Zuzana Sládková - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Zuzana Sladkova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Zuzana Sladkova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Zuzana Sládková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Zuzana Měchová
Ostrava |
Firmy: GYNSPOL, s.r.o. |
| 2. |
Zuzana Sládková
Praha |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha |
| 3. |
Zuzana Vybíralová
Plzeň |
Firmy: Společenství Bolevecká 19 Plzeň |
| 4. |
Zuzana Sládková
Praha |
Živnost a firmy: Relaxační studio POHODA s.r.o. |
| 5. |
Zuzana Sládková
okres Klatovy |
Firmy: TJ Sokol Plánice z.s. |
| 6. |
Zuzana Sládková
okres České Budějovice |
Živnost |
| 7. |
Zuzana Sládková
okres Praha-východ |
Živnost |
| 8. |
Zuzana Sládková
okres Nový Jičín |
Živnost |
| 9. |
Zuzana Sládková
Praha |
Firmy: M.O.T. Real, s.r.o. v likvidaci |
| 10. |
Zuzana Sládková
Slovenská republika |
Firmy: CARE Česká republika z.s. |
Detaily Zuzana Sládková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Zuzana Měchová, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GYNSPOL, s.r.o.
Dukelská 1023/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava |
22.6.2005 | |
| GYNSPOL, s.r.o.
Dukelská 1023/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava |
22.6.2005 21.12.2005 |
|
| GYNSPOL, s.r.o.
Dukelská 1023/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava |
22.6.2005 1.7.2014 |
Zuzana Měchová Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (GYNSPOL, s.r.o.) |
| 1.7.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (GYNSPOL, s.r.o.) |
| 1.7.2014 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel GYNSPOL, s.r.o. . |
2. Zuzana Sládková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha
Újezd 432/30, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
26.3.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha
Újezd 432/30, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
29.6.2021 26.3.2026 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha
Újezd 432/30, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
9.6.2016 9.6.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha
Újezd 432/30, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
2.4.2007 2.4.2012 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha
Újezd 432/30, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
11.3.2004 8.7.2009 |
Zuzana Sládková Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.4.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha |
| 29.4.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha (vymazáno) |
| 5.10.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek v budově Újezd 432-Praha |
3. Zuzana Vybíralová, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství Bolevecká 19 Plzeň
Bolevecká 992/19, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň |
14.11.2023 | |
| Společenství Bolevecká 19 Plzeň
Bolevecká 992/19, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň |
14.6.2018 14.9.2022 |
|
| Společenství Bolevecká 19 Plzeň
Bolevecká 992/19, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň |
14.6.2018 14.6.2023 |
Zuzana Vybíralová Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.2.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství Bolevecká 19 Plzeň |
| 22.2.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství Bolevecká 19 Plzeň (vymazáno) |
| 14.9.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství Bolevecká 19 Plzeň |
4. Zuzana Sládková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Relaxační studio POHODA s.r.o.
Přístavní 1, 252 06 Měchenice |
27.8.2025 | |
| Relaxační studio POHODA s.r.o.
Přístavní 1, 252 06 Měchenice |
27.8.2025 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Velkoobchod a maloobchod |
14.12.1992 |
Zuzana Sládková Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.8.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100,-Kč (Relaxační studio POHODA s.r.o.) |
| 27.8.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Relaxační studio POHODA s.r.o.) |
5. Zuzana Sládková, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TJ Sokol Plánice z.s.
Plánice |
4.10.2025 |
Zuzana Sládková okres Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.12.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva TJ Sokol Plánice z.s. |
6. Zuzana Sládková, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Univerzální administrativní činnosti |
3.1.2022 |
7. Zuzana Sládková, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody Činnosti reklamních agentur Podpůrné činnosti pro scénická umění |
23.11.1992 |
8. Zuzana Sládková, okres Nový Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Fotografické činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
4.2.2010 |
9. Zuzana Sládková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| M.O.T. Real, s.r.o. v likvidaci
Ve skalách 2597/2, Dejvice, 164 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.7.2016 |
30.6.2003 16.2.2005 |
|
| M.O.T. Real, s.r.o. v likvidaci
Ve skalách 2597/2, Dejvice, 164 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.7.2016 |
11.9.2002 30.6.2003 |
|
| M.O.T. Real, s.r.o. v likvidaci
Ve skalách 2597/2, Dejvice, 164 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.7.2016 |
21.7.1998 11.9.2002 |
|
| M.O.T. Real, s.r.o. v likvidaci
Ve skalách 2597/2, Dejvice, 164 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.7.2016 |
16.11.1995 19.3.2004 |
|
| M.O.T. Real, s.r.o. v likvidaci
Ve skalách 2597/2, Dejvice, 164 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.7.2016 |
16.11.1995 21.7.1998 |
10. Zuzana Sládková, Slovenská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CARE Česká republika z.s.
V tůních 1770/10, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
17.3.2021 31.5.2023 |
Souhrnné informace ke jménu "Zuzana Sládková"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Zuzana Sládková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Zuzana Sládková?
Jméno Zuzana Sládková je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Zuzana Sládková je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem Zuzana Sládková.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface