Jana Myšáková Praha - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Jana Myšáková Praha.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Jana Myšáková".
Jana Myšáková Praha - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
|
AA Trust s.r.o. v likvidaci
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 14. října 2025 |
společník | 6.2.2018 16.5.2019 |
|
AA Trust s.r.o. v likvidaci
Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 14. října 2025 |
jednatel | 10.1.2018 15.3.2019 |
|
ALAN & ARI,spol.s r.o.
Vojtěšská 211/6, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
jednatel | 24.8.2023 5.11.2025 |
|
ALAN & ARI,spol.s r.o.
Vojtěšská 211/6, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
společník | 24.8.2023 25.1.2026 |
|
Bio4you s.r.o.
U Vorlíků 367/3, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
společník | 25.1.2022 22.3.2023 |
|
Bio4you s.r.o.
U Vorlíků 367/3, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
jednatel | 6.12.2021 21.3.2023 |
|
COLY DIGITIZE s.r.o. v likvidaci
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 23. srpna 2019 |
jednatel | 20.6.2011 21.6.2012 |
|
COLY DIGITIZE s.r.o. v likvidaci
Bořivojova 878/35, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 23. srpna 2019 |
společník | 20.6.2011 12.7.2012 |
|
COLY PROMOTION s.r.o. v likvidaci
Čínská 883/14, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 17. října 2023 |
společník | 23.12.2008 25.5.2012 |
|
COLY PROMOTION s.r.o. v likvidaci
Čínská 883/14, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 17. října 2023 |
jednatel | 23.12.2008 14.12.2011 |
|
Delarme s.r.o. v likvidaci
Harmonická 1384/13, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
jednatel | 2.10.2020 4.2.2021 |
|
Delarme s.r.o. v likvidaci
Harmonická 1384/13, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
společník | 2.10.2020 4.2.2021 |
|
Delarme s.r.o. v likvidaci
Harmonická 1384/13, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
společník | 3.3.2017 18.6.2018 |
|
Delarme s.r.o. v likvidaci
Harmonická 1384/13, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
jednatel | 2.3.2017 22.5.2018 |
|
Delmester, s.r.o.
Dopravní 500/9, Uhříněves, 104 00 Praha Zaniklý subjekt: 22. července 2025 |
společník | 29.1.2016 8.11.2017 |
|
Delmester, s.r.o.
Dopravní 500/9, Uhříněves, 104 00 Praha Zaniklý subjekt: 22. července 2025 |
jednatel | 14.12.2015 24.10.2017 |
|
Krope invest s.r.o.
Chudenická 1061/26, Hostivař, 102 00 Praha |
společník | 27.9.2022 31.10.2023 |
|
Krope invest s.r.o.
Chudenická 1061/26, Hostivař, 102 00 Praha |
jednatel | 24.8.2022 4.7.2023 |
|
LESCOLA LTD - organizační složka
Heranova 1550/1, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 13. května 2025 |
vedoucí odštěpného závodu | 21.10.2013 30.1.2025 |
|
LESCOLA LTD - organizační složka
Heranova 1550/1, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 13. května 2025 |
ředitel | 21.10.2013 13.5.2025 |
|
Movie Casting Czech s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
jednatel | 25.3.2020 2.2.2022 |
|
Movie Casting Czech s.r.o.
Bělehradská 858/23, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
společník | 25.3.2020 8.2.2022 |
|
Muzejní galerie s.r.o.
Vojtěšská 211/6, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
jednatel | 12.6.2025 |
|
Muzejní galerie s.r.o.
Vojtěšská 211/6, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
společník | 27.3.2024 |
|
POINT CAMPUS s.r.o.
Lupáčova 891/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 18. června 2025 |
společník | 2.12.2021 7.9.2022 |
|
POINT CAMPUS s.r.o.
Lupáčova 891/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 18. června 2025 |
jednatel | 27.9.2021 12.8.2022 |
|
V.S. hotels s.r.o.
Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha |
společník | 18.11.2015 15.12.2015 |
|
V.S. hotels s.r.o.
Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha |
jednatel | 21.9.2015 9.11.2015 |
|
WatchConnection s.r.o.
Žirovnická 3133/6, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
společník | 26.5.2023 31.1.2024 |
|
WatchConnection s.r.o.
Žirovnická 3133/6, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
jednatel | 1.3.2023 8.1.2024 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Podpůrné činnosti pro scénická umění |
27.2.2017 |
Jana Myšáková Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.1.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (ALAN & ARI,spol.s r.o. ) |
| 25.1.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel ALAN & ARI,spol.s r.o. . |
| 10.7.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Muzejní galerie s.r.o.) |
| 30.1.2025 | Vedoucí odštěpného závodu LESCOLA LTD - organizační složka |
| 27.3.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Muzejní galerie s.r.o.) |
| 31.1.2024 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel WatchConnection s.r.o. . |
| 31.1.2024 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (WatchConnection s.r.o. ) |
| 31.10.2023 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Krope invest s.r.o. . |
| 31.10.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Krope invest s.r.o. ) |
| 24.8.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (ALAN & ARI,spol.s r.o.) |
| 24.8.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ALAN & ARI,spol.s r.o.) |
| 26.5.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (WatchConnection s.r.o.) |
| 26.5.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (WatchConnection s.r.o.) |
| 22.3.2023 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Bio4you s.r.o. . |
| 22.3.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Bio4you s.r.o. ) |
| 27.9.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Krope invest s.r.o.) |
| 27.9.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Krope invest s.r.o.) |
| 7.9.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel POINT CAMPUS s.r.o. . |
| 7.9.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (POINT CAMPUS s.r.o. ) |
| 8.2.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Movie Casting Czech s.r.o. . |
| 8.2.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Movie Casting Czech s.r.o. ) |
| 25.1.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Bio4you s.r.o.) |
| 25.1.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Bio4you s.r.o.) |
| 2.12.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (POINT CAMPUS s.r.o.) |
| 23.11.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (POINT CAMPUS s.r.o.) |
| 4.2.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Delarme s.r.o. . |
| 4.2.2021 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Delarme s.r.o. ) |
| 2.10.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Delarme s.r.o.) |
| 2.10.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (Delarme s.r.o.) |
| 25.3.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (Movie Casting Czech s.r.o.) |
| 25.3.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Movie Casting Czech s.r.o.) |
| 16.5.2019 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel AA Trust s.r.o. . |
| 16.5.2019 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AA Trust s.r.o. ) |
| 18.6.2018 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Obyčejný svět, s.r.o. ) |
| 18.6.2018 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Obyčejný svět, s.r.o. . |
| 6.2.2018 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AA Trust s.r.o.) |
| 6.2.2018 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (AA Trust s.r.o.) |
| 8.11.2017 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Delmester, s.r.o. . |
| 8.11.2017 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Delmester, s.r.o. ) |
| 3.3.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Obyčejný svět, s.r.o.) |
| 3.3.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (Obyčejný svět, s.r.o.) |
| 29.1.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Delmester, s.r.o.) |
| 29.1.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Delmester, s.r.o.) |
| 15.12.2015 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel V.S. hotels s.r.o. . |
| 15.12.2015 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (V.S. hotels s.r.o. ) |
| 18.11.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (V.S. hotels s.r.o.) |
| 18.11.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (V.S. hotels s.r.o.) |
| 21.10.2013 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu LESCOLA LTD - organizační složka |
| 21.10.2013 | Vedoucí odštěpného závodu LESCOLA LTD - organizační složka |
| 12.7.2012 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (COLY DIGITIZE s.r.o. ) |
Souhrnné informace k osobě Jana Myšáková Praha
Tato stránka obsahuje informace o osobě Jana Myšáková Praha, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Jana Myšáková aktuálně působí a působila v 14 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Jana Myšáková", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jana Myšáková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jana Myšáková?
Jméno Jana Myšáková je uvedeno v 14 společnostech.
Jaké obory činnosti má Jana Myšáková uvedeny v živnosti?
Výroba potravinářských výrobků. Destilace, rektifikace a míchání lihovin. Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení. Ubytování. Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních. Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí. Podpůrné činnosti pro scénická umění. Další informace k Jana Myšáková
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci