TIC BRNO, příspěvková organizace , Brno IČO 00101460 - Obchodní rejstřík firem

NÁZEV: TIC BRNO, příspěvková organizace TIC BRNO, příspěvková organizace - logo
IČO:00101460
FORMA:Příspěvková organizace
SCHRÁNKA:  3h6kgw4
DIČ (DPH): CZ00101460, Detail plátce DPH
ADRESA: Radnická 365/2, Brno-město, 602 00 Brno
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Radnická 365 Brno 60200

Kontakty TIC BRNO, příspěvková organizace

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:542 427 111  - spojovatelka
EMAIL:tic@ticbrno.cz
WWW:www.ticbrno.cz

Poslední změny

a události TIC BRNO, příspěvková organizace

9.5.2023     Nabídky práce: TIC BRNO, příspěvková organizace inzeruje jednu aktivní pracovní pozici
4.7.2017     Změna názvu z Turistické informační centrum města Brna, příspěvková organizace na TIC BRNO, příspěvková organizace
20.4.2017     Zapsán člen představenstva Statutární město Brno, IČO: 44992785
20.4.2017     Zapsána činnost: podílí se na činnosti destinačního managementu v rámci turistické oblasti brno a okolí. ...
20.4.2017     Zapsána činnost: provozuje filmovou kancelář, která v rámci brna a jeho okolí shromažďuje a zprostředkovává filmařům či zájemcům o natáčení relevantní kontakty, ...
21.11.2016     Změna sídla z Radnická 2, 658 78 Brno na Radnická 365/2, Brno-město, 602 00 Brno
6.5.2015     Zapsán člen představenstva Mgr. et Mgr. JANA TICHÁ JANULÍKOVÁ

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  sbírka listin (45)

TIC BRNO, příspěvková organizace – obchodní rejstřík, aktuální výpis

Datum vzniku a zápisu
1. červenec 1973 
Spisová značka
Pr 18/KSBR Krajský soud v Brně
Obchodní firma
TIC BRNO, příspěvková organizace
Sídlo
Radnická 365/2, Brno-město, 602 00 Brno
Identifikační číslo
00101460 
Právní forma
Příspěvková organizace 
Předmět činnosti
vykonává činnosti rozvíjející cestovní ruch a realizuje aktivity definované aktuálními koncepčními dokumenty pro oblast cestovního ruchu.
vytváří a provozuje síť turistických informačních center ve městě brně a spravuje turistickou trasu městem brnem (směrníky a turistické informační panely v centru brna a jeho nejbližším okolí).
poskytuje všeobecné informace o turistické oblasti brno a okolí fyzickým a právnickým osobám.
pomáhá fyzickým a právnickým osobám v orientaci a při zjišťování potřebných služeb (ubytování, rezervace, vstupenky, průvodcovské služby apod.) a vytváří produkty cestovního ruchu.
provozuje části brněnského podzemí určené pro turistické a společensko kulturní využití a průvodcovskou činnost v těchto prostorách, včetně kvalifikační přípravy a doškolování průvodců pro brněnské podzemí.
zajišťuje propagaci statutárního města brna v tiskovinách, publikacích a prostřednictvím elektronických médií.
zajišťuje zastoupení statutárního města brna v regionálních a nadregionálních subjektech působících v oblasti cestovního ruchu a spolupracuje se všemi relevantními subjekty v této oblasti.
zajišťuje ve spolupráci se statutárním městem brnem prezentaci města brna na veletrzích cestovního ruchu v tuzemsku i v zahraničí.
pořádá a organizuje kulturní, výchovné, společenské, vzdělávací a jiné akce pro nejširší brněnskou i mimobrněnskou veřejnost s důrazem na akce napomáhající rozvoji cestovního ruchu.
pořádá a organizuje místní, regionální a mezinárodní festivaly, přehlídky a soutěže v oblasti zájmových i profesionálních aktivit z nejrůznějších uměleckých oborů.
pořádá audiovizuální představení.
provozuje kina včetně pořádání filmových přehlídek a festivalů.
poskytuje zprostředkovatelské služby v oblasti kultury za účelem zajišťování kulturních představení v tuzemsku i v zahraničí, s cílem prezentace české umělecké tvorby v zahraničí a zahraniční tvorby v tuzemsku, s důrazem na kulturní výměny mezi partnerskými městy.
organizuje a pořádá výstavy v tuzemsku i v zahraničí.
zabezpečuje reklamní činnosti a marketing k naplnění účelu a předmětu činnsti příspěvkové organizace, včetně pořizování, vydávání, rozšiřování a prodeje propagačních materiálů a propagačních předmětů všech druhů týkajících se statutárního města brna a pro jeho potřeby, akcí a činností zajišťovaných příspěvkovou organizací, ostatními příspěvkovými organizacemi zřízenými statutárním městem brnem, akcí pořádaných či dotovaných statutárním městem brnem nebo pořádaých pod záštitou představitelů statutárního města brna.
vydává, rozšiřuje a prodává periodický tisk, neperiodické publikace a jiné tiskoviny, dále vyrábí, rozšiřuje a prodává zvukové a zvukově obrazové záznamy na všech druzích nosičů týkající se statutárního města brna a pro jeho potřebu, akcí a činností zajišťovaných příspěvkovou organizací, ostatními příspěvvkovými organizacemi zřízenými statutárním městem brnem, akcí pořádaných či dotovaných statutárním městem brnem nebo pořádaných pod záštitou představitelů statutárního města brna.
realizuje prodej a předprodej vstupenek pro akce zajišťované příspěvkovou organizací, případně i ostatními příspěvkovými organizacemi zřízenými statutárním městem brnem a akce pořádané statutárním městem brnem.
zajišťuje turistickou dopravu ve městě brně.
podílí se na činnosti destinačního managementu v rámci turistické oblasti brno a okolí.
provozuje filmovou kancelář, která v rámci brna a jeho okolí shromažďuje a zprostředkovává filmařům či zájemcům o natáčení relevantní kontakty, vytváří a spravuje databázi vhodných filmových lokací a souvisejících kontaktů, mapuje koprodukční možnosti, zapojuje se do tvorby městské, resp. regionální strategie podpory audiovizuálního průmyslu, sleduje možnosti financování filmové produkce, spolupracuje na propagaci úspěšných lokálních filmových projektů, spolupracuje s českými i zahraničními institucemi působícími v oblasti audiovizuálního průmyslu, spolupracuje a zapojuje se v rámci filmových a jiných relevantních událostí.

Statutární orgán

Ředitelka
Mgr. et Mgr. JANA TICHÁ JANULÍKOVÁ
okres Břeclav
Den vzniku funkce: 1. duben 2015

Způsob jednání
Statutárním orgánem příspěvkové organizace je ředitel. Ředitel zastupuje příspěvkovou organizaci navenek a řídí její činnost v souladu s právními předpisy a v rámci oprávnění daných zřizovací listinou, jedná jejím jménem.
Zřizovatel
Statutární město Brno IČO: 44992785
Dominikánské náměstí 196/1, Brno-město, 602 00 Brno

Sbírka listin, nejnovější listiny

Číslo listinyTyp listiny Vznik listiny Založeno do SL Stránek
Pr 18/SL45/KSBR zakladatelské dokumenty 23.12.2013 13.01.2015 12
Pr 18/SL44/KSBR výroční zpráva 2012 27.02.2013 13.03.2013 131
Pr 18/SL43/KSBR ostatní - zřizovací listina - úplné znění 12.07.2012 29.10.2012 12
Sbírka listin TIC BRNO, příspěvková organizace
 

Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík TIC BRNO, příspěvková organizace

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy TIC BRNO, příspěvková organizace. Údaje byly staženy 16. ledna 2023 z datové služby justice.cz dle IČO 00101460 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO 00101460 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.Seznam firem, subjektů podobného jména

další firmy, subjekty ...
Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

TIC BRNO, příspěvková organizace - náhled vizuálního zobrazení vztahů obchodního rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz


Otázky a odpovědi ke společnosti TIC BRNO, příspěvková organizaceObchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V