Pavlína Klusáčková - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavlina Klusackova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 20 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Pavlina Klusackova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Pavlína Klusáčková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavlína Klusáčková
Žďár nad Sázavou |
Firmy:
AUTOCENTRUM ŽĎÁR s.r.o. |
AUTOŠKOLA VYSOČINA s.r.o. |
Exposure Group a.s. |
... Celkem záznam u 8 firem. |
| 2. |
MUDr. Pavlína Klusáčková Ph.D.
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
Detaily Pavlína Klusáčková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavlína Klusáčková, Žďár nad Sázavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AUTOCENTRUM ŽĎÁR s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
18.10.2018 | |
| AUTOCENTRUM ŽĎÁR s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.10.2013 18.10.2018 |
|
| AUTOCENTRUM ŽĎÁR s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
12.7.2011 23.10.2013 |
|
| AUTOŠKOLA VYSOČINA s.r.o.
Brněnská 131/37, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 Žďár nad Sázavou Zaniklý subjekt: 1.1.2024 |
27.8.2012 27.8.2012 |
|
| AUTOŠKOLA VYSOČINA s.r.o.
Brněnská 131/37, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 Žďár nad Sázavou Zaniklý subjekt: 1.1.2024 |
19.1.2010 27.8.2012 |
|
| Exposure Group a.s.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
29.7.2020 | |
| Exposure Group a.s.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
17.3.2017 | |
| Exposure Group a.s.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
17.3.2017 18.10.2018 |
|
| Exposure Group a.s.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
26.6.2014 17.3.2017 |
|
| GORIVO s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
18.10.2018 | |
| GORIVO s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
12.11.2015 18.10.2018 |
|
| GORIVO s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
11.5.2015 12.11.2015 |
|
| GORIVO s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
22.4.2015 9.6.2015 |
|
| LEDOPA GROUP s.r.o., v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
21.7.2020 | |
| LEDOPA GROUP s.r.o., v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.10.2013 26.5.2015 |
|
| LEDOPA GROUP s.r.o., v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
13.7.2011 23.10.2013 |
|
| LEDOPA OIL s.r.o. v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.10.2013 26.5.2015 |
|
| LEDOPA OIL s.r.o. v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.9.2011 26.5.2015 |
|
| LEDOPA OIL s.r.o. v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.9.2011 23.10.2013 |
|
| LEDOPA OIL s.r.o. v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.9.2011 23.10.2013 |
|
| LEDOPA s.r.o., v likvidaci
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
21.10.2013 26.5.2015 |
|
| SWISS RESTAURANT s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
18.10.2018 | |
| SWISS RESTAURANT s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
24.6.2010 | |
| SWISS RESTAURANT s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
23.10.2013 18.10.2018 |
|
| SWISS RESTAURANT s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
24.6.2010 18.10.2018 |
|
| SWISS RESTAURANT s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
24.6.2010 23.10.2013 |
|
| SWISS RESTAURANT s.r.o.
Žďárská 353, 592 14 Nové Veselí |
24.6.2010 23.10.2013 |
Pavlína Klusáčková Žďár nad Sázavou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.7.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (LEDOPA GROUP s.r.o.) |
| 29.7.2020 | Akcionář Exposure Group a.s. |
| 18.10.2018 | Společník s vkladem GORIVO s.r.o. |
2. MUDr. Pavlína Klusáčková Ph.D., okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Specializovaná ambulantní zdravotní péče Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní vzdělávání Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
14.6.2017 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavlína Klusáčková"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavlína Klusáčková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavlína Klusáčková?
Jméno Pavlína Klusáčková je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavlína Klusáčková je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Pavlína Klusáčková.
