Arnošt Bár - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Arnost Bar v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Arnost Bar není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Arnošt Bár - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Mgr. ARNOŠT BÁR
okres Brno-venkov |
Firmy: Meruňkový sad Ivančice, z. s. | TJ Sokol Popůvky, z.s. |
Detaily Arnošt Bár - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. ARNOŠT BÁR, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Meruňkový sad Ivančice, z. s.
Ivančice ev. č. 1078, 664 91 Ivančice |
3.2.2023 | |
| Meruňkový sad Ivančice, z. s.
Ivančice ev. č. 1078, 664 91 Ivančice |
16.12.2021 3.2.2023 |
|
| TJ Sokol Popůvky, z.s.
Školní 201, 664 41 Popůvky |
20.10.2015 |
Mgr. ARNOŠT BÁR okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.5.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Meruňkový sad Ivančice, z. s. |
| 3.5.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Meruňkový sad Ivančice, z. s. |
| 23.2.2022 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Meruňkový sad Ivančice, z. s. |
Souhrnné informace ke jménu "Arnošt Bár"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Arnošt Bár – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Arnošt Bár?
Jméno Arnošt Bár je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Arnošt Bár je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Arnošt Bár.
