Pavel Hasalík - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Hasalik v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Hasalik bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Pavel Hasalík - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Hasalík
okres Nový Jičín |
Firmy: ASOMPO, a.s. |
| 2. |
Pavel Hasalík
Ostrava |
Živnost a firmy: HB ELMAT spol. s.r.o.v likvidaci | HK REVELMONT s.r.o. | INEL System s.r.o. |
| 3. |
Pavel Hasalík
Olomouc |
Živnost |
| 4. |
Pavel Hasalík
okres Vsetín |
Živnost |
| 5. |
Pavel Hasalík
Nový Jičín |
Firmy: JEDNOTA, spotřební družstvo v Novém Jičíně |
Detaily Pavel Hasalík - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Hasalík, okres Nový Jičín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
24.5.2024 | |
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
29.5.2020 24.5.2024 |
|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
26.5.2016 26.5.2020 |
|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
31.5.2012 6.8.2014 |
|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
31.5.2012 26.5.2016 |
|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
6.6.2008 31.5.2012 |
|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
21.6.2002 21.9.2006 |
|
| ASOMPO, a.s.
č.p. 194, 742 72 Životice u Nového Jičína |
30.1.2001 30.4.2002 |
Pavel Hasalík okres Nový Jičín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.7.2024 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady ASOMPO, a.s. |
| 3.7.2024 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady ASOMPO, a.s. |
| 25.6.2020 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady ASOMPO, a.s. |
2. Pavel Hasalík, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HB ELMAT spol. s.r.o.v likvidaci
Těšínská 1180, Poruba, 735 14 Orlová Zaniklý subjekt: 29.5.2019 |
3.5.2004 25.8.2005 |
|
| HB ELMAT spol. s.r.o.v likvidaci
Těšínská 1180, Poruba, 735 14 Orlová Zaniklý subjekt: 29.5.2019 |
3.5.2004 15.8.2005 |
|
| HK REVELMONT s.r.o.
Antonína Poledníka 5/3, Dubina, 700 30 Ostrava |
23.3.2017 23.5.2024 |
|
| HK REVELMONT s.r.o.
Antonína Poledníka 5/3, Dubina, 700 30 Ostrava |
23.3.2017 24.5.2024 |
|
| INEL System s.r.o.
č.p. 169, 742 56 Sedlnice |
27.4.2012 17.12.2014 |
|
| INEL System s.r.o.
č.p. 169, 742 56 Sedlnice |
27.4.2012 29.12.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
22.7.1996 |
3. Pavel Hasalík, Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Instalace průmyslových strojů a zařízení Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
3.4.1995 |
4. Pavel Hasalík, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
12.6.1996 |
5. Pavel Hasalík, Nový Jičín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JEDNOTA, spotřební družstvo v Novém Jičíně
Smetanovy sady 801/3, 741 01 Nový Jičín Zaniklý subjekt: 1.1.2014 |
28.2.1990 18.6.1996 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Hasalík"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Hasalík – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Hasalík?
Jméno Pavel Hasalík je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Hasalík je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Pavel Hasalík.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod