Ivo Horák Ing. Praha - Obchodní rejstřík

Zde najdete informace o osobě Ivo Horák Ing. Praha.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Ivo Horák".

Ivo Horák Ing. Praha - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*


 

FIRMY

Společnost Funkce Od (-Do)
Aligator a.s.
Čimelická 962/11, Lhotka, 142 00 Praha
člen představenstva 27.2.2008
27.5.2013
Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka
Čimelická 962/11, Lhotka, 142 00 Praha
předseda výboru 26.6.2025
Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka
Čimelická 962/11, Lhotka, 142 00 Praha
předseda výboru 3.3.2023
4.3.2007
Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka
Čimelická 962/11, Lhotka, 142 00 Praha
předseda výboru 4.3.2003
3.3.2023

ŽIVNOSTI

  Právní forma a obory činnosti Od (-Do)
Detail živnosti Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti:
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
1.7.1992
pouze aktuální záznamy

Ivo Horák Ing. Praha - události, poslední změny v rejstřících

Datum Události, změny
30.8.2025 Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka
30.8.2025 Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka (vymazáno)
3.3.2023 Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka
3.3.2023 Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Čimelická 962 pro dům čp. 962, obec Praha, kat. úz. Lhotka
28.12.2017 Vymazán(-a) jako člen představenstva Aligator a.s.
27.2.2008 Zapsán(-a) jako člen představenstva Aligator a.s.

Souhrnné informace k osobě Ivo Horák Ing. Praha

Tato stránka obsahuje informace o osobě Ivo Horák Ing. Praha, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Ivo Horák Ing. aktuálně působí a působila ve 2 společnostech.

Poznámka k přiřazování osob k firmám

* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.

Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Ivo Horák Ing.", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.

Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.


Zdroje dat a ochrana osobních údajů

Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů.

Žádosti, námitky a opravy

Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.

Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce Kontakty a zdroje, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.



Otázky a odpovědi ke jménu Ing. Ivo Horák – firma, živnost

  • V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ing. Ivo Horák?

    Jméno Ing. Ivo Horák je uvedeno v 2 společnostech.

  • Jaké obory činnosti má Ing. Ivo Horák uvedeny v živnosti?

    Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení. Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur. Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství. Další informace k Ing. Ivo Horák



Obchodní rejstřík firem - Hledání



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.