Pavel Hendrich - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Hendrich v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 8 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 40 existujících společnostech a má celkem 37 aktuálních záznamů a celkem 64 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 7 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Hendrich bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Pavel Hendrich - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Hendrich
Nové Strašecí |
Firmy: BE COLSYS a.s. | Scarus Group a.s. | Sieza Group s.r.o. |
| 2. |
Pavel Hendrich
Domažlice |
Živnost a firmy:
Apartmány Pila Kvilda s.r.o. |
ATT bydlení a.s. |
Att Investments Holding s.r.o. |
... Celkem záznam u 25 firem. |
| 3. |
Pavel Hendrich
Děčín |
Živnost a firmy: Hendrich & syn spol. s r.o. | MX Junior Děčín, z.s. |
| 4. |
Pavel Hendrich
Nové Strašecí |
Firmy: Asociace pro využití tepelných čerpadel, z.s. | COLSYS Nemovitostní s.r.o. | Sieza Group s.r.o. | |
| 5. |
Pavel Hendrich
Klatovy |
Živnost a firmy: ProjektEL s.r.o. | Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy |
| 6. |
Pavel Hendrich
Praha |
Firmy:
Alpizen s.r.o. |
FinnoCore s.r.o. |
Iteric.com s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 7. |
Pavel Hendrich
okres Rokycany |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků domu č.p. 85, k.ú. Domažlice, obec Domažlice |
| 8. |
Mgr. PAVEL HENDRICH
LLM.
Praha |
Firmy: AuriApartments Blízká s.r.o. | MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o. | omnia vanitas s.r.o. | |
| 9. |
Pavel Hendrich
okres Tachov |
Podnikatel fyz. osoba |
| 10. |
Pavel Hendrich
okres Opava |
Živnost |
| 11. |
Mgr. Pavel Hendrich, LL.M., advokátní kancelář
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
| 12. |
Mgr. PAVEL HENDRICH
LLM.
Praha |
Firmy:
AuriApartments Blízká s.r.o. |
MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o. |
omnia vanitas s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
Detaily Pavel Hendrich - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Hendrich, Nové Strašecí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BE COLSYS a.s.
Buštěhradská 109, Dubí, 272 03 Kladno Zaniklý subjekt: 1.1.2022 |
8.6.2011 8.12.2016 |
|
| Scarus Group a.s.
Sazečská 645/12, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
15.12.2010 28.6.2016 |
|
| Sieza Group s.r.o.
Buštěhradská 109, Dubí, 272 03 Kladno |
20.8.2019 |
Pavel Hendrich Nové Strašecí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.8.2019 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (Sieza Group s.r.o.) |
| 24.1.2017 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady BE COLSYS a.s. |
| 17.1.2017 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Scarus Group a.s. |
2. Pavel Hendrich, Domažlice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Apartmány Pila Kvilda s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
3.10.2019 | |
| ATT bydlení a.s.
Ostrovní 126/30, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
28.7.2021 19.6.2025 |
|
| Att Investments Holding s.r.o.
Petrská 1426/1, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
13.9.2024 1.11.2024 |
|
| Att Investments Holding s.r.o.
Petrská 1426/1, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
12.9.2024 30.10.2024 |
|
| BASKETBAL Jiskra Domažlice z.s.
Kozinova 45, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice |
15.12.2014 15.12.2019 |
|
| Benešova Hora Develop s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec Zaniklý subjekt: 18.4.2026 |
7.2.2022 18.4.2026 |
|
| Benešova Hora s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec Zaniklý subjekt: 18.4.2026 |
7.2.2022 18.4.2026 |
|
| DISTRACT DEVELOPMENT s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
19.8.2021 | |
| DISTRACT DEVELOPMENT s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
24.8.2021 15.2.2022 |
|
| Henrago athletic, z.s.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
18.5.2021 | |
| HENSTAV LB, a.s.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
13.6.2023 | |
| HENSTAV pozemní stavby s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
24.11.2022 | |
| HENSTAV s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
11.1.2014 | |
| HENSTAV s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
23.10.2009 | |
| HENSTAV s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
23.10.2009 11.1.2014 |
|
| HENSTAV s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
23.10.2009 11.1.2014 |
|
| KORESOSTAV s.r.o. v likvidaci
České Budějovice Zaniklý subjekt: 28.6.2012 |
22.10.2009 28.6.2012 |
|
| KORESOSTAV s.r.o. v likvidaci
České Budějovice Zaniklý subjekt: 28.6.2012 |
22.10.2009 28.6.2012 |
|
| KOWISO v.o.s.
Na čihadle 958/57, Dejvice, 160 00 Praha |
14.9.2009 19.11.2009 |
|
| Marienbad Immobilien s.r.o.
Na Šachtě 391, 330 21 Líně |
17.5.2022 21.11.2022 |
|
| Marienbad Immobilien s.r.o.
Na Šachtě 391, 330 21 Líně |
17.5.2022 21.11.2022 |
|
| Mateřská škola Loďka s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
27.2.2020 5.8.2021 |
|
| Mateřská škola Loďka s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
25.2.2020 4.8.2021 |
|
| Recyklace Sanace Bohemia s.r.o.
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.6.2023 |
22.6.2015 16.8.2018 |
|
| Recyklace Sanace Bohemia s.r.o.
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.6.2023 |
22.6.2015 16.8.2018 |
|
| Rusty Clinic s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
27.2.2020 5.8.2021 |
|
| Rusty Clinic s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
25.2.2020 4.8.2021 |
|
| Společenství vlastníků domu č.p. 85, k.ú. Domažlice, obec Domažlice
28. října 85, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice |
20.7.2026 | |
| Společenství vlastníků Na Čihadle 958, Praha 6
Na čihadle 958/57, Dejvice, 160 00 Praha |
6.12.2017 | |
| ŠUMAVA KING, a.s.
č.p. 31, 384 93 Kvilda |
31.7.2024 | |
| ŠUMAVA KING, a.s.
č.p. 31, 384 93 Kvilda |
19.12.2023 | |
| TRAY s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
7.11.2011 | |
| TRAY s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
31.12.2013 9.9.2025 |
|
| TRAY s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
16.1.2012 31.12.2013 |
|
| TRAY s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
7.11.2011 16.1.2012 |
|
| TRAY s.r.o.
Havlíčkova 482, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice |
7.11.2011 11.1.2014 |
|
| Výhledy Borský park I s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec Zaniklý subjekt: 18.4.2026 |
7.2.2022 18.4.2026 |
|
| WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
28. října 2283/5, Bolevec, 301 00 Plzeň |
14.9.2023 | |
| Westmore s.r.o.
V koutě 630, Senec, 330 08 Zruč-Senec |
25.2.2026 | |
| WISO Plzeň CZ v.o.s.
Na čihadle 958/57, Dejvice, 160 00 Praha |
12.10.2009 6.11.2009 |
|
| WISO Plzeň CZ v.o.s.
Na čihadle 958/57, Dejvice, 160 00 Praha |
12.10.2009 23.10.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
25.11.2008 |
Pavel Hendrich Domažlice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.8.2026 | |
| 25.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Westmore s.r.o.) |
| 9.9.2025 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (TRAY s.r.o. ) |
3. Pavel Hendrich, Děčín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hendrich & syn spol. s r.o.
Děčín XXVII-Březiny 201, 405 02 Děčín |
25.7.2014 | |
| Hendrich & syn spol. s r.o.
Děčín XXVII-Březiny 201, 405 02 Děčín |
10.2.2009 | |
| Hendrich & syn spol. s r.o.
Děčín XXVII-Březiny 201, 405 02 Děčín |
10.2.2009 25.7.2014 |
|
| Hendrich & syn spol. s r.o.
Děčín XXVII-Březiny 201, 405 02 Děčín |
10.2.2009 25.7.2014 |
|
| MX Junior Děčín, z.s.
Děčín XXVII-Březiny 201, 405 02 Děčín |
15.2.2020 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
25.8.1993 |
Pavel Hendrich Děčín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.2.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva MX Junior Děčín, z.s. |
| 25.7.2014 | Společník s vkladem Hendrich & syn spol. s r.o. |
| 25.7.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Hendrich & syn spol. s r.o., zmenil adresu. |
4. Pavel Hendrich, Nové Strašecí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Asociace pro využití tepelných čerpadel, z.s.
V lomech 2376/10a, Chodov, 149 00 Praha |
11.1.2022 | |
| Asociace pro využití tepelných čerpadel, z.s.
V lomech 2376/10a, Chodov, 149 00 Praha |
13.12.2016 13.6.2020 |
|
| COLSYS Nemovitostní s.r.o.
Buštěhradská 109, Dubí, 272 03 Kladno |
13.6.2021 10.4.2024 |
|
| Sieza Group s.r.o.
Buštěhradská 109, Dubí, 272 03 Kladno |
20.8.2019 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976
Žižkovo náměstí 975, 271 01 Nové Strašecí |
18.9.2025 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976
Žižkovo náměstí 975, 271 01 Nové Strašecí |
15.9.2020 18.9.2025 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976
Žižkovo náměstí 975, 271 01 Nové Strašecí |
5.5.2015 12.8.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976
Žižkovo náměstí 975, 271 01 Nové Strašecí |
5.5.2015 15.9.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976
Žižkovo náměstí 975, 271 01 Nové Strašecí |
19.11.2009 5.5.2015 |
Pavel Hendrich Nové Strašecí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976 |
| 5.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 975-976 (vymazáno) |
| 10.4.2024 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (COLSYS Nemovitostní s.r.o. ) |
5. Pavel Hendrich, Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ProjektEL s.r.o.
Masarykova 436, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
16.7.2022 | |
| ProjektEL s.r.o.
Masarykova 436, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
7.1.2009 | |
| ProjektEL s.r.o.
Masarykova 436, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
12.11.2013 16.7.2022 |
|
| ProjektEL s.r.o.
Masarykova 436, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
7.1.2009 14.11.2013 |
|
| ProjektEL s.r.o.
Masarykova 436, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
7.1.2009 12.11.2013 |
|
| ProjektEL s.r.o.
Masarykova 436, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
7.1.2009 16.7.2022 |
|
| Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy
Luční 900, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
27.6.2019 16.9.2021 |
|
| Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy
Luční 900, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
4.6.2014 4.6.2019 |
|
| Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy
Luční 900, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
4.6.2014 16.7.2022 |
|
| Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy
Luční 900, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
14.11.2013 26.1.2017 |
|
| Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy
Luční 900, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
6.1.2009 14.11.2013 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
29.1.2001 |
Pavel Hendrich Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.1.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy |
| 4.1.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy (vymazáno) |
| 4.1.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků čp. 900/III Klatovy (vymazáno) |
6. Pavel Hendrich, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Alpizen s.r.o.
Demlova 1651/13, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
11.5.2022 | |
| Alpizen s.r.o.
Demlova 1651/13, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
11.5.2022 | |
| FinnoCore s.r.o.
Demlova 1651/13, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
27.1.2022 | |
| FinnoCore s.r.o.
Demlova 1651/13, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
27.1.2022 19.7.2022 |
|
| Iteric.com s.r.o.
Demlova 1651/13, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
2.3.2021 | |
| Iteric.com s.r.o.
Demlova 1651/13, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
2.3.2021 14.7.2022 |
|
| Orchesty s.r.o.
Pražská třída 686/13, Kukleny, 500 04 Hradec Králové |
24.8.2025 | |
| Oscillator Labs s.r.o.
Šlechtitelů 813/21, Holice, 779 00 Olomouc |
12.9.2025 | |
| Společenství vlastníků domu č.p. 1385, ulice Za Valem, k.ú. Kunratice, Praha 4
Za valem 1385/11, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
13.5.2005 22.7.2006 |
Pavel Hendrich Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.9.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 500,-Kč, podíl: 10 % (Oscillator Labs s.r.o.) |
| 24.8.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 9 000,-Kč, podíl: 9 % (Orchesty s.r.o.) |
| 19.7.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Finnogo, s.r.o. ) |
7. Pavel Hendrich, okres Rokycany
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu č.p. 85, k.ú. Domažlice, obec Domažlice
28. října 85, Hořejší Předměstí, 344 01 Domažlice |
10.7.2026 20.7.2026 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
12.9.2001 |
8. Mgr. PAVEL HENDRICH LLM. , Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AuriApartments Blízká s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
30.1.2026 | |
| AuriApartments Blízká s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
30.5.2024 | |
| MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.
Čerpadlová 1034/2, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
4.2.2026 | |
| MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.
Čerpadlová 1034/2, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
2.11.2017 | |
| MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.
Čerpadlová 1034/2, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
30.1.2026 4.2.2026 |
|
| MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.
Čerpadlová 1034/2, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
2.11.2017 4.2.2026 |
|
| omnia vanitas s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
30.1.2026 | |
| omnia vanitas s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
10.1.2019 | |
| Rezidence T.G.M. s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
30.1.2026 | |
| Rezidence T.G.M. s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
18.7.2019 |
Mgr. PAVEL HENDRICH LLM. Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.2.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč, podíl: 100 % (MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.) |
| 4.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (auri fames s.r.o.) |
| 4.2.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o. ) |
9. Pavel Hendrich, okres Tachov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Silniční nákladní doprava Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod Ostatní finanční činnosti |
14.1.1991 |
10. Pavel Hendrich, okres Opava
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba chemických látek a chemických přípravků Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Velkoobchod a maloobchod |
4.4.2024 |
11. Mgr. Pavel Hendrich, LL.M., advokátní kancelář, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Právní činnosti |
1.11.2008 |
12. Mgr. PAVEL HENDRICH LLM. , Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AuriApartments Blízká s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
30.5.2024 30.1.2026 |
|
| AuriApartments Blízká s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
30.5.2024 30.1.2026 |
|
| MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.
Čerpadlová 1034/2, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
2.11.2017 30.1.2026 |
|
| MODERNÍ BYTY PRAHA s.r.o.
Čerpadlová 1034/2, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
2.11.2017 30.1.2026 |
|
| omnia vanitas s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
10.1.2019 30.1.2026 |
|
| omnia vanitas s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
10.1.2019 30.1.2026 |
|
| PIANETTE a.s.
Vinohradská 86/111, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
11.7.2011 1.7.2014 |
|
| Rezidence T.G.M. s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
18.7.2019 30.1.2026 |
|
| Rezidence T.G.M. s.r.o.
Tupolevova 713, Letňany, 199 00 Praha |
18.7.2019 30.1.2026 |
|
| SMH servisní s.r.o. v likvidaci
Rubešova 162/8, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.12.2018 |
5.5.2017 12.12.2018 |
|
| SMH servisní s.r.o. v likvidaci
Rubešova 162/8, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.12.2018 |
1.1.2011 5.5.2017 |
|
| SMH servisní s.r.o. v likvidaci
Rubešova 162/8, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 12.12.2018 |
1.1.2011 31.8.2011 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Hendrich"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Hendrich – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Hendrich?
Jméno Pavel Hendrich je uvedeno v 40 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Hendrich je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 9 osoby jménem Pavel Hendrich.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod