Fan Lin - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Fan Lin v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Fan Lin není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Fan Lin - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Fan Lin
Čínská lidová republika |
Firmy: LI DU s.r.o. |
Detaily Fan Lin - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Fan Lin, Čínská lidová republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LI DU s.r.o.
K Lahovičkám 1791/9, Modřany, 143 00 Praha |
16.2.2006 |
Fan Lin Čínská lidová republika - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.2.2006 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 60 000,-Kč, podíl: 30 % (LI DU s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Fan Lin"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Fan Lin – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Fan Lin?
Jméno Fan Lin je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Fan Lin je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Fan Lin.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface