Langová Jana - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jana Langova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 12 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 16 existujících společnostech a má celkem 12 aktuálních záznamů a celkem 39 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Jana Langova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 10 různých osob.
Langová Jana - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jana Langová
okres Chomutov |
Firmy: L a M veřejná obchodní společnost |
| 2. |
Jana Langová
Mnichovo Hradiště |
Živnost a firmy: LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o. |
| 3. |
Jana Langová
Brno |
Živnost a firmy: ASEKON DEVELOPMENT a.s., v likvidaci | ASEKON Reality a.s., v likvidaci |
| 4. |
Jana Langová
Praha |
Firmy: BYTOVÉ DRUŽSTVO KOLBENOVA 37/4 |
| 5. |
Jana Langová
Praha |
Živnost a firmy: Charlese de Gaulla 8/531 spol. s r.o. v likvidaci | Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2356 a 2357, Podvinný mlýn |
| 6. |
Jana Langová
Tachov |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům čp. 1460 v Tachově |
| 7. |
Jana Langová
Praha |
Živnost a firmy: Bytové družstvo 889 Košíře |
| 8. |
Jana Langová
okres Brno-venkov |
Firmy: FE-BESTA, spol. s r.o. | NH-ŠEKR, spol. s r.o. |
| 9. |
Jana Langová
okres Česká Lípa |
Firmy: Makadam club s.r.o. |
| 10. |
Jana Langová
okres Ústí nad Orlicí |
Firmy: SportSegment s.r.o. v likvidaci |
| 11. |
Jana Langová
Kladno |
Firmy: Společenství vlastníků Vašíčkova 3024-3025 Kladno |
| 12. |
Jana Langová
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
Firmy: Spolek zahrádkářů Popovice, z. s. |
| 13. |
Jana Langová
okres Znojmo |
Živnost |
| 14. |
Jana Langová
okres Louny |
Živnost |
| 15. |
Jana Langová
Sokolov |
Živnost |
| 16. |
Ing. Jana Langová
Louny |
Živnost |
| 17. |
Mgr. Jana Langová
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 18. |
Jana Langová
okres Svitavy |
Živnost |
| 19. |
Jana Langová Nachlingerová
České Budějovice |
Živnost |
| 20. |
Ing. Jana Langová
Praha |
Živnost |
| 21. |
JANA LANGOVÁ
Volyně |
Podnikatel fyz. osoba |
| 22. |
Jana Langová
okres Plzeň-město |
Živnost |
| 23. |
Jana Langová
Brno |
Firmy: ASEKON DEVELOPMENT a.s., v likvidaci | ASEKON Reality a.s., v likvidaci |
| 24. |
Jana Langová
Plzeň |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům v Plzni, Waltrova 934/5, 935/7 |
| 25. |
Jana Langová
Vodňany |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1232, Palackého ulice, Vodňany |
| 26. |
Jana Langová
Stříbro |
Firmy: Společenství vlastníků Třešňová 1289 - 1290 |
| 27. |
Jana Langová
Plzeň |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Plzeň - Radčice |
| 28. |
Langová Jana
Mnichovo Hradiště |
Firmy: LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o. |
Detaily Langová Jana - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jana Langová, okres Chomutov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
5.3.2013 | |
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
1.4.1993 | |
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
5.3.2013 7.11.2014 |
|
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
30.6.2011 5.3.2013 |
|
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
30.6.2011 5.3.2013 |
|
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
1.4.1993 30.6.2011 |
|
| L a M veřejná obchodní společnost
Svahová 1, 431 21 Boleboř |
1.4.1993 30.6.2011 |
Jana Langová okres Chomutov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.11.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (L a M veřejná obchodní společnost) |
| 7.11.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (L a M veřejná obchodní společnost ) |
| 5.3.2013 | Společník s vkladem L a M veřejná obchodní společnost |
2. Jana Langová, Mnichovo Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o.
Příčná 546, 295 01 Mnichovo Hradiště |
19.7.2000 | |
| LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o.
Příčná 546, 295 01 Mnichovo Hradiště |
31.12.1996 19.7.2000 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
23.10.2000 |
Jana Langová Mnichovo Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.7.2000 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 26 000,-Kč (LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o.) |
| 19.7.2000 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o. ) |
| 31.12.1996 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 26 000,-Kč (LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o.) |
3. Jana Langová, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASEKON DEVELOPMENT a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 10.1.2017 |
30.7.2014 10.1.2017 |
|
| ASEKON DEVELOPMENT a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 10.1.2017 |
4.4.2007 4.7.2012 |
|
| ASEKON Reality a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 18.1.2017 |
30.7.2014 18.1.2017 |
|
| ASEKON Reality a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 18.1.2017 |
30.7.2014 23.10.2015 |
|
| ASEKON Reality a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 18.1.2017 |
4.4.2007 4.7.2012 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
6.12.1999
Zaniklý subjekt: 24.4.2024 |
4. Jana Langová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BYTOVÉ DRUŽSTVO KOLBENOVA 37/4
Kolbenova 37/4, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
2.4.2009 | |
| BYTOVÉ DRUŽSTVO KOLBENOVA 37/4
Kolbenova 37/4, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
2.4.2009 27.7.2021 |
Jana Langová Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.7.2021 | Člen statutárního orgánu Družstvo Kolbenova 37/4 |
| 27.7.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Družstvo Kolbenova 37/4 |
5. Jana Langová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Charlese de Gaulla 8/531 spol. s r.o. v likvidaci
Charlese de Gaulla 531/8, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 5.8.2016 |
30.11.2002 12.8.2004 |
|
| Charlese de Gaulla 8/531 spol. s r.o. v likvidaci
Charlese de Gaulla 531/8, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 5.8.2016 |
26.2.2002 30.9.2004 |
|
| Charlese de Gaulla 8/531 spol. s r.o. v likvidaci
Charlese de Gaulla 531/8, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 5.8.2016 |
14.12.1995 30.11.2002 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2356 a 2357, Podvinný mlýn
Praha 9, Podvinný mlýn 2357, PSČ 19000 |
25.10.2006 31.7.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
3.11.1990
Zaniklý subjekt: 7.8.2024 |
6. Jana Langová, Tachov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1460 v Tachově
Bělojarská 1460, 347 01 Tachov |
16.6.2021 | |
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1460 v Tachově
Bělojarská 1460, 347 01 Tachov |
18.4.2016 18.4.2021 |
|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1460 v Tachově
Bělojarská 1460, 347 01 Tachov |
16.4.2011 16.4.2016 |
Jana Langová Tachov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.7.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům čp. 1460 v Tachově |
| 15.7.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům čp. 1460 v Tachově (vymazáno) |
| 8.6.2016 | Člen statutárního orgánu Společenství pro dům čp. 1460 v Tachově |
7. Jana Langová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo 889 Košíře
náměstí Josefa Machka 889/14, Košíře, 158 00 Praha |
18.6.2019 22.12.2023 |
|
| Bytové družstvo 889 Košíře
náměstí Josefa Machka 889/14, Košíře, 158 00 Praha |
18.6.2019 18.6.2024 |
|
| Bytové družstvo 889 Košíře
náměstí Josefa Machka 889/14, Košíře, 158 00 Praha |
28.6.2015 18.6.2019 |
|
| Bytové družstvo 889 Košíře
náměstí Josefa Machka 889/14, Košíře, 158 00 Praha |
9.6.1997 20.12.1999 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
28.9.1992
Zaniklý subjekt: 6.3.2023 |
8. Jana Langová, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FE-BESTA, spol. s r.o.
Sportovní č.ev. 90, 691 23 Pohořelice |
10.10.2016 5.2.2026 |
|
| FE-BESTA, spol. s r.o.
Sportovní č.ev. 90, 691 23 Pohořelice |
27.2.2002 10.10.2016 |
|
| FE-BESTA, spol. s r.o.
Sportovní č.ev. 90, 691 23 Pohořelice |
2.7.1996 2.2.2026 |
|
| FE-BESTA, spol. s r.o.
Sportovní č.ev. 90, 691 23 Pohořelice |
2.7.1996 27.2.2002 |
|
| FE-BESTA, spol. s r.o.
Sportovní č.ev. 90, 691 23 Pohořelice |
2.7.1996 10.10.2016 |
|
| FE-BESTA, spol. s r.o.
Sportovní č.ev. 90, 691 23 Pohořelice |
2.7.1996 27.2.2002 |
|
| NH-ŠEKR, spol. s r.o.
Bratislavská 587/16, 693 01 Hustopeče |
30.12.2025 | |
| NH-ŠEKR, spol. s r.o.
Bratislavská 587/16, 693 01 Hustopeče |
30.11.2025 |
Jana Langová okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.2.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (FE-BESTA, spol. s r.o. ) |
| 5.2.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel FE-BESTA, spol. s r.o. . |
| 30.12.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (NH-ŠEKR, spol. s r.o.) |
9. Jana Langová, okres Česká Lípa
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Makadam club s.r.o.
č.p. 198, 471 26 Dubnice |
22.5.2017 | |
| Makadam club s.r.o.
č.p. 198, 471 26 Dubnice |
22.5.2017 |
Jana Langová okres Česká Lípa - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.5.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Makadam club s.r.o.) |
| 22.5.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1,-Kč, podíl: 100 % (Makadam club s.r.o.) |
10. Jana Langová, okres Ústí nad Orlicí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SportSegment s.r.o. v likvidaci
Holečkova 789/49, Smíchov, 150 00 Praha |
14.12.2021 |
Jana Langová okres Ústí nad Orlicí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.12.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (SportSegment s.r.o.) |
11. Jana Langová, Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Vašíčkova 3024-3025 Kladno
Vašíčkova 3024, 272 04 Kladno |
18.12.2022 |
Jana Langová Kladno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.3.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Vašíčkova 3024-3025 Kladno |
12. Jana Langová, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Spolek zahrádkářů Popovice, z. s.
Kaštanová 1479, Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav |
10.3.2026 |
Jana Langová Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Spolek zahrádkářů Popovice, z. s. |
13. Jana Langová, okres Znojmo
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. Velkoobchod a maloobchod |
22.7.2019 |
14. Jana Langová, okres Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
30.8.2023 |
15. Jana Langová, Sokolov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní technické zkoušky a analýzy Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu |
2.12.1991 |
16. Ing. Jana Langová, Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní vzdělávání |
26.4.1995 |
17. Mgr. Jana Langová, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Výzkum a vývoj Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Činnosti cestovních agentur Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění |
21.1.2002 |
18. Jana Langová, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti |
13.8.2002 |
19. Jana Langová Nachlingerová, České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti Velkoobchod a maloobchod |
12.4.2010 |
20. Ing. Jana Langová, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Překladatelské a tlumočnické činnosti Činnosti v oblasti protipožární ochrany Ostatní vzdělávání Sportovní činnosti |
22.9.2010 |
21. JANA LANGOVÁ, Volyně
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Ostatní vzdělávání Pomocné činnosti související s pojišťovnictvím a penzijním financováním |
23.2.2011 |
22. Jana Langová, okres Plzeň-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Univerzální administrativní činnosti |
16.1.2012 |
23. Jana Langová, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASEKON DEVELOPMENT a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 10.1.2017 |
4.4.2007 4.7.2012 |
|
| ASEKON Reality a.s., v likvidaci
Křižíkova 2960/72, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 18.1.2017 |
4.4.2007 4.7.2012 |
24. Jana Langová, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům v Plzni, Waltrova 934/5, 935/7
Waltrova 934/5, Skvrňany, 318 00 Plzeň |
14.11.2009 3.6.2014 |
25. Jana Langová, Vodňany
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1232, Palackého ulice, Vodňany
Palackého 1232, Vodňany II, 389 01 Vodňany |
21.6.2012 20.6.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1232, Palackého ulice, Vodňany
Palackého 1232, Vodňany II, 389 01 Vodňany |
20.6.2007 19.6.2012 |
26. Jana Langová, Stříbro
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Třešňová 1289 - 1290
Třešňová 1289, 349 01 Stříbro |
20.4.2017 5.2.2019 |
|
| Společenství vlastníků Třešňová 1289 - 1290
Třešňová 1289, 349 01 Stříbro |
20.4.2017 15.5.2019 |
27. Jana Langová, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Plzeň - Radčice
Kralovická 1462/65, Bolevec, 323 00 Plzeň |
12.4.2014 25.10.2023 |
|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Plzeň - Radčice
Kralovická 1462/65, Bolevec, 323 00 Plzeň |
12.4.2014 28.6.2017 |
|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Plzeň - Radčice
Kralovická 1462/65, Bolevec, 323 00 Plzeň |
12.4.2014 12.4.2019 |
28. Langová Jana, Mnichovo Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| LANG MNICHOVO HRADIŠTĚ spol. s r.o.
Příčná 546, 295 01 Mnichovo Hradiště |
11.3.1992 31.12.1996 |
Souhrnné informace ke jménu "Langová Jana"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Langová Jana – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Langová Jana?
Jméno Langová Jana je uvedeno v 16 společnostech.
Kolik osob se jménem Langová Jana je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 18 osoby jménem Langová Jana.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci