014 |
10.5.2011 15.4.2014 |
|
| Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci
Pobřežní 297/14, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.4.2014 |
9.5.2006 10.5.2011 |
|
| Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci
Pobřežní 297/14, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.4.2014 |
8.5.2006 15.6.2006 |
|
| EOP Distribuce, a.s.
č.p. 478, 533 45 Opatovice nad Labem |
14.2.2013 31.8.2016 |
|
| EP Cargo Trucking CZ s.r.o.
č.p. 478, 533 45 Opatovice nad Labem |
17.3.2011 23.8.2013 |
|
| EP Cargo Trucking CZ s.r.o.
č.p. 478, 533 45 Opatovice nad Labem |
17.3.2011 1.9.2016 |
|
| EP Sourcing, a.s.
Teplárenská 2, Komořany, 434 01 Most |
1.3.2016 1.9.2016 |
|
| EP Sourcing, a.s.
Teplárenská 2, Komořany, 434 01 Most |
28.3.2014 1.3.2016 |
|
| KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž |
18.8.2009 30.10.2010 |
|
| KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Hulínská 2286/28, 767 01 Kroměříž |
13.2.2007 18.8.2009 |
|
| Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s.
č.p. 10, 588 56 Krahulčí |
20.12.2004 20.3.2010 |
|
| ResInvest Commodities CZ a.s.
Českobratrská 3321/46, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
24.9.2015 1.9.2016 |
|
| Simple Hardware s.r.o.
Nad spádem 650/12, Podolí, 147 00 Praha |
29.4.2024 | |
| V A H O s.r.o.
č.p. 478, 533 45 Opatovice nad Labem |
7.1.2013 31.8.2016 |
Lukáš Maršálek okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.4.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 46 585,-Kč (Simple Hardware s.r.o.) |
| 30.3.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Slovenské elektrárne, a.s. - organizační složka |
| 30.3.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Slovenské elektrárne, a.s. - organizační složka |
2. Ing. Lukáš Maršálek, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PROREKA CZ s.r.o.
Mikoláše Alše 1194, Trnovany, 415 01 Teplice |
12.12.2019 | |
| PROREKA CZ s.r.o.
Mikoláše Alše 1194, Trnovany, 415 01 Teplice |
12.12.2019 | |
| PROREKA CZ s.r.o.
Mikoláše Alše 1194, Trnovany, 415 01 Teplice |
12.12.2019 24.11.2021 |
Ing. Lukáš Maršálek Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.11.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PROREKA CZ s.r.o.) |
| 24.11.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel PROREKA CZ s.r.o. . |
| 12.12.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PROREKA CZ s.r.o.) |
3. Mgr. LUKÁŠ MARŠÁLEK, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Eyen Life Sciences s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.7.2016 |
31.3.2016 25.7.2016 |
|
| Eyen SE
Kamenice 771/34, Bohunice, 625 00 Brno |
15.2.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Inženýrské činnosti a související technické poradenství Výzkum a vývoj Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání |
8.1.2014 |
Mgr. LUKÁŠ MARŠÁLEK Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.4.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Eyen Life Sciences s.r.o.) |
| 13.4.2016 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Eyen Life Sciences s.r.o. . |
| 16.2.2016 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Eyen SE |
4. Lukáš Maršálek, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Agroservis Bohemian, s.r.o.
Vinohradská 1698/194, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
14.5.2025 | |
| Agroservis Bohemian, s.r.o.
Vinohradská 1698/194, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
18.6.2020 14.5.2025 |
|
| Butcher Base s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
14.5.2025 | |
| Butcher Base s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
30.11.2023 | |
| Butcher Base s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
30.11.2023 14.5.2025 |
|
| Butcher Base s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
30.11.2023 14.5.2025 |
|
| Butcher Point s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
14.5.2025 | |
| Butcher Point s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
4.12.2023 | |
| Butcher Point s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
4.12.2023 14.5.2025 |
|
| Butcher Point s.r.o.
Kurandové 1282/12, Hlubočepy, 152 00 Praha |
4.12.2023 14.5.2025 |
Lukáš Maršálek Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.5.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Butcher Base s.r.o., zmenil adresu. |
| 14.5.2025 | Společník s vkladem Butcher Base s.r.o. |
| 14.5.2025 | Společník s vkladem Butcher Point s.r.o. |
5. Lukáš Maršálek, Karlovy Vary
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu 515/12, 524/14 a 2065/12A v ulici Vítězná v Karlových Varech
Vítězná 515/12, 360 01 Karlovy Vary |
23.9.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu 515/12, 524/14 a 2065/12A v ulici Vítězná v Karlových Varech
Vítězná 515/12, 360 01 Karlovy Vary |
23.9.2021 25.12.2025 |
Lukáš Maršálek Karlovy Vary - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.12.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu 515/12, 524/14 a 2065/12A v ulici Vítězná v Karlových Varech |
| 25.12.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu 515/12, 524/14 a 2065/12A v ulici Vítězná v Karlových Varech |
6. Lukáš Maršálek, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MLT Forest s.r.o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
23.2.2022 |
Lukáš Maršálek okres Přerov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.2.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 500,-Kč, podíl: 50 % (MLT Forest s.r.o.) |
7. Lukáš Maršálek, okres Nymburk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1935,Nymburk
Letců R. A. F. 1935, 288 02 Nymburk |
28.2.2022 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1935,Nymburk
Letců R. A. F. 1935, 288 02 Nymburk |
28.2.2022 27.3.2026 |
Lukáš Maršálek okres Nymburk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.3.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1935,Nymburk |
| 27.3.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1935,Nymburk |
8. Lukáš Maršálek, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Všetatská zemědělská s.r.o.
Na Náměstí 487, 277 16 Všetaty |
13.5.2026 | |
| Všetatská zemědělská s.r.o.
Na Náměstí 487, 277 16 Všetaty |
13.5.2026 | |
| ZD Dřísy a.s.
Na Náměstí 487, 277 16 Všetaty |
1.12.2025 |
Lukáš Maršálek okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Všetatská zemědělská s.r.o.) |
| 13.5.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 10 % (Všetatská zemědělská s.r.o.) |
| 4.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva ZD Dřísy a.s. |
9. Lukáš Maršálek, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba oděvů Výroba nábytku Ostatní zpracovatelský průmysl Příprava staveniště Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Překladatelské a tlumočnické činnosti Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Poskytování ostatních osobních služeb j. n. |
13.8.2014 |
10. Lukáš Maršálek, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
6.6.2016 |
11. Lukáš Maršálek, okres Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní pozemní osobní doprava Silniční nákladní doprava Ostatní sportovní činnosti |
9.8.2017 |
12. Lukáš Maršálek, okres Frýdek-Místek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků |
19.11.2019 |
13. Lukáš Maršálek, okres Blansko
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení |
3.2.2020 |
14. Lukáš Maršálek, okres Přerov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění |
16.5.2022 |
15. Lukáš Maršálek, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur |
10.8.2022 |
16. Lukáš Maršálek, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Chov zvířat pro zájmový chov Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Příprava staveniště Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ubytování Činnosti v oblasti informačních technologií Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Ostatní vzdělávání |
10.1.2024 |
17. Lukáš Maršálek, okres Litoměřice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
30.4.2024 |
18. Ing. Lukáš Maršálek, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Českomoravský uzenářský holding, a.s. v likvidaci
Pobřežní 297/14, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.4.2014 |
26.8.2013 15.4.2014 |
|
| EBEH Opatovice, a.s. v likvidaci
Opatovice nad Labem Zaniklý subjekt: 4.10.2017 |
21.8.2013 27.6.2014 |
|
| Footballmania, a.s.
Komunardů 1039/39, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
10.4.2000 23.3.2001 |
|
| Footballmania, a.s.
Komunardů 1039/39, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
10.4.2000 28.12.2001 |
|
| REATEX a.s. v likvidaci
Na Rybárně 1519/3, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 2.4.2015 |
1.1.2014 2.4.2015 |
|
| Slovenské elektrárne, a.s. - organizační složka
Revoluční 724/7, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.9.2023 |
22.1.2023 2.9.2023 |
|
| Slovenské elektrárne, a.s. - organizační složka
Revoluční 724/7, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.9.2023 |
21.1.2019 21.1.2023 |
|
| Slovenské elektrárne, a.s. - organizační složka
Revoluční 724/7, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.9.2023 |
13.12.2018 21.1.2019 |
Souhrnné informace ke jménu "LUKÁŠ MARŠÁLEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu LUKÁŠ MARŠÁLEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno LUKÁŠ MARŠÁLEK?
Jméno LUKÁŠ MARŠÁLEK je uvedeno v 19 společnostech.
Kolik osob se jménem LUKÁŠ MARŠÁLEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 9 osoby jménem LUKÁŠ MARŠÁLEK.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod