Marina Babanina - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Marina Babanina v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Marina Babanina není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Marina Babanina - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Marina Babanina
Karlovy Vary |
Firmy: EKOM - Service s.r.o. |
Detaily Marina Babanina - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Marina Babanina, Karlovy Vary
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EKOM - Service s.r.o.
Sadová 940/51, 360 01 Karlovy Vary |
10.10.2014 | |
| EKOM - Service s.r.o.
Sadová 940/51, 360 01 Karlovy Vary |
19.7.2001 | |
| EKOM - Service s.r.o.
Sadová 940/51, 360 01 Karlovy Vary |
19.7.2001 5.8.2002 |
|
| EKOM - Service s.r.o.
Sadová 940/51, 360 01 Karlovy Vary |
19.7.2001 10.10.2014 |
|
| EKOM - Service s.r.o.
Sadová 940/51, 360 01 Karlovy Vary |
9.2.2001 10.10.2014 |
Marina Babanina Karlovy Vary - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.10.2014 | Společník s vkladem EKOM - Service s.r.o. |
| 10.10.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel EKOM - Service s.r.o., zmenil adresu. |
| 10.10.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (EKOM - Service s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Marina Babanina"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Marina Babanina – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Marina Babanina?
Jméno Marina Babanina je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Marina Babanina je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Marina Babanina.
