Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace - obchodní rejstřík, úplný výpis

NÁZEV: Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace - logo
IČO:00360571
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  cg7k6ua
ADRESA: Palackého 86, 430 01 Chomutov
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Palackého 86 Chomutov 43001

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  předměty podnikání

Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace – obchodní rejstřík, úplný výpis

Datum vzniku a zápisu
1. červenec 1973 
 
Spisová značka
Pr 475/KSUL Krajský soud v Ústí nad Labem
zapsáno 30. leden 2004 
Obchodní firma
Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace
zapsáno 30. leden 2004 
Sídlo
Palackého 86, 430 01 Chomutov
zapsáno 30. leden 2004 
vymazáno 4. listopad 2016 
Palackého 86, 430 01 Chomutov
zapsáno 4. listopad 2016 
Identifikační číslo
00360571 
 
Právní forma
Příspěvková organizace 
 
Předmět činnosti
hlavní předmět činnosti příspěvkové organizace: 1. shromažďovat, doplňovat, rozšiřovat a trvale uchovávat sbírky v oblasti hmotných dokladů vývoje v oblasti společenských a přírodních věd. tvořit sbírku na základě vědeckého poznání a vlastní koncepce sbírkotvorné činnosti.
zapsáno 30. leden 2004 
vymazáno 4. březen 2006 
2. spravovat historický knižní fond (sbírkový) a veřejnou odbornou muzejní knihovnu, která zajišťuje veřejné knihovnické služby.
zapsáno 30. leden 2004 
3. ke sbírkovým předmětům pořizovat odbornou dokumentaci písemnou, případně obrazovou a zvukovou. sbírkové předměty odborně spravovat a zpracovávat a vytěžovat z nich poznatky o vývoji přírody a společnosti. tyto předměty, jejich napodobeniny, odbornou dokumentaci k nim a poznatky získané jejich odborným zpracováním prezentovat hlavně prostřednictvím stálých expozic, krátkodobých výstav, vlastní publikační a přednáškovou činností v české republice i v zahraničí, a dalšími kulturně výchovnými aktivitami, které jsou určeny nejširší veřejnosti, se zaměřením zejména na děti a mládež, seniory a handicapované občany.
zapsáno 30. leden 2004 
4. provádět vědecký výzkum v oblasti společenských a přírodních věd za účelem poznání spádové oblasti a prostředí pro získávání sbírkových předmětů.
zapsáno 30. leden 2004 
5. zapůjčovat sbírkové předměty do expozic a na výstavy, pořádané také jinými subjekty v české republice i v zahraničí nebo za účelem jejich vědeckého zkoumání, preparování, konzervování a restaurování, a to za předpokladu, že bude zajištěna jejich bezpečnost a ochrana ve smyslu zákona č. 122/2000 sb., a umožňovat studium svých sbírek badatelům za podmínek stanovených tímto zákonem a badatelským řádem, který organizace sama vydá.
zapsáno 30. leden 2004 
6. vydávat a veřejně šířit periodické a neperiodické publikace k tématu odborné činnosti.
zapsáno 30. leden 2004 
7. pořádat samostatně nebo ve spolupráci s jinými právnickými či fyzickými osobami odborné konference, sympozia a semináře, vztahující se k předmětu činnosti, a výstavy vypůjčených předmětů kulturní hodnoty.
zapsáno 30. leden 2004 
8. pořádat kulturní a vzdělávací programy, vyplývající z předmětu činnosti (hudební, literární, filmové a multimediální). provádět přednáškovou a vzdělávací činnost.
zapsáno 30. leden 2004 
9. vstupovat do profesních sdružení za účelem koordinace odborné činnosti.
zapsáno 30. leden 2004 
10. ve spolupráci s archeologickým ústavem akademie věd čr na úseku archeologických výzkumů a nálezů na území vymezeném dohodou s akademií věd čr: a) na základě pověření ministerstva kultury čr a akademie věd čr provádět dle zákona č. 20/1987 sb., o státní památkové péči, archeologické výzkumy a archeologický dohled na lokalitách, postižených terénními zásahy, b) podílet se na koordinaci výzkumů a péče o movité archeologické nálezy, c) poskytovat odborně metodickou pomoc orgánům veřejné správy.
zapsáno 30. leden 2004 
11. spolupracovat v oboru své činnosti s tuzemskými a zahraničními partnery.
zapsáno 30. leden 2004 
12. vykonávat činnosti vyplývající z předmětu činnosti a ve vztahu k zajištění provozu veřejně přístupných prostor. umožňovat za úplatu návštěvy expozic, výstav a jiných kulturních akcí. vybírat poplatky z fotografování, filmování a videozáznamů, pořizování kopií dokumentů, poskytování fotografií, negativů a ektachromů. prodávat katalogy, upomínkové předměty a další zboží propagující předmět činnosti, kopie, repliky a další rozmnoženiny sbírkových předmětů, výrobky z ušlechtilých materiálů s odpovídající uměleckou úrovní, nosiče audio a videozáznamů. pronajímat dočasně nevyužívané prostory v objektech, k nimž vykonává právo hospodaření, pokud to není v rozporu s jejím kulturním posláním. poskytovat reklamní služby při zpřístupňování svých sbírek. zpracovávat odborné posudky, rešerše a expertízy a dále poskytovat informační služby související s předmětem činnosti.
zapsáno 30. leden 2004 
13. ve smyslu přílohy č. 5 vyhlášky ministerstva kultury čr č. 275/2000 sb., kterou se provádí zákon č. 122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a změně některých dalších zákonů, poskytovat odbornou pomoc a služby vlastníkům sbírek muzejní povahy.
zapsáno 30. leden 2004 
vymazáno 4. březen 2006 
14. sbírky a sbírkové předměty jsou hmotným majetkem, s nímž organizace hospodaří podle zvláštních předpisů.
zapsáno 30. leden 2004 
hlavní předmět činnosti příspěvkové organizace: 1. shromažďovat, doplňovat, rozšiřovat a trvale uchovávat sbírky v oblasti hmotných dokladů vývoje v oblasti společenských a přírodních věd, zejména z oblasti severozápadních čech. tvořit sbírku na základě vědeckého poznání a vlastní koncepce sbírkotvorné činnosti.
zapsáno 4. březen 2006 
13. plní povinnosti, vyplývající z ustanovení zákona č. 122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. poskytuje standardizované služby podle zákona č. 483/2004 sb., ze dne 29.července 2004, kterým se mění zákon č. 122/2000 sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění zákona č. 186/2004 sb.
zapsáno 4. březen 2006 

Statutární orgán

Ředitel
Ing. Stanislav Děd
okres Chomutov
Den vzniku funkce: 4. duben 2001
zapsáno 30. leden 2004 
vymazáno 4. listopad 2016 
Ředitel
Ing. Stanislav Děd
Chomutov
Den vzniku funkce: 4. duben 2001
Den zániku funkce: 30. září 2017
zapsáno 4. listopad 2016 
vymazáno 9. listopad 2017 
Ředitel
Mgr. MARKÉTA PRONTEKEROVÁ
Chomutov
Den vzniku funkce: 1. říjen 2017
zapsáno 9. listopad 2017 

Způsob jednání
Ředitel jedná jménem příspěvkové organizace samostatně. Podepisování za příspěvkovou organizaci se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu organizace (lze nahradit razítkem), jménu a funkci připojí ředitel svůj podpis.
zapsáno 30. leden 2004 
Zřizovatel
Ústecký kraj IČO: 70892156
Velká Hradební 3118/48, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem
zapsáno 4. listopad 2016 

Úplný výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík

Tato stránka obsahuje úplný výpis údajů firmy Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 16. ledna 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 00360571 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00360571 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.


Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Oblastní muzeum v Chomutově, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz
Obchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V