HANA SYNKOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Hana Synkova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 8 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 12 existujících společnostech a má celkem 10 aktuálních záznamů a celkem 42 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Hana Synkova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 6 různých osob.
HANA SYNKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Hana Synková
Jičín |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín |
| 2. |
Ing. Hana Synková
Rychnov nad Kněžnou |
Živnost a firmy: Lions Club Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Společenství vlastníků pro dům č.p. 1901, 1902, 1903, Rychnov nad Kněžnou | Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou |
| 3. |
Hana Synková
Praha |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha | Společenství vlastníků Kostomlatská 681, Praha - Letňany |
| 4. |
Ing. Hana Synková
Jeseník |
Živnost a firmy: ALDARON,spol. s r.o. | ARARA, spol. s r.o. | ASTAV, spol. s r.o. v likvidaci |
| 5. |
Hana Synková
okres Příbram |
Živnost a firmy: Hlavní 2738, spol. s r.o., v likvidaci |
| 6. |
Ing. Hana Synková
Jeseník |
Firmy: ALDARON,spol. s r.o. |
| 7. |
Bc. HANA SYNKOVÁ
Brno |
Firmy: Rezekvítek, z. s. |
| 8. |
Hana Synková
okres Ústí nad Orlicí |
Firmy: Synek Auto s.r.o. |
| 9. |
MVDr. Hana Synková
okres Brno-venkov |
Podnikatel fyz. osoba |
| 10. |
Hana Synková
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 11. |
Hana Synková
okres Tachov |
Živnost |
| 12. |
HANA SYNKOVÁ
Březová |
Podnikatel fyz. osoba |
| 13. |
Hana Synková
okres Ústí nad Orlicí |
Živnost |
| 14. |
Mgr. Hana Synková
okres Brno-město |
Živnost |
| 15. |
HANA OVEČKOVÁ
Dubňany |
Firmy: WORLD PC s.r.o. v likvidaci |
| 16. |
Hana Synková
Praha |
Firmy: DUKVO, s.r.o., v likvidaci |
| 17. |
Hana Synková
Praha |
Firmy: Hlavní 2738, spol. s r.o., v likvidaci |
| 18. |
PhDr. HANA SYNKOVÁ
Ph.D.
Praha |
Firmy: Česká asociace pro sociální antropologii, z. s. |
| 19. |
Mgr. Hana Synková
Brno |
Firmy: VOITHEIA s.r.o. |
Detaily HANA SYNKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Hana Synková, Jičín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín
Přátelství 394, Nové Město, 506 01 Jičín |
16.11.2012 | |
| Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín
Přátelství 394, Nové Město, 506 01 Jičín |
30.9.2010 8.1.2013 |
|
| Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín
Přátelství 394, Nové Město, 506 01 Jičín |
2.12.2002 23.11.2010 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
24.10.1990 |
Hana Synková Jičín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.1.2013 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín |
| 8.1.2013 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín |
| 23.11.2010 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu Přátelství 394, Jičín (vymazáno) |
2. Ing. Hana Synková, Rychnov nad Kněžnou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Lions Club Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Palackého 696, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
1.7.2024 | |
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 1901, 1902, 1903, Rychnov nad Kněžnou
Javornická 1901, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
2.11.2023 20.10.2024 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
21.5.2026 | |
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
26.5.2021 19.10.2023 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
26.5.2021 21.5.2026 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
26.5.2016 26.5.2021 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
18.5.2011 1.7.2014 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
18.5.2011 26.5.2016 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
28.3.2007 12.5.2011 |
|
| Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou
Pod Budínem 1221, 516 01 Rychnov nad Kněžnou |
23.5.2006 28.3.2007 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
30.5.1991
Zaniklý subjekt: 10.10.2022 |
Ing. Hana Synková Rychnov nad Kněžnou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.6.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou |
| 3.6.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad Kněžnou |
| 18.12.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům č.p. 1901, 1902, 1903, Rychnov nad Kněžnou (vymazáno) |
3. Hana Synková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha
Chotěšovská 679/5, Letňany, 190 00 Praha |
28.6.2004 | |
| Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha
Chotěšovská 679/5, Letňany, 190 00 Praha |
28.6.2004 4.11.2015 |
|
| Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha
Chotěšovská 679/5, Letňany, 190 00 Praha |
28.6.2004 27.3.2006 |
|
| Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha
Chotěšovská 679/5, Letňany, 190 00 Praha |
28.6.2004 14.5.2010 |
|
| Společenství vlastníků Kostomlatská 681, Praha - Letňany
Kostomlatská 681/6, Letňany, 190 00 Praha |
1.1.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba chemických látek a chemických přípravků Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
3.2.2005 |
Hana Synková Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.2.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Kostomlatská 681, Praha - Letňany |
| 4.11.2015 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha |
| 4.11.2015 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Chotěšovská 679/5, Praha |
4. Ing. Hana Synková, Jeseník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ALDARON,spol. s r.o.
Na Valentince 1003/1, Smíchov, 150 00 Praha |
20.1.1993 17.10.2016 |
|
| ALDARON,spol. s r.o.
Na Valentince 1003/1, Smíchov, 150 00 Praha |
20.1.1993 17.10.2016 |
|
| ARARA, spol. s r.o.
Přecechtělova 478, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
20.1.1993 24.6.2008 |
|
| ARARA, spol. s r.o.
Přecechtělova 478, Morkovice, 768 33 Morkovice-Slížany |
20.1.1993 24.6.2008 |
|
| ASTAV, spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 15.1.2009 |
6.10.1993 15.1.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba oděvů Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
1.1.1991 |
5. Hana Synková, okres Příbram
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hlavní 2738, spol. s r.o., v likvidaci
Hlavní 2738/118, Záběhlice (Praha 4), 141 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.9.2016 |
17.7.2014 30.9.2016 |
|
| Hlavní 2738, spol. s r.o., v likvidaci
Hlavní 2738/118, Záběhlice (Praha 4), 141 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.9.2016 |
27.11.2003 17.7.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Tisk a činnosti související s tiskem Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s nápoji Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu |
20.9.1995 |
6. Ing. Hana Synková, Jeseník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ALDARON,spol. s r.o.
Na Valentince 1003/1, Smíchov, 150 00 Praha |
4.5.2018 | |
| ALDARON,spol. s r.o.
Na Valentince 1003/1, Smíchov, 150 00 Praha |
17.10.2016 | |
| ALDARON,spol. s r.o.
Na Valentince 1003/1, Smíchov, 150 00 Praha |
17.10.2016 4.5.2018 |
Ing. Hana Synková Jeseník - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.5.2018 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč (ALDARON,spol. s r.o.) |
| 4.5.2018 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (ALDARON,spol. s r.o. ) |
| 17.10.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč (ALDARON,spol. s r.o.) |
7. Bc. HANA SYNKOVÁ, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Rezekvítek, z. s.
Štolcova 465/14, Černovice, 618 00 Brno |
1.3.2014 |
Bc. HANA SYNKOVÁ Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.5.2014 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Rezekvítek |
8. Hana Synková, okres Ústí nad Orlicí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Synek Auto s.r.o.
č.p. 141, 560 02 Rybník |
24.5.2021 | |
| Synek Auto s.r.o.
č.p. 141, 560 02 Rybník |
24.5.2021 |
Hana Synková okres Ústí nad Orlicí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.5.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 30 000,-Kč, podíl: 30 % (Synek Auto s.r.o.) |
| 24.5.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Synek Auto s.r.o.) |
9. MVDr. Hana Synková, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Veterinární činnosti |
17.10.2019 |
10. Hana Synková, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění |
30.1.2020 |
11. Hana Synková, okres Tachov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Chov zvířat pro zájmový chov |
14.5.2020 |
12. HANA SYNKOVÁ, Březová
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní finanční činnosti |
24.2.1992 |
13. Hana Synková, okres Ústí nad Orlicí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ubytování Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
5.1.1995 |
14. Mgr. Hana Synková, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Vydavatelské činnosti Výzkum a vývoj Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní vzdělávání Ostatní činnosti související se zdravotní péčí |
10.11.2010 |
15. HANA OVEČKOVÁ, Dubňany
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
4.3.2020 23.3.2021 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
24.8.2019 4.3.2020 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
24.2.2015 24.8.2019 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
12.9.2014 24.2.2015 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
3.2.2014 12.9.2014 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
24.1.2014 3.2.2014 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.1.2014 24.1.2014 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 4.3.2020 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 23.3.2021 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 24.8.2019 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 22.1.2014 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 24.1.2014 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 12.9.2014 |
|
| WORLD PC s.r.o. v likvidaci
Komenského 799/1, 695 01 Hodonín Zaniklý subjekt: 23.3.2021 |
22.10.2002 24.2.2015 |
16. Hana Synková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DUKVO, s.r.o., v likvidaci
U krčské vodárny 946/43, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.12.2022 |
6.5.2016 29.12.2022 |
|
| DUKVO, s.r.o., v likvidaci
U krčské vodárny 946/43, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.12.2022 |
18.6.2009 6.5.2016 |
17. Hana Synková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hlavní 2738, spol. s r.o., v likvidaci
Hlavní 2738/118, Záběhlice (Praha 4), 141 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.9.2016 |
3.2.1995 27.11.2003 |
|
| Hlavní 2738, spol. s r.o., v likvidaci
Hlavní 2738/118, Záběhlice (Praha 4), 141 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.9.2016 |
1.8.1994 3.2.1995 |
18. PhDr. HANA SYNKOVÁ Ph.D. , Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Česká asociace pro sociální antropologii, z. s.
Národní 1009/3, Staré Město, 110 00 Praha |
13.3.2017 27.3.2019 |
19. Mgr. Hana Synková, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| VOITHEIA s.r.o.
Antonína Procházky 566/52, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 623 00 Brno |
28.7.2023 26.10.2023 |
|
| VOITHEIA s.r.o.
Antonína Procházky 566/52, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 623 00 Brno |
28.7.2023 26.10.2023 |
Souhrnné informace ke jménu "HANA SYNKOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu HANA SYNKOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno HANA SYNKOVÁ?
Jméno HANA SYNKOVÁ je uvedeno v 12 společnostech.
Kolik osob se jménem HANA SYNKOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 13 osoby jménem HANA SYNKOVÁ.
