Václav Březák - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Brezak v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 8 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 32 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 7 zaniklých společnostech.Jméno Vaclav Brezak bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Václav Březák - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Václav Březák
Ostrava |
Živnost a firmy: FINUS, s.r.o. v likvidaci | INOVACE spol. s r.o. v likvidaci | Společenství vlastníků Šrobárova 545/25 |
| 2. |
Václav Březák
okres Plzeň-jih |
Živnost |
| 3. |
Ing. Václav Březák
Praha |
Firmy:
AGNESA a.s. |
Centrotex, akciová společnost v likvidaci |
Českomoravské nemovitosti, a.s. |
... Celkem záznam u 11 firem. |
| 4. |
Václav Březák
okres Plzeň-jih |
Firmy: Zemědělské družstvo Březí |
| 5. |
Václav Březák
Praha |
Firmy: Centrotex, akciová společnost v likvidaci |
Detaily Václav Březák - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Václav Březák, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FINUS, s.r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 14.9.2012 |
14.11.2011 14.9.2012 |
|
| FINUS, s.r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 14.9.2012 |
19.7.2005 14.9.2012 |
|
| FINUS, s.r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 14.9.2012 |
4.12.1995 19.7.2005 |
|
| FINUS, s.r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 14.9.2012 |
4.12.1995 19.7.2005 |
|
| FINUS, s.r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 14.9.2012 |
4.12.1995 14.9.2012 |
|
| INOVACE spol. s r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 27.6.2009 |
2.10.2004 27.8.2005 |
|
| INOVACE spol. s r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 27.6.2009 |
17.4.1996 2.10.2004 |
|
| INOVACE spol. s r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 27.6.2009 |
17.12.1991 2.10.2004 |
|
| INOVACE spol. s r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 27.6.2009 |
17.12.1991 18.5.2005 |
|
| INOVACE spol. s r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 27.6.2009 |
17.12.1991 17.12.1991 |
|
| INOVACE spol. s r.o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 27.6.2009 |
17.12.1991 17.4.1996 |
|
| Společenství vlastníků Šrobárova 545/25
Šrobárova 545/25, Hrabová, 720 00 Ostrava |
19.3.2014 | |
| Společenství vlastníků Šrobárova 545/25
Šrobárova 545/25, Hrabová, 720 00 Ostrava |
10.7.2012 15.4.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
14.5.1991
Zaniklý subjekt: 31.12.2018 |
Ing. Václav Březák Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.4.2014 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Šrobárova 545/25 |
| 15.4.2014 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Šrobárova 545/25 |
2. Václav Březák, okres Plzeň-jih
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
20.8.1992 |
3. Ing. Václav Březák, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGNESA a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 9.1.2010 |
23.10.2000 27.6.2002 |
|
| Centrotex, akciová společnost v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 23.9.2011 |
1.12.1970 11.4.1973 |
|
| Českomoravské nemovitosti, a.s.
Letenské náměstí 157/4, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
27.8.1998 16.1.2013 |
|
| D.K.K., a.s.
Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice Zaniklý subjekt: 31.7.2015 |
1.7.2004 15.8.2012 |
|
| D.K.K., a.s.
Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice Zaniklý subjekt: 31.7.2015 |
24.2.1998 15.3.2002 |
|
| D.K.K., a.s.
Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice Zaniklý subjekt: 31.7.2015 |
28.11.1997 28.2.2004 |
|
| Domácí Půjčky, a.s.
U Uranie 1475/20, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
24.6.2004 24.9.2009 |
|
| Euro Benefit a.s.
U Uranie 1475/20, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
25.2.2003 25.5.2008 |
|
| Euro Benefit a.s.
U Uranie 1475/20, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
19.3.1998 28.11.2002 |
|
| Fond pro prosperitu průmyslu - investiční fond a.s. v likvidaci
V závětří 1036/4, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.11.2015 |
28.2.1997 24.11.2015 |
|
| Fond pro prosperitu průmyslu - investiční fond a.s. v likvidaci
V závětří 1036/4, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.11.2015 |
13.9.1995 28.2.1997 |
|
| Forbes Game, a. s.
Letenské náměstí 157/4, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
2.2.2005 7.2.2008 |
|
| Forbes Game, a. s.
Letenské náměstí 157/4, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
1.4.2003 31.1.2005 |
|
| Forbes Game, a. s.
Letenské náměstí 157/4, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
24.8.1998 31.3.2003 |
|
| Forbes Game, a. s.
Letenské náměstí 157/4, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
23.6.1998 24.8.1998 |
|
| Global Defence Trading a.s.
Lidická 667, 258 01 Vlašim |
23.6.1999 25.5.2006 |
|
| Jihočeské lesy České Budějovice, a.s.
Nové Hrady Zaniklý subjekt: 1.10.2009 |
10.4.2006 10.4.2009 |
|
| Sprint - service, s.r.o.
Kotlářská 902/51, Veveří, 602 00 Brno |
30.3.1992 24.5.1995 |
4. Václav Březák, okres Plzeň-jih
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Březí
č.p. 105, 335 01 Klášter |
2.6.1975 29.5.1981 |
5. Václav Březák, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Centrotex, akciová společnost v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 23.9.2011 |
22.12.1967 24.2.1969 |
Souhrnné informace ke jménu "Václav Březák"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Václav Březák – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Václav Březák?
Jméno Václav Březák je uvedeno v 8 společnostech.
Kolik osob se jménem Václav Březák je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Václav Březák.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface