Dana Ticháčková - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Dana Tichackova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Dana Tichackova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Dana Ticháčková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Dana Ticháčková
Plzeň |
Firmy: Učitelská platforma, z.s. |
| 2. |
DANA TICHÁČKOVÁ
okres Jičín |
Podnikatel fyz. osoba |
| 3. |
Dana Ticháčková
Prostějov |
Firmy: Společenství vlastníků Okružní 119, 121, 123 Prostějov |
Detaily Dana Ticháčková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Dana Ticháčková, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Učitelská platforma, z.s.
Husníkova 2087/24, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
4.10.2025 |
Dana Ticháčková Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Učitelská platforma, z.s. |
2. DANA TICHÁČKOVÁ, okres Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti |
26.10.1993 |
3. Dana Ticháčková, Prostějov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Okružní 119, 121, 123 Prostějov
Okružní 1445/121, 796 01 Prostějov |
30.8.2006 4.2.2010 |
Souhrnné informace ke jménu "Dana Ticháčková"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Dana Ticháčková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Dana Ticháčková?
Jméno Dana Ticháčková je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Dana Ticháčková je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Dana Ticháčková.
