PAVEL TESAŘ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Tesar v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 33 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 64 existujících společnostech a má celkem 60 aktuálních záznamů a celkem 136 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 10 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Tesar bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 33 různých osob.
PAVEL TESAŘ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Pavel Tesař
Velké Meziříčí |
Živnost a firmy:
"BHC MEDIA spol. s r.o.", v likvidaci |
Bronteus s.r.o. |
Dies s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 2. |
Pavel Tesař
okres Prostějov |
Firmy: AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o. |
| 3. |
Ing. Pavel Tesař
Praha |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 3254 v ulici Na lávce | TEVAK, s.r.o. |
| 4. |
Ing. Pavel Tesař
Praha |
Živnost a firmy: Český Investiční Trust, a.s. v likvidaci | INET, a.s. v likvidaci |
| 5. |
Pavel Tesař
Varnsdorf |
Firmy: CESAR TRADE, s. r. o. |
| 6. |
Pavel Tesař
Kladno |
Firmy: SKLOSPOL, spol. s r.o. |
| 7. |
Pavel Tesař
České Budějovice |
Firmy: Bytové družstvo, Pabláskova 20/22 |
| 8. |
Ing. Pavel Tesař
Brno |
Firmy: Brnokoncert-CZ, s.r.o. | CFCE s.r.o. | CFCZ s.r.o. |
| 9. |
Pavel Tesař
Praha |
Firmy: Bytové družstvo Murmanská | Bytové družstvo Roháčova 67 | Operátor ICT, a.s. | |
| 10. |
Pavel Tesař
Praha |
Firmy: Jiří Frank - SABS s.r.o. |
| 11. |
Pavel Tesař
Praha |
Živnost a firmy: doblogoo s.r.o. | IMPACT PR & Consultancy a.s. |
| 12. |
Pavel Tesař
okres Znojmo |
Firmy: FRITEX s.r.o. |
| 13. |
Pavel Tesař
okres Cheb |
Živnost a firmy: TJ FC Vojtanov, z.s. |
| 14. |
Pavel Tesař
okres Brno-venkov |
Živnost a firmy: AUTODÍLY TESAŘ s.r.o. | OBORA, spol. s r.o. |
| 15. |
Pavel Tesař
okres Prachatice |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 546 ve Volyni, Sportovní ul. |
| 16. |
Pavel Tesař
okres Pardubice |
Firmy: ELTES Pce s.r.o. |
| 17. |
Pavel Tesař
Kladno |
Firmy: AUTO 4you s.r.o. |
| 18. |
Pavel Tesař
Moravské Budějovice |
Živnost a firmy: STATIKA 3 STRUCTURE s.r.o. |
| 19. |
Pavel Tesař
okres Nymburk |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8 | UCT Accta s.r.o. |
| 20. |
Pavel Tesař
Vyškov |
Živnost a firmy: Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54 | ITSK REAL s.r.o. | iTsk s.r.o. | |
| 21. |
Pavel Tesař
okres Třebíč |
Firmy: Elektro Budišov s.r.o. | MIFRE CONTROL s.r.o. | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Budišov |
| 22. |
Pavel Tesař
Vrchlabí |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí |
| 23. |
Ing. Pavel Tesař
okres Liberec |
Firmy: MAS Achát z.s. | Společenství vlastníků jednotek v domě Husa č.p. 36, Paceřice |
| 24. |
Pavel Tesař
okres Trutnov |
Firmy: MEGA PLUS s.r.o. |
| 25. |
Bc. PAVEL TESAŘ
okres Kroměříž |
Firmy: FC Morkovice, z.s. | Požární ochrana HASTES, s.r.o. | Technika požární ochrany s.r.o. |
| 26. |
Pavel Tesař
Rosice |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Husova čtvrť 1088, 1089, Rosice |
| 27. |
Pavel Tesař
okres Frýdek-Místek |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Družstevní 825 až 828 Brušperk |
| 28. |
Pavel Tesař
Brno |
Firmy: Základní organizace Nezávislého odborového svazu Policie České republiky při Vazební věznici a Ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno |
| 29. |
Pavel Tesař
okres Prostějov |
Firmy: Řeznictví Tesař s.r.o. |
| 30. |
Pavel Tesař
okres Břeclav |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šitbořice |
| 31. |
Pavel Tesař
okres Hradec Králové |
Firmy: Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Smiřice |
| 32. |
Pavel Tesař
okres Rakovník |
Firmy: AGROSCIENCE spol. s r.o. |
| 33. |
Bc. PAVEL TESAŘ
Plzeň |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům U Sedlce 856, 857, Starý Plzenec |
| 34. |
Pavel Tesař
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
| 35. |
Pavel Tesař
okres Brno-město |
Živnost |
| 36. |
Pavel Tesař
okres Opava |
Živnost |
| 37. |
Pavel Tesař
Prostějov |
Živnost |
| 38. |
Pavel Tesař
okres Ústí nad Orlicí |
Živnost |
| 39. |
Pavel Tesař
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 40. |
Pavel Tesař
okres Strakonice |
Živnost |
| 41. |
Pavel Tesař Kučera
okres Kladno |
Živnost |
| 42. |
Pavel Tesař
okres Blansko |
Živnost |
| 43. |
Pavel Tesař
okres Plzeň-město |
Živnost |
| 44. |
Pavel Tesař
okres Frýdek-Místek |
Živnost |
| 45. |
PAVEL TESAŘ
okres Litoměřice |
Podnikatel fyz. osoba |
| 46. |
Pavel Tesař
Praha |
Živnost |
| 47. |
Ing. Pavel Tesař
Brno |
Živnost |
| 48. |
Pavel Tesař
Praha |
Živnost |
| 49. |
Pavel Tesař
okres Plzeň-sever |
Živnost |
| 50. |
Pavel Tesař
Mladé Buky |
Živnost |
| 51. |
Bc. Pavel Tesař
okres Kroměříž |
Živnost |
| 52. |
Ing. Pavel Tesař
okres Břeclav |
Živnost |
| 53. |
Pavel Tesař
Dvůr Králové nad Labem |
Živnost |
| 54. |
Pavel Tesař
okres Břeclav |
Živnost |
| 55. |
Pavel Tesař
okres Třebíč |
Živnost |
| 56. |
Pavel Tesař
Velké Meziříčí |
Živnost |
| 57. |
Pavel Tesař
okres Pardubice |
Živnost |
| 58. |
Pavel Tesař
okres Pardubice |
Živnost |
| 59. |
Pavel Tesař
okres Břeclav |
Živnost |
| 60. |
Pavel Tesař
okres Blansko |
Živnost |
| 61. |
Pavel Tesař
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 62. |
Ing. Pavel Tesař
Praha |
Živnost |
| 63. |
Pavel Tesař
okres Třebíč |
Živnost |
| 64. |
Pavel Tesař
Hradec nad Moravicí |
Živnost |
| 65. |
Pavel Tesař
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 66. |
Pavel Tesař
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 67. |
Pavel Tesař
okres Chrudim |
Firmy: HOBÉ group a.s. | KAVONA a.s. v likvidaci | Tělocvičná jednota Sokol Dvakačovice |
| 68. |
Pavel Tesař
Praha |
Firmy: Společenství vlastníků Mělnická 11/581, Praha 5 |
| 69. |
Pavel Tesař
České Budějovice |
Firmy: M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci |
| 70. |
Pavel Tesař
Blansko |
Firmy: TONI sport s.r.o. v likvidaci |
| 71. |
Ing. Pavel Tesař
Brno |
Firmy: HC ZNOJEMŠTÍ ORLI a.s. |
| 72. |
Pavel Tesař
Blansko |
Firmy: HLR s.r.o. | REKO - kovošrot, s.r.o. v likvidaci |
| 73. |
Pavel Tesař
okres Ústí nad Orlicí |
Firmy: Company4you s.r.o. v likvidaci | Šrekovy služby s.r.o. v likvidaci |
| 74. |
Pavel Tesař
České Budějovice |
Firmy: M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci |
| 75. |
Ing. Pavel Tesař
Mariánské Lázně |
Firmy: Hotel servis Mariánské Lázně s.r.o. |
| 76. |
Pavel Tesař
okres Kladno |
Firmy: SKLOSPOL, spol. s r.o. |
| 77. |
Pavel Tesař
okres Třebíč |
Firmy: Tělocvičná jednota Sokol Želetava |
| 78. |
Pavel Tesař
Brno |
Firmy: Awela Group, s. r. o. | Awela Logistic, s.r.o. | BVP top systems s.r.o. | |
| 79. |
Pavel Tesař
Hodonín |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Třída bratří Čapků 15,17, 695 03 Hodonín |
Detaily PAVEL TESAŘ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Pavel Tesař, Velké Meziříčí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| "BHC MEDIA spol. s r.o.", v likvidaci
Česká Lípa Zaniklý subjekt: 20.1.2009 |
7.11.1997 4.5.2000 |
|
| Bronteus s.r.o.
Hrnčířská 763/79, 470 01 Česká Lípa |
22.8.2008 28.7.2010 |
|
| Bronteus s.r.o.
Hrnčířská 763/79, 470 01 Česká Lípa |
15.9.1994 22.8.2008 |
|
| Bronteus s.r.o.
Hrnčířská 763/79, 470 01 Česká Lípa |
22.1.1993 2.6.2010 |
|
| Dies s.r.o.
Hrnčířská 764/81, 470 01 Česká Lípa |
16.9.2016 12.11.2022 |
|
| Dies s.r.o.
Hrnčířská 764/81, 470 01 Česká Lípa |
23.2.2004 16.9.2016 |
|
| Dies s.r.o.
Hrnčířská 764/81, 470 01 Česká Lípa |
5.9.2003 15.8.2022 |
|
| Dies s.r.o.
Hrnčířská 764/81, 470 01 Česká Lípa |
5.9.2003 16.9.2016 |
|
| KAME - VM, s.r.o.
Třebíčská 1678/60, 594 01 Velké Meziříčí |
21.8.2014 | |
| KAME - VM, s.r.o.
Třebíčská 1678/60, 594 01 Velké Meziříčí |
14.5.2009 | |
| KAME - VM, s.r.o.
Třebíčská 1678/60, 594 01 Velké Meziříčí |
10.6.2014 21.8.2014 |
|
| KAME - VM, s.r.o.
Třebíčská 1678/60, 594 01 Velké Meziříčí |
21.5.2009 10.6.2014 |
|
| KAME - VM, s.r.o.
Třebíčská 1678/60, 594 01 Velké Meziříčí |
14.5.2009 10.6.2014 |
|
| MISTRAL HOLDING s.r.o. v likvidaci
Na Náměstí 487, 277 16 Všetaty Zaniklý subjekt: 20.8.2019 |
26.8.1997 3.11.1998 |
|
| MS AUTO s.r.o.
Lipová 828, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Zaniklý subjekt: 1.1.2015 |
19.6.1996 22.8.2001 |
|
| MS AUTO s.r.o.
Lipová 828, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Zaniklý subjekt: 1.1.2015 |
12.9.1994 19.6.1996 |
|
| MS AUTO s.r.o.
Lipová 828, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Zaniklý subjekt: 1.1.2015 |
30.5.1994 12.9.1994 |
|
| MS AUTO s.r.o.
Lipová 828, Arnultovice, 473 01 Nový Bor Zaniklý subjekt: 1.1.2015 |
30.5.1994 6.9.2002 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba strojů a zařízení j. n. Truhlářské práce Pokrývačské práce Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
20.7.1993 |
Ing. Pavel Tesař Velké Meziříčí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.11.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Dies s.r.o. ) |
| 12.11.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Dies s.r.o. . |
| 16.9.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel AC - ART, spol. s r.o., zmenil adresu. |
2. Pavel Tesař, okres Prostějov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.
č.p. 338, 798 62 Rozstání |
23.11.2018 | |
| AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.
č.p. 338, 798 62 Rozstání |
24.1.2018 | |
| AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.
č.p. 338, 798 62 Rozstání |
27.1.2018 23.11.2018 |
|
| AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.
č.p. 338, 798 62 Rozstání |
24.1.2018 23.11.2018 |
|
| AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.
č.p. 338, 798 62 Rozstání |
28.7.2008 27.1.2018 |
|
| AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.
č.p. 338, 798 62 Rozstání |
15.4.2006 28.7.2008 |
Pavel Tesař okres Prostějov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.11.2018 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o., zmenil adresu. |
| 23.11.2018 | Společník s vkladem AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o. |
| 23.11.2018 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AUTODOPRAVA TESAŘ s.r.o.) |
3. Ing. Pavel Tesař, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 3254 v ulici Na lávce
Na lávce 3254/4, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
10.5.2017 12.12.2017 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 3254 v ulici Na lávce
Na lávce 3254/4, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
26.11.2009 10.5.2017 |
|
| TEVAK, s.r.o.
K Horkám 421/28, Hostivař, 102 00 Praha |
27.5.2017 | |
| TEVAK, s.r.o.
K Horkám 421/28, Hostivař, 102 00 Praha |
7.9.2007 | |
| TEVAK, s.r.o.
K Horkám 421/28, Hostivař, 102 00 Praha |
15.10.2009 27.5.2017 |
|
| TEVAK, s.r.o.
K Horkám 421/28, Hostivař, 102 00 Praha |
7.9.2007 15.10.2009 |
|
| TEVAK, s.r.o.
K Horkám 421/28, Hostivař, 102 00 Praha |
7.9.2007 27.5.2017 |
Ing. Pavel Tesař Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.2.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 3254 v ulici Na lávce (vymazáno) |
| 27.5.2017 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel TEVAK, s.r.o., zmenil adresu. |
| 27.5.2017 | Společník s vkladem TEVAK, s.r.o. |
4. Ing. Pavel Tesař, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český Investiční Trust, a.s. v likvidaci
Sulická 219/60, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 23.6.2022 |
22.7.1998 30.10.2003 |
|
| INET, a.s. v likvidaci
Lieberzeitova 748/14, Husovice, 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 22.8.2014 |
27.10.1999 27.3.2000 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení Činnosti cestovních agentur a cestovních kanceláří |
12.7.1993 |
5. Pavel Tesař, Varnsdorf
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CESAR TRADE, s. r. o.
Karlova 3460, 407 47 Varnsdorf |
20.8.2014 | |
| CESAR TRADE, s. r. o.
Karlova 3460, 407 47 Varnsdorf |
3.10.2006 | |
| CESAR TRADE, s. r. o.
Karlova 3460, 407 47 Varnsdorf |
12.7.2010 20.8.2014 |
|
| CESAR TRADE, s. r. o.
Karlova 3460, 407 47 Varnsdorf |
3.10.2006 20.8.2014 |
Pavel Tesař Varnsdorf - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.8.2014 | Společník s vkladem CESAR TRADE, s. r. o. |
| 20.8.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel CESAR TRADE, s. r. o., zmenil adresu. |
| 20.8.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (CESAR TRADE, s. r. o.) |
6. Pavel Tesař, Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SKLOSPOL, spol. s r.o.
Trojanova 771, Kročehlavy, 272 01 Kladno |
15.5.2015 | |
| SKLOSPOL, spol. s r.o.
Trojanova 771, Kročehlavy, 272 01 Kladno |
28.3.2007 | |
| SKLOSPOL, spol. s r.o.
Trojanova 771, Kročehlavy, 272 01 Kladno |
28.3.2007 15.5.2015 |
Pavel Tesař Kladno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.5.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel SKLOSPOL, spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 15.5.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (SKLOSPOL, spol. s r.o.) |
| 15.5.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 12.5 % (SKLOSPOL, spol. s r.o.) |
7. Pavel Tesař, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
20.3.2026 | |
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
19.3.2021 19.3.2026 |
|
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
18.3.2016 18.3.2021 |
|
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
24.2.2013 27.10.2015 |
|
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
24.2.2013 18.3.2016 |
|
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
5.3.2008 24.2.2013 |
|
| Bytové družstvo, Pabláskova 20/22
Pabláskova 373/20, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
24.2.1998 22.4.2008 |
Pavel Tesař České Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.6.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo, Pabláskova 20/22 |
| 5.6.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo, Pabláskova 20/22 |
| 8.6.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo, Pabláskova 20/22 |
8. Ing. Pavel Tesař, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Brnokoncert-CZ, s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
15.2.2016 | |
| Brnokoncert-CZ, s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
15.2.2016 | |
| CFCE s.r.o.
Brno Zaniklý subjekt: 21.9.2012 |
24.9.2007 21.9.2012 |
|
| CFCE s.r.o.
Brno Zaniklý subjekt: 21.9.2012 |
24.9.2007 21.9.2012 |
|
| CFCZ s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
17.2.2016 | |
| CFCZ s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
31.3.2009 | |
| CFCZ s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
7.10.2009 17.2.2016 |
|
| CFCZ s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
31.3.2009 17.2.2016 |
|
| CFCZ s.r.o.
Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00 Brno |
31.3.2009 7.10.2009 |
Ing. Pavel Tesař Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.2.2016 | Společník s vkladem CFCZ s.r.o. |
| 17.2.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel CFCZ s.r.o., zmenil adresu. |
| 17.2.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (CFCZ s.r.o.) |
9. Pavel Tesař, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Murmanská
Murmanská 1249/7, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
7.6.2018 | |
| Bytové družstvo Roháčova 67
Roháčova 1210/67, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
26.11.1998 24.1.2002 |
|
| Operátor ICT, a.s.
Plynární 1617/10, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
1.4.2018 15.10.2019 |
|
| QUENTIN, spol. s r.o.
Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha |
17.12.2002 17.12.2002 |
|
| QUENTIN, spol. s r.o.
Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha |
17.12.2002 18.8.2004 |
|
| QUENTIN, spol. s r.o.
Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha |
18.11.2002 17.12.2002 |
|
| QUENTIN, spol. s r.o.
Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha |
30.6.1999 18.11.2002 |
Pavel Tesař Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.12.2019 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Operátor ICT, a.s. |
| 24.1.2019 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Bytové družstvo Murmanská |
| 5.5.2018 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Operátor ICT, a.s. |
10. Pavel Tesař, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
1.1.2022 | |
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
31.12.2021 | |
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
5.8.2014 1.1.2022 |
|
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
10.11.2005 5.8.2014 |
|
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
2.9.2005 10.11.2005 |
|
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
17.6.2004 2.9.2005 |
|
| Jiří Frank - SABS s.r.o.
Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha |
22.9.2003 17.6.2004 |
Pavel Tesař Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.1.2022 | Společník s vkladem Jiří Frank - SABS s.r.o. |
| 1.1.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000 000,-Kč, podíl: 100 % (Jiří Frank - SABS s.r.o.) |
| 31.12.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Jiří Frank - SABS s.r.o.) |
11. Pavel Tesař, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
25.2.2022 | |
| doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.11.2015 | |
| doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.11.2015 25.2.2022 |
|
| doblogoo s.r.o.
Radhošťská 1942/2, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
13.11.2015 25.2.2022 |
|
| IMPACT PR & Consultancy a.s.
Pernerova 635/57, Karlín, 186 00 Praha |
9.4.2002 3.10.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Činnosti reklamních agentur Překladatelské a tlumočnické činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Podpůrné činnosti pro scénická umění |
5.9.1996 |
Pavel Tesař Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.2.2022 | Společník s vkladem doblogoo s.r.o. |
| 25.2.2022 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel doblogoo s.r.o., zmenil adresu. |
| 25.2.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (doblogoo s.r.o.) |
12. Pavel Tesař, okres Znojmo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FRITEX s.r.o.
č.p. 108, 675 22 Markvartice |
10.10.2018 | |
| FRITEX s.r.o.
č.p. 108, 675 22 Markvartice |
24.6.2014 10.10.2018 |
|
| FRITEX s.r.o.
č.p. 108, 675 22 Markvartice |
25.1.2013 24.6.2014 |
|
| FRITEX s.r.o.
č.p. 108, 675 22 Markvartice |
11.1.2013 10.10.2018 |
|
| FRITEX s.r.o.
č.p. 108, 675 22 Markvartice |
11.1.2013 27.4.2026 |
Pavel Tesař okres Znojmo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel FRITEX s.r.o. . |
| 10.10.2018 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel FRITEX s.r.o., zmenil adresu. |
| 10.10.2018 | Společník s vkladem FRITEX s.r.o. |
13. Pavel Tesař, okres Cheb
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TJ FC Vojtanov, z.s.
Horní Vojtanov 92, 351 34 Vojtanov |
21.9.2024 | |
| TJ FC Vojtanov, z.s.
Horní Vojtanov 92, 351 34 Vojtanov |
26.9.2020 21.9.2024 |
|
| TJ FC Vojtanov, z.s.
Horní Vojtanov 92, 351 34 Vojtanov |
7.11.2015 7.11.2019 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod s nápoji Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
13.1.1999 |
Pavel Tesař okres Cheb - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.11.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva TJ FC Vojtanov, z.s. |
| 28.11.2024 | Vymazán(-a) jako člen představenstva TJ FC Vojtanov, z.s. |
| 7.4.2021 | Člen představenstva TJ FC Vojtanov, z.s. |
14. Pavel Tesař, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUTODÍLY TESAŘ s.r.o.
Palackého 27, 664 17 Tetčice |
2.1.2017 | |
| AUTODÍLY TESAŘ s.r.o.
Palackého 27, 664 17 Tetčice |
2.1.2017 | |
| OBORA, spol. s r.o.
č.p. 251, 664 91 Nová Ves |
28.11.2014 8.9.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: |
30.9.1992
Zaniklý subjekt: 23.4.2024 |
Pavel Tesař okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.1.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (AUTODÍLY TESAŘ s.r.o.) |
| 2.1.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AUTODÍLY TESAŘ s.r.o.) |
| 8.9.2016 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (OBORA, spol. s r.o. ) |
15. Pavel Tesař, okres Prachatice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 546 ve Volyni, Sportovní ul.
Sportovní 546, 387 01 Volyně |
29.11.2018 |
Pavel Tesař okres Prachatice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.4.2019 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 546 ve Volyni, Sportovní ul. |
16. Pavel Tesař, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ELTES Pce s.r.o.
Na Záboří 36, Nové Jesenčany, 530 02 Pardubice |
7.8.2020 | |
| ELTES Pce s.r.o.
Na Záboří 36, Nové Jesenčany, 530 02 Pardubice |
11.7.2019 | |
| ELTES Pce s.r.o.
Na Záboří 36, Nové Jesenčany, 530 02 Pardubice |
11.7.2019 7.8.2020 |
|
| ELTES Pce s.r.o.
Na Záboří 36, Nové Jesenčany, 530 02 Pardubice |
11.7.2019 7.8.2020 |
Pavel Tesař okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.8.2020 | Společník s vkladem ELTES Pce s.r.o. |
| 7.8.2020 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ELTES Pce s.r.o., zmenil adresu. |
| 7.8.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč, podíl: 100 % (ELTES Pce s.r.o.) |
17. Pavel Tesař, Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUTO 4you s.r.o.
Trojická 1910/7, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
7.12.2018 | |
| AUTO 4you s.r.o.
Trojická 1910/7, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
29.5.2015 | |
| AUTO 4you s.r.o.
Trojická 1910/7, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
3.7.2015 7.12.2018 |
|
| AUTO 4you s.r.o.
Trojická 1910/7, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
29.5.2015 7.12.2018 |
Pavel Tesař Kladno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.12.2018 | Společník s vkladem AUTO 4you s.r.o. |
| 7.12.2018 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel AUTO 4you s.r.o., zmenil adresu. |
| 7.12.2018 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (AUTO 4you s.r.o.) |
18. Pavel Tesař, Moravské Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| STATIKA 3 STRUCTURE s.r.o.
nám. ČSA 39, 676 02 Moravské Budějovice |
1.10.2015 | |
| STATIKA 3 STRUCTURE s.r.o.
nám. ČSA 39, 676 02 Moravské Budějovice |
1.10.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ubytování Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Architektonické činnosti Inženýrské činnosti a související technické poradenství Fotografické činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní sportovní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
24.9.2008 |
Pavel Tesař Moravské Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč, podíl: 33 % (STATIKA 3 STRUCTURE s.r.o.) |
| 1.10.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (STATIKA 3 STRUCTURE s.r.o.) |
19. Pavel Tesař, okres Nymburk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8
Vojenova 2481/7, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
6.9.2024 | |
| Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8
Vojenova 2481/7, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
7.2.2021 6.9.2024 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8
Vojenova 2481/7, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
5.9.2019 24.3.2021 |
|
| UCT Accta s.r.o.
č.p. 114, 289 02 Chroustov |
17.6.2016 19.6.2018 |
|
| UCT Accta s.r.o.
č.p. 114, 289 02 Chroustov |
17.6.2016 11.5.2018 |
Pavel Tesař okres Nymburk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.3.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8 |
| 28.3.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8 (vymazáno) |
| 24.3.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Vojenova 2481, Praha 8 |
20. Pavel Tesař, Vyškov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54
Sídliště Osvobození 677/52, Dědice, 682 01 Vyškov |
13.12.2025 | |
| Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54
Sídliště Osvobození 677/52, Dědice, 682 01 Vyškov |
12.12.2020 12.12.2025 |
|
| Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54
Sídliště Osvobození 677/52, Dědice, 682 01 Vyškov |
23.11.2016 19.9.2019 |
|
| Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54
Sídliště Osvobození 677/52, Dědice, 682 01 Vyškov |
23.11.2016 11.12.2020 |
|
| Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54
Sídliště Osvobození 677/52, Dědice, 682 01 Vyškov |
14.4.2016 23.11.2016 |
|
| ITSK REAL s.r.o.
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
22.12.2025 | |
| ITSK REAL s.r.o.
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
22.12.2025 | |
| iTsk s.r.o.
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
19.9.2019 | |
| iTsk s.r.o.
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
21.12.2017 | |
| iTsk s.r.o.
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
21.12.2017 19.9.2019 |
|
| iTsk s.r.o.
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
21.12.2017 19.9.2019 |
|
| Společenství vlastníků Maxima Gorkého 827 Vyškov
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
1.8.2024 | |
| Společenství vlastníků Maxima Gorkého 827 Vyškov
Maxima Gorkého 827/1, Dědice, 682 01 Vyškov |
8.6.2023 14.9.2024 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
22.7.2016 |
Pavel Tesař Vyškov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.4.2026 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54 |
| 24.4.2026 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Bytové družstvo Vyškov Osvobození 50-54 |
| 22.12.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (ITSK REAL s.r.o.) |
21. Pavel Tesař, okres Třebíč
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Elektro Budišov s.r.o.
č.p. 269, 675 03 Budišov |
7.10.2022 | |
| Elektro Budišov s.r.o.
č.p. 269, 675 03 Budišov |
3.10.2022 | |
| MIFRE CONTROL s.r.o.
Nad Zámkem 7, Podklášteří, 674 01 Třebíč |
18.4.2025 | |
| MIFRE CONTROL s.r.o.
Nad Zámkem 7, Podklášteří, 674 01 Třebíč |
18.4.2025 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Budišov
č.p. 357, 675 03 Budišov |
27.12.2019 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Budišov
č.p. 357, 675 03 Budišov |
9.7.2015 10.6.2020 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Budišov
č.p. 357, 675 03 Budišov |
9.7.2015 27.12.2019 |
Pavel Tesař okres Třebíč - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.4.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 60 000,-Kč, podíl: 30 % (MIFRE CONTROL s.r.o.) |
| 18.4.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MIFRE CONTROL s.r.o.) |
| 7.10.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (Elektro Budišov s.r.o.) |
22. Pavel Tesař, Vrchlabí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí
Družstevní 1294, 543 01 Vrchlabí |
5.6.2025 | |
| Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí
Družstevní 1294, 543 01 Vrchlabí |
16.9.2021 31.7.2025 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí
Družstevní 1294, 543 01 Vrchlabí |
12.7.2016 12.7.2021 |
Pavel Tesař Vrchlabí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.7.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí |
| 31.7.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí (vymazáno) |
| 20.1.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Družstevní 1294, 1295, Vrchlabí |
23. Ing. Pavel Tesař, okres Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MAS Achát z.s.
Chutnovka 36, 511 01 Mírová pod Kozákovem |
13.5.2022 7.2.2024 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v domě Husa č.p. 36, Paceřice
Husa 36, 463 44 Paceřice |
6.6.2023 | |
| Společenství vlastníků jednotek v domě Husa č.p. 36, Paceřice
Husa 36, 463 44 Paceřice |
25.9.2017 25.9.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v domě Husa č.p. 36, Paceřice
Husa 36, 463 44 Paceřice |
25.9.2017 26.7.2018 |
Ing. Pavel Tesař okres Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.2.2024 | Vymazán(-a) jako člen představenstva MAS Achát z.s. |
| 23.1.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek v domě Husa č.p. 36, Paceřice |
| 23.1.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek v domě Husa č.p. 36, Paceřice (vymazáno) |
24. Pavel Tesař, okres Trutnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MEGA PLUS s.r.o.
Černohorská 265, 542 25 Janské Lázně |
19.6.2019 |
Pavel Tesař okres Trutnov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.6.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MEGA PLUS s.r.o.) |
25. Bc. PAVEL TESAŘ, okres Kroměříž
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FC Morkovice, z.s.
Kolaříkova 692, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
31.3.2023 | |
| FC Morkovice, z.s.
Kolaříkova 692, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
15.3.2019 15.3.2023 |
|
| Požární ochrana HASTES, s.r.o.
Sokolská 700, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
27.4.2020 | |
| Požární ochrana HASTES, s.r.o.
Sokolská 700, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
27.4.2020 | |
| Technika požární ochrany s.r.o.
Sokolská 700, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
29.4.2020 | |
| Technika požární ochrany s.r.o.
Sokolská 700, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
29.4.2020 |
Bc. PAVEL TESAŘ okres Kroměříž - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.8.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva FC Morkovice, z.s. |
| 9.8.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva FC Morkovice, z.s. |
| 29.4.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 12 000,-Kč, splaceno: 12 000,-Kč, podíl: 48 % (Technika požární ochrany s.r.o.) |
26. Pavel Tesař, Rosice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Husova čtvrť 1088, 1089, Rosice
Husova čtvrť 1089, 665 01 Rosice |
20.6.2024 | |
| Společenství vlastníků jednotek Husova čtvrť 1088, 1089, Rosice
Husova čtvrť 1089, 665 01 Rosice |
29.9.2021 20.6.2024 |
Pavel Tesař Rosice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.9.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Husova čtvrť 1088, 1089, Rosice |
| 5.9.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Husova čtvrť 1088, 1089, Rosice (vymazáno) |
| 10.12.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Husova 1088, 1089, Rosice |
27. Pavel Tesař, okres Frýdek-Místek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Družstevní 825 až 828 Brušperk
Družstevní 827, 739 44 Brušperk |
1.6.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek Družstevní 825 až 828 Brušperk
Družstevní 827, 739 44 Brušperk |
27.5.2022 1.6.2026 |
Pavel Tesař okres Frýdek-Místek - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.7.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Družstevní 825 až 828 Brušperk |
| 24.7.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Družstevní 825 až 828 Brušperk (vymazáno) |
| 14.7.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Družstevní 825 až 828 Brušperk |
28. Pavel Tesař, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Nezávislého odborového svazu Policie České republiky při Vazební věznici a Ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno
Brno, Jihlavská 12 |
12.5.2023 |
29. Pavel Tesař, okres Prostějov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Řeznictví Tesař s.r.o.
Bílovice 3, 798 41 Bílovice-Lutotín |
12.3.2024 | |
| Řeznictví Tesař s.r.o.
Bílovice 3, 798 41 Bílovice-Lutotín |
12.3.2024 |
Pavel Tesař okres Prostějov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.3.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (Řeznictví Tesař s.r.o.) |
| 12.3.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Řeznictví Tesař s.r.o.) |
30. Pavel Tesař, okres Břeclav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šitbořice
Osvobození 92, 691 76 Šitbořice |
19.1.2024 |
Pavel Tesař okres Břeclav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.11.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šitbořice |
31. Pavel Tesař, okres Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Smiřice
9. května 21, 503 03 Smiřice |
28.3.2026 | |
| Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Smiřice
9. května 21, 503 03 Smiřice |
17.12.2024 28.3.2026 |
Pavel Tesař okres Hradec Králové - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.8.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Smiřice |
| 1.8.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Smiřice |
| 28.2.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Smiřice |
32. Pavel Tesař, okres Rakovník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGROSCIENCE spol. s r.o.
č.p. 175, 270 01 Chrášťany |
8.7.2025 |
Pavel Tesař okres Rakovník - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.7.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 1.96 % (AGROSCIENCE spol. s r.o.) |
33. Bc. PAVEL TESAŘ, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům U Sedlce 856, 857, Starý Plzenec
U Sedlce 856, 332 02 Starý Plzenec |
1.1.2026 |
Bc. PAVEL TESAŘ Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.4.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům U Sedlce 856, 857, Starý Plzenec |
34. Pavel Tesař, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba elektřiny |
17.12.2013 |
35. Pavel Tesař, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
30.9.2016 |
36. Pavel Tesař, okres Opava
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba strojů a zařízení j. n. Velkoobchod a maloobchod |
24.7.2019 |
37. Pavel Tesař, Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce Pokrývačské práce |
11.6.1990 |
38. Pavel Tesař, okres Ústí nad Orlicí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Reklamní činnosti |
29.3.2021 |
39. Pavel Tesař, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Inženýrské činnosti a související technické poradenství Bezpečnostní a pátrací činnosti Ostatní úklidové činnosti Ostatní vzdělávání Informační a komunikační činnosti |
29.11.2021 |
40. Pavel Tesař, okres Strakonice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní úklidové činnosti Univerzální administrativní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
22.4.2022 |
41. Pavel Tesař Kučera, okres Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a instalace strojů a zařízení Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení |
19.10.2022 |
42. Pavel Tesař, okres Blansko
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
1.7.2024 |
43. Pavel Tesař, okres Plzeň-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
9.12.1992 |
44. Pavel Tesař, okres Frýdek-Místek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
18.8.1992 |
45. PAVEL TESAŘ, okres Litoměřice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
16.11.1992 |
46. Pavel Tesař, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Činnosti reklamních agentur Velkoobchod a maloobchod |
7.12.1992 |
47. Ing. Pavel Tesař, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
4.3.1993 |
48. Pavel Tesař, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách Činnosti reklamních agentur Univerzální administrativní činnosti |
16.6.1994 |
49. Pavel Tesař, okres Plzeň-sever
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
4.7.1996 |
50. Pavel Tesař, Mladé Buky
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště |
1.12.1997 |
51. Bc. Pavel Tesař, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Poradenství v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci Poradenství v oblasti požární ochrany |
17.12.1997 |
52. Ing. Pavel Tesař, okres Břeclav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní vzdělávání Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
23.9.1998 |
53. Pavel Tesař, Dvůr Králové nad Labem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
28.9.1998 |
54. Pavel Tesař, okres Břeclav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
9.8.1999 |
55. Pavel Tesař, okres Třebíč
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
22.4.1999 |
56. Pavel Tesař, Velké Meziříčí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
19.4.2002 |
57. Pavel Tesař, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení |
31.3.2003 |
58. Pavel Tesař, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení |
24.4.2003 |
59. Pavel Tesař, okres Břeclav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
10.1.2007 |
60. Pavel Tesař, okres Blansko
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Pokrývačské práce |
13.8.2003 |
61. Pavel Tesař, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů |
1.9.2003 |
62. Ing. Pavel Tesař, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba ostatních elektrických zařízení Ostatní zpracovatelský průmysl j. n. Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Nespecializovaný velkoobchod Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti Činnosti v oblasti informačních technologií Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Reklamní činnosti Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
1.11.2008 |
63. Pavel Tesař, okres Třebíč
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Instalace průmyslových strojů a zařízení Truhlářské práce Činnosti související s provozem bezpečnostních systémů Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
26.5.2011 |
64. Pavel Tesař, Hradec nad Moravicí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Truhlářské práce |
1.8.2011 |
65. Pavel Tesař, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
7.11.2011 |
66. Pavel Tesař, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Poskytování ostatních osobních služeb j. n. Velkoobchod a maloobchod |
3.7.2012 |
67. Pavel Tesař, okres Chrudim
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HOBÉ group a.s.
Zámecká 17, Pardubice-Staré Město, 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 18.10.2016 |
22.11.2000 30.1.2002 |
|
| KAVONA a.s. v likvidaci
Pardubice, Palackého 248, PSČ 530 39 |
27.6.1994 15.2.2001 |
|
| Tělocvičná jednota Sokol Dvakačovice
č.p. 91, 538 62 Dvakačovice |
22.3.2013 22.5.2017 |
68. Pavel Tesař, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Mělnická 11/581, Praha 5
Mělnická 581/11, Malá Strana (Praha 5), 150 00 Praha |
27.5.2023 28.7.2023 |
|
| Společenství vlastníků Mělnická 11/581, Praha 5
Mělnická 581/11, Malá Strana (Praha 5), 150 00 Praha |
27.5.2023 29.5.2024 |
|
| Společenství vlastníků Mělnická 11/581, Praha 5
Mělnická 581/11, Malá Strana (Praha 5), 150 00 Praha |
19.6.2018 26.5.2023 |
|
| Společenství vlastníků Mělnická 11/581, Praha 5
Mělnická 581/11, Malá Strana (Praha 5), 150 00 Praha |
8.4.2003 24.1.2014 |
|
| Společenství vlastníků Mělnická 11/581, Praha 5
Mělnická 581/11, Malá Strana (Praha 5), 150 00 Praha |
8.4.2003 27.5.2018 |
69. Pavel Tesař, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
9.12.2015 23.8.2017 |
|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
2.10.2015 9.12.2015 |
|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
23.6.2008 2.10.2015 |
|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
19.10.1992 23.8.2017 |
|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
19.10.1992 30.9.2015 |
|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
19.10.1992 9.12.2015 |
70. Pavel Tesař, Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TONI sport s.r.o. v likvidaci
Obůrka 93, 678 01 Blansko Zaniklý subjekt: 26.5.2022 |
9.3.2004 6.11.2007 |
|
| TONI sport s.r.o. v likvidaci
Obůrka 93, 678 01 Blansko Zaniklý subjekt: 26.5.2022 |
6.6.2002 27.9.2007 |
71. Ing. Pavel Tesař, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HC ZNOJEMŠTÍ ORLI a.s.
K Hájku 117, 671 82 Dobšice |
9.4.2002 16.10.2006 |
72. Pavel Tesař, Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HLR s.r.o.
Dvorská 1815/34, 678 01 Blansko |
25.2.2009 23.3.2009 |
|
| HLR s.r.o.
Dvorská 1815/34, 678 01 Blansko |
25.2.2009 2.8.2010 |
|
| REKO - kovošrot, s.r.o. v likvidaci
Vavřinec - Veselice, parcela č. 444/7, PSČ 67913 |
14.6.2007 11.11.2008 |
|
| REKO - kovošrot, s.r.o. v likvidaci
Vavřinec - Veselice, parcela č. 444/7, PSČ 67913 |
14.6.2007 5.11.2008 |
73. Pavel Tesař, okres Ústí nad Orlicí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Company4you s.r.o. v likvidaci
Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 159 00 Praha |
16.5.2019 24.9.2020 |
|
| Company4you s.r.o. v likvidaci
Zbraslavská 12/11, Malá Chuchle, 159 00 Praha |
16.5.2019 7.12.2020 |
|
| Šrekovy služby s.r.o. v likvidaci
Sázava Zaniklý subjekt: 2.2.2013 |
9.3.2010 11.11.2010 |
|
| Šrekovy služby s.r.o. v likvidaci
Sázava Zaniklý subjekt: 2.2.2013 |
29.4.2008 23.4.2009 |
74. Pavel Tesař, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
19.10.1992 23.6.2008 |
|
| M a T České Budějovice s.r.o. v likvidaci
Fr. Ondříčka 981/18, České Budějovice 2, 370 11 České Budějovice Zaniklý subjekt: 23.8.2017 |
19.10.1992 23.6.2008 |
75. Ing. Pavel Tesař, Mariánské Lázně
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hotel servis Mariánské Lázně s.r.o.
Ruská 72/10, 353 01 Mariánské Lázně |
4.11.1994 18.12.1996 |
|
| Hotel servis Mariánské Lázně s.r.o.
Ruská 72/10, 353 01 Mariánské Lázně |
4.11.1994 18.12.1996 |
76. Pavel Tesař, okres Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SKLOSPOL, spol. s r.o.
Trojanova 771, Kročehlavy, 272 01 Kladno |
30.10.1991 15.5.2015 |
77. Pavel Tesař, okres Třebíč
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Tělocvičná jednota Sokol Želetava
Pražská 292, 675 26 Želetava |
11.3.2022 14.3.2025 |
|
| Tělocvičná jednota Sokol Želetava
Pražská 292, 675 26 Želetava |
8.3.2019 11.3.2022 |
|
| Tělocvičná jednota Sokol Želetava
Pražská 292, 675 26 Želetava |
18.3.2016 8.3.2019 |
78. Pavel Tesař, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Awela Group, s. r. o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
27.1.2023 24.2.2023 |
|
| Awela Group, s. r. o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
19.12.2022 27.1.2023 |
|
| Awela Group, s. r. o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
9.12.2022 19.12.2022 |
|
| Awela Group, s. r. o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
1.11.2022 9.12.2022 |
|
| Awela Group, s. r. o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
10.1.2020 1.11.2022 |
|
| Awela Group, s. r. o.
Příkop 843/4, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
18.12.2019 15.12.2022 |
|
| Awela Logistic, s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
27.12.2019 21.11.2022 |
|
| BVP top systems s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
27.1.2023 3.6.2023 |
|
| BVP top systems s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
15.12.2022 27.1.2023 |
|
| BVP top systems s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
8.12.2022 15.12.2022 |
|
| BVP top systems s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
1.11.2022 8.12.2022 |
|
| BVP top systems s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
31.5.2022 1.11.2022 |
|
| W&T meat s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
27.12.2019 8.8.2022 |
|
| W&T meat s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
27.12.2019 22.9.2022 |
79. Pavel Tesař, Hodonín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Třída bratří Čapků 15,17, 695 03 Hodonín
třída Bří Čapků 3502/15, 695 01 Hodonín |
11.3.2020 11.3.2025 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL TESAŘ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL TESAŘ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL TESAŘ?
Jméno PAVEL TESAŘ je uvedeno v 64 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL TESAŘ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 46 osoby jménem PAVEL TESAŘ.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod