Pavel Talaš - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Talas v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 16 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Talas bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 4 různé osoby.
Pavel Talaš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Talaš
Ostrava |
Živnost a firmy: M P T s. r. o. v likvidaci |
| 2. |
Pavel Talaš
Otrokovice |
Živnost a firmy: CARTAP s.r.o. |
| 3. |
Pavel Talaš
okres Jeseník |
Firmy: Myslivecké sdružení Vidnava - Velká Kraš z.s. | Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY |
| 4. |
Bc. PAVEL TALAŠ
Brno |
Firmy: KPN projekt Talaš s.r.o. |
| 5. |
Pavel Talaš
okres Zlín |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Ludkovice |
| 6. |
Pavel Talaš
okres Zlín |
Živnost |
| 7. |
Pavel Talaš
okres Vsetín |
Živnost |
| 8. |
Pavel Talaš
okres Zlín |
Živnost |
| 9. |
Pavel Talaš
okres Zlín |
Živnost |
| 10. |
Pavel Talaš
Orlová |
Firmy: M P T s. r. o. v likvidaci |
| 11. |
Pavel Talaš
Luhačovice |
Firmy: Valašský dřevoprůmysl, výrobní družstvo Fryšták |
| 12. |
MUDr. Pavel Talaš
Napajedla |
Firmy: NBTH, s.r.o. |
| 13. |
Pavel Talaš
okres Zlín |
Firmy: TRIPOINT, s.r.o. v likvidaci |
Detaily Pavel Talaš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Talaš, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| M P T s. r. o. v likvidaci
Orlová Zaniklý subjekt: 6.10.2009 |
15.4.2003 6.10.2009 |
|
| M P T s. r. o. v likvidaci
Orlová Zaniklý subjekt: 6.10.2009 |
18.10.2002 6.10.2009 |
|
| M P T s. r. o. v likvidaci
Orlová Zaniklý subjekt: 6.10.2009 |
18.10.2002 6.10.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Velkoobchod a maloobchod |
6.12.1990 |
2. Pavel Talaš, Otrokovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CARTAP s.r.o.
Cecilka 235, Příluky, 760 01 Zlín |
17.10.2013 | |
| CARTAP s.r.o.
Cecilka 235, Příluky, 760 01 Zlín |
22.8.2005 | |
| CARTAP s.r.o.
Cecilka 235, Příluky, 760 01 Zlín |
22.8.2005 17.10.2013 |
|
| CARTAP s.r.o.
Cecilka 235, Příluky, 760 01 Zlín |
22.8.2005 17.10.2013 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ubytování Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
2.8.1990 |
Pavel Talaš Otrokovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.10.2013 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel CARTAP s.r.o., zmenil adresu. |
| 17.10.2013 | Společník s vkladem CARTAP s.r.o. |
| 17.10.2013 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (CARTAP s.r.o.) |
3. Pavel Talaš, okres Jeseník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecké sdružení Vidnava - Velká Kraš z.s.
Školní 188, 790 55 Vidnava |
10.9.2021 | |
| Myslivecké sdružení Vidnava - Velká Kraš z.s.
Školní 188, 790 55 Vidnava |
28.8.2015 10.9.2021 |
|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY
č.p. 434, 790 64 Vápenná |
3.3.2024 | |
| Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY
č.p. 434, 790 64 Vápenná |
24.2.2019 24.2.2024 |
|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY
č.p. 434, 790 64 Vápenná |
23.2.2014 23.2.2019 |
|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY
č.p. 434, 790 64 Vápenná |
24.1.2004 23.2.2014 |
Pavel Talaš okres Jeseník - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.5.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY |
| 11.5.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 434 - ZAHRÁDKY (vymazáno) |
| 17.3.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Myslivecké sdružení Vidnava - Velká Kraš z.s. |
4. Bc. PAVEL TALAŠ, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KPN projekt Talaš s.r.o.
č.p. 160, 763 01 Mysločovice |
20.5.2022 | |
| KPN projekt Talaš s.r.o.
č.p. 160, 763 01 Mysločovice |
20.5.2022 |
Bc. PAVEL TALAŠ Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.5.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (KPN projekt Talaš s.r.o.) |
| 20.5.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč (KPN projekt Talaš s.r.o.) |
5. Pavel Talaš, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Ludkovice
č.p. 44, 763 41 Ludkovice |
9.2.2024 |
Pavel Talaš okres Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.1.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Ludkovice |
6. Pavel Talaš, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Velkoobchod a maloobchod |
30.9.2014 |
7. Pavel Talaš, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
10.10.2024 |
8. Pavel Talaš, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Malířské a natěračské práce |
13.4.1994 |
9. Pavel Talaš, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
5.12.1996 |
10. Pavel Talaš, Orlová
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| M P T s. r. o. v likvidaci
Orlová Zaniklý subjekt: 6.10.2009 |
1.6.1992 18.10.2002 |
|
| M P T s. r. o. v likvidaci
Orlová Zaniklý subjekt: 6.10.2009 |
1.6.1992 18.10.2002 |
11. Pavel Talaš, Luhačovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Valašský dřevoprůmysl, výrobní družstvo Fryšták
Stolařská 40, Dolní Ves, 763 16 Fryšták |
6.6.1995 24.5.1996 |
|
| Valašský dřevoprůmysl, výrobní družstvo Fryšták
Stolařská 40, Dolní Ves, 763 16 Fryšták |
5.6.1995 6.6.1995 |
12. MUDr. Pavel Talaš, Napajedla
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NBTH, s.r.o.
Masarykovo náměstí 87, 763 61 Napajedla |
13.12.1999 31.3.2003 |
13. Pavel Talaš, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TRIPOINT, s.r.o. v likvidaci
Zlín Zaniklý subjekt: 4.5.2011 |
30.3.1993 4.5.2011 |
|
| TRIPOINT, s.r.o. v likvidaci
Zlín Zaniklý subjekt: 4.5.2011 |
30.3.1993 4.5.2011 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Talaš"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Talaš – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Talaš?
Jméno Pavel Talaš je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Talaš je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 9 osoby jménem Pavel Talaš.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod