Robert Badaň - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Robert Badan v rejstřících
Jméno Robert Badan není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 10 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.
Jméno Robert Badan není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Robert Badaň - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Robert Badaň
Frenštát pod Radhoštěm |
Firmy: CZECH FORFAITING AND FACTORING COMPANY s.r.o. v likvidaci | DISKONT CZ, s.r.o. v likvidaci | E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci" | |
Detaily Robert Badaň - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Robert Badaň, Frenštát pod Radhoštěm
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CZECH FORFAITING AND FACTORING COMPANY s.r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 1.7.2009 |
19.1.2001 1.7.2009 |
|
| DISKONT CZ, s.r.o. v likvidaci
Žerotínova 1798/60, 787 01 Šumperk |
11.12.2000 6.3.2003 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
10.9.2020 13.1.2026 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
10.9.2020 14.8.2025 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
23.10.2015 10.9.2020 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
23.10.2015 10.9.2020 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
28.6.2007 23.10.2015 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
10.11.2000 23.10.2015 |
|
| E - Brokers, s.r.o. "v likvidaci"
Pekařská 387/23, Město, 746 01 Opava Zaniklý subjekt: 13.1.2026 |
10.11.2000 23.3.2001 |
|
| ZZN EKO, a.s. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 5.3.2011 |
19.1.2001 20.1.2004 |
Souhrnné informace ke jménu "Robert Badaň"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Robert Badaň – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Robert Badaň?
Jméno Robert Badaň je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Robert Badaň je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Robert Badaň.
Daně a daňová přiznání - informace, termíny, formuláře
Více zpráv k tématu Daně
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface